Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15560

Guest
a by czlowiek sie zalogowal i pogral, ale jak narazie to nikogo do afer nie widzę :)
 

DeletedUser9983

Guest
Przed zakończeniem ochronki mamy już jedną wielką koalicję. Skąd ja tyle slotów wezmę...
 

DeletedUser29075

Guest
Jeden sojusz to nawet na starcie bana za nazwę wyłapał
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Te zmysły i te inne to jeszcze jakoś przeboleje, ale to wielkie zbrojenie to przesada jest.
 

DeletedUser23685

Guest
Opłaca sie wbić dla handlu czy nie?

Ja wychodze z założenia, że nie opłaca sie w ogóle już grać w tą gre :V

Uwaga promocja, tylko jutro możecie kupić sobie skałkę z gotowymi w pełni rozbudowanymi miastami, sloty również w cenie :D
 

DeletedUser29184

Guest
sensowne swiaty do grania to zimowe szybkie tylko, tak mysle
 

DeletedUser29075

Guest
Najlepsze to i tak jest to, że jedni gracze w tym pakiecie mają 25 zmysłów, a drudzy już tylko 5, co prawda za mniej, ale tak biorąc to pod uwagę, jeśli ktoś chciałby ten pakiet kupić, to dlaczego jedna osoba ma taki, a druga taki? :D Ja np. w swoim pakiecie mam jedynie 5 zmysłów, a parę innych osób już 25... tego pojąć nie mogę :D
 

DeletedUser3480

Guest
Najlepsze to i tak jest to, że jedni gracze w tym pakiecie mają 25 zmysłów, a drudzy już tylko 5, co prawda za mniej, ale tak biorąc to pod uwagę, jeśli ktoś chciałby ten pakiet kupić, to dlaczego jedna osoba ma taki, a druga taki? :D Ja np. w swoim pakiecie mam jedynie 5 zmysłów, a parę innych osób już 25... tego pojąć nie mogę :D

wielkosc pakietow do wielkosci rozwoju a ze jestes maluczki to masz 5 :)

a tak serio kliknąłeś w mniejszy pakiet na początku wyboru i nie pokazuje ci tych wypasionych :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czepiacie się Inno chce zrównoważyć rozgrywkę i tylko tyle -wyrównuje szanse daje szanse nowym żeby z doświadczonymi graczami mieli szanse
 

DeletedUser23685

Guest
Czepiacie się Inno chce zrównoważyć rozgrywkę i tylko tyle -wyrównuje szanse daje szanse nowym żeby z doświadczonymi graczami mieli szanse

Takie wyrównanie, ze typ odpala zbrojenie, ściąga surki od handlarzy, rekrutuje po taniości i lata taki fanatyk w dzień i nocy i nawet jak wyjdzie na minus to i tak tego nie odczuje przy tych bonusach, bo to tylko klik, klik, klik :) Nie dość, że /ciach/ przy evencie to jeszcze na starcie świata będą tym katować, owszem złoto powinno dać przewagę, ale powinny być realne szanse na przetrwanie obok takiego złotnika, który przed ochronką ma wszystko na maxa, a jego paliki mają więcej pkt niż twoja głowna wiocha :) A teraz dowalili do tego zmysły to taki złotnik 25 zmysłów ma i ze zbrojeniem tak kosi PW, że cała okolica jest momentalnie spacyfikowana i możesz robić cofki i kliny, ale co z tego skoro ty woja nie wyzłocisz tyle co on i w końcu będziesz czysty i będziesz mógł tylko patrzeć :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry