Rozmowa Ogólna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2739
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30010

Guest
PRZEPRASZAM ŻE WYZWAŁEM DZIECI RINGNESS I JĄ TEŻ PRZEPRASZAM BO JĄ TEŻ WYZWAŁEM
 

DeletedUser13617

Guest
Dobra to ja mam takie pytanko....bo jak się urodzi dziecko na pokładzie Lufthansa to ma dożywotni bilet na loty co nie? to jak jest z Grepo w tym temacie?
 

DeletedUser30302

Guest
Gra bez sensu...
Realnie gra 1500 Zakintos(widać w iwentach) żadnego rozsądnego sojuszu nie da się zawiązać, zbudowałem miasto na 4500 drugie na 2500 trzecie na 1800 w dwa tygodnie bez kasy, dobrze się bawiąc.
Jednak jak tylko napiszesz do jakiegoś większego istniejącego sojuszu o przyjęcie to w 15 minut masz 3 ataki od założycieli liczących że przejmą Ci miasto... Trochę szkoda fajna gra ale każdy nowy od razu jest wycinany w pień... Serio wydawcy nie widzą że nie mają klientów - graczy przez to że nowy się nie jest w stanie utrzymać?
 

DeletedUser26648

Guest
nie wiem gdzie szukać i gdzie pisać potrzebna lista z miksturami czy ma ktoś taką?
 

DeletedUser15613

Guest
Ta gra widzę ma branie ostatnio jak panie na A1.
Ktoś w ogóle na tym forum mi odpowie czy jeszcze jest sens żeby tracić czas na rzeczy typu zbieranie ekipy i czekanie na jakiś ciekawy server żeby po raz ostatni //ciach// zablokować Grepo w przeglądarce? :D

Ps. Wybaczcie jeśli przeszkodziłem w jakiś rozmowach wcześniejszych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Mykmyk!

Jestem do tyłu, bo miałem przeszczep nerki.
Ktoś pomoże i podpowie?
Weszło już to nowe rozwiązanie Dominacja?
Jak Wam sie w to teraz gra\?
 

DeletedUser32162

Guest
Witam Nazywam się Sebastian , jestem nowy.
I chciałbym zadać jedno pytanie .
Gdzie mogę po poprosić o zmienianie nazwę użytkownika?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Witam Nazywam się Sebastian , jestem nowy.
I chciałbym zadać jedno pytanie .
Gdzie mogę po poprosić o zmienianie nazwę użytkownika?
Wszystko zależy od tego jak brzmi. Jeśli zawiera dane osobiste lub jest niezgodny z regulaminem, wtedy nick zostanie zmieniony. W innym przypadku nie ma takiej możliwości.
 

DeletedUser32230

Guest
Przepis na gofry dla zainteresowanych

Składniki:
2 szklanki mąki
2 szklanki mleka
2 jajka
1 łyżeczka proszku do pieczenia
5 łyżek oleju
szczypta soli
Cukier puder do posypania

Sposób wykonania:
Oddzielone żółtka należy zmiksować z mlekiem, mąką, proszkiem do pieczenia, olejem oraz solą na jednolitą masę.
Kolejno ubijamy na sztywno białka i mieszamy z wcześniej przygotowanym ciastem.
Gofry pieczemy w rozgrzanej i natłuszczonej gofrownicy do osiągnięcia pożądanego koloru (na rumiano: około 6 minut) i podajemy z cukrem pudrem lub konfiturami owocowymi.

A dziś mam dla was coś lepszego moi smakosze. Mam nadzieje że ktoś wypróbuje mój przepis i stwierdzi że to jest jego smak :)
Buraczki na ciepło

Buraki umyć i ugotować w skórkach w posolonej wodzie.
Gdy buraki zaczną się gotować dodać sok wyciśnięty z całej cytryny aby warzywa nie straciły koloru.
Wystudzić obrać ze skórki i zetrzeć na tarce.
Buraki przełozyć do garnka zagrzać.
Na patelni rozpuścić masło i dodać mąkę podgrzewać cały czas mieszając gdy się zrumieni i straci smak surowizny.
Zasmażkę połączyć z ciepłymi burakami i zagotować. Uważać aby się nie przypaliło.
Przyprawić sokiem z cytryny, vegetą i cukrem.
Wymieszać ze śmietaną i podawać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29153

Guest
Tak tylko przytoczę, jeśli pan Chodź Tu oraz mroq17 nie czytali regulaminu

§8. Prosimy o nienadużywanie systemu reputacji, gdyż ma ona na celu odwzorowanie zaangażowania użytkownika w życie forum. W przeciwnym razie licznik może zostać wyzerowany.
 
Do góry