Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
Czytanie ze zrozumieniem jest nieco trudne gdy ma się do czynienia z kimś kto niezdarnie składa zdania, ale dobrze Cię zrozumiałem. Jeśli więc jak sam przyznajesz przekazanie konta jest LEGALNE to nie powinieneś widzieć w tym problemu. LEGALNE jest też np. posiadanie kreta w innym sojuszu, co właśnie wykorzystujecie.
Co do argumentów ad personam, do których jako przedstawiciel meduz przeszedłeś.
KŁAMIESZ, że: na urlop poszedłem będąc w miśkach
KŁAMIESZ,że wyzywam innych graczy, robiliście to tylko Wy wobec mnie
KŁAMIESZ,że nie mam do innych szacunku
A jak lisek chytrusek z miśków zwiałesTy, drogi kłamco, jak tylko okręt zaczął tonąć. Ja zostałem i próbowałem ogarnąć syf po Tobie, przyznaję, nie udało się.
A koronkę już mam gwiazdeczko, nie wiem co sobie uroiłeś w tym móz... Ten, znaczy co Ty tam masz.
 

DeletedUser30225

Guest
Widzę u was to jakoś tak parami jeden czyta drugi pisze ... rozumiem rozumiem ze klikanie kopiuj wklej jest prostsze ..czemu sie tak zacietrzewiliście .. no macie koronke nawet dwie . możecie w nich chodzić jako cudaki po deptaku ,zrobić selfie ... wskoczyć na ściankę .. Gdybym chciał mieć koronkę to musiałbym tyko zrobic jedno donosić na kolegów szpiegować i sprzedać się za odpustowe dzieło tysiąclecia . jakos tak zebraliście o miasta potem kazaliście oddawać ..i coz z tego ...dwa pajace na linach tańczą.. Ja sie bawię waszą nerwowością, a Wy musicie udowadniać przed światem ze nie jesteście wielbłądami. ech .... :)
 

DeletedUser22713

Guest
Ale ci ta korona staje w gardle, z porażką też trzeba umieć się pogodzić. Ja raz zdobyłem koronę a raz nie i nie obrażam i nie kłamię z tego powodu na FO.
O miasta nigdy nie żebrałem, sam je sobie zabieram jak mam sloty.
A jedyną osobą która tu się sprzedala jesteś Ty
Masz czelność zdradzić i jeszcze się odzywać na FO, mi by było wstyd...
 
Kaki typ xd
Nie wierze. Ty myslisz, ze nas irytujesz? Aktualnie polowa imper ma z Ciebie beke. Ja osobiscie zaluje, ze nie jestem w stanie Ci pomoc, aczkolwiek wyloze kase na dobrego psychologa. Daj tylko info kiedy
 

DeletedUser29689

Guest
Na wygranie świata są równe szanse na początku gry, potem decydują różne czynniki :) mieliście tyle samo czasu na przygotowanie się do EC co my (6 miechów) narazie sojusz ImperCaffe radzi sobie lepiej :). Mówisz że nie umiemy podbijać :p co nas obchodzi jakaś zwykła wioska jak można wam wbić na cudaka :). Jeżeli jesteście tacy najwspanialsi to co za problem było zbić tą okupacje :)
 

DeletedUser30225

Guest
No coz ..koronka mnie uwiera jak siedzę na niej .. Tak sie zastanawiam jak szybko robicie psychoanalize ..wyciagacie wnioski i macie gotowe recepty I odpowiedzi na wszystko.. Przecież ludzie to czytaja i kazdy normalny popatrzy na waszą koronkowa obsesje z politowaniem .. Juz sami do siebie musicie pisac zeby zakarzyczec rzeczywistość .. Tylko sobie nie wyrywajcie tej koronki bo trofeum z tej pazerności zniszczycie No właśnie ze was irytuje Zabolalo ze ktos wam wreszcie powiedział prawde. bo nie jesteście w stanie przedstawić żadnych argumentów tylko fobie i ściemnianie ..A apropo lekarza z chęcią wezmę porade jak unikac towarzystwa z wybujałym ego może lekarz mi wyjaśni skad sie takie cudaki jak wy biorą .. nie omieszkam skorzystać ..ale wy musicie zmienic lekarza bo ten was oszukuje .
 

DeletedUser29689

Guest
Powiedz nam co Cię skusiło do napisania tej prawdy ? Ja podejrzewam jak to Lech ujął "zazdrość". My Ci tylko odpisujemy co my sądzimy na ten temat :). Parcie na koronkę ? My ją mamy i wy ją macie bo jeśli WY jej nie macie to po co budujecie cuda?
 

DeletedUser22713

Guest
Wspominaj w każdym poscie o koronce i oskarżaj innych o koronkową obsesję. Gratuluję logiki :)
 

DeletedUser29689

Guest
Tak teraz patrze rzuciliśmy się we 3 na jednego :p, to nie sprawiedliwa walka Panowie
 
Moja mala amebo, rozpisz mi w punktach Twoje zarzuty, a ja daje Ci slowo, ze do kazdego sie ustosunkuje zadnego nie omine, mozesz zaczynac
W czasach radykalnej Sparty lub nawet podczas wojen perskich nie byloby dla Ciebie nigdzie miejsca, no moze u Persow, brali wszelki odpad zeby wystawic na pierwsza linie. Nigdzie nie widzialem logicznych argumentow popierających Twoje slowa, ale bier przedstawiaj ich bo z logika jestes na bakier. Tak wiec czekam, jestem ciekaw co nawypisujesz. Pamietaj: fakty, nirr Twoje wymysly.
P.s jak juz tak bardzo interesujesz sie antykiem to ppczytaj o wojnach peloponeskich i zdecyduj ktora strone bys wybral, to wiele mowi o czlowieku.
 

DeletedUser22713

Guest
Moja mala amebo, rozpisz mi w punktach Twoje zarzuty, a ja daje Ci slowo, ze do kazdego sie ustosunkuje zadnego nie omine, mozesz zaczynac
W czasach radykalnej Sparty lub nawet podczas wojen perskich nie byloby dla Ciebie nigdzie miejsca, no moze u Persow, brali wszelki odpad zeby wystawic na pierwsza linie. Nigdzie nie widzialem logicznych argumentow popierających Twoje slowa, ale bier przedstawiaj ich bo z logika jestes na bakier. Tak wiec czekam, jestem ciekaw co nawypisujesz. Pamietaj: fakty, nirr Twoje wymysly.
P.s jak juz tak bardzo interesujesz sie antykiem to ppczytaj o wojnach peloponeskich i zdecyduj ktora strone bys wybral, to wiele mowi o czlowieku.
CZegoś ty się spodziewał, że ktoś kto przylazł tu wylewać pomyje i żale o swojej wymarzonej koronce nagle wda się w dyskusję na argumenty albo chociaż zarzuty? No to się przeliczyłeś :)
 
Nigdy nie pytałem jakich komend uczyli Cie na podwórku. Ty nawet sam nie wiesz o co Ci chodzi. Poprosilem zebys wypunktował swoje pretensje, a Ty dalej cos tam zrzedzisz. Po mesku. Pokaz, ze masz jaja, chociaz raz w zyciu.
P.s szpanersko agresywny? To Ty mi caly czas jedziesz pomimo, ze ja w sumie nawet nie zdawalem sobie sprawy, ze istniejesz dopoki nie zaczales na FO pisac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30225

Guest
Do Lecha .... Jutro wkleje twoja obsessje z wiadomosci jakie wysylales ..to Ty ciagle nawijales o koronce ..wiec spij spokojnie i sie nie szarp bo furum przeczyta twoje wpisy jak beczales o koronke .. To bedzie chyba argument milego
 

DeletedUser29659

Guest
śmieć urządził prowokacje ze swą świtą nieliczną
chciał podburzyć przeciw mnie cała opinie publiczną
chciał mi to i owo wytknąc zebrac spoleczniakow propsy
twoi ludzie z innej bajki to są najzwyklejsze lapsy
juz pracują ci synapsy trzeżwy ty dzisiaj nie bedziesz
bo nie zdołasz tego przełknac to cie mocno gnebic bedzie
Te rapsy to od brata Pudziana wziąłeś czy co?
A tak poza tym, to:
aVZgT.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Do Lecha .... Jutro wkleje twoja obsessje z wiadomosci jakie wysylales ..to Ty ciagle nawijales o koronce ..wiec spij spokojnie i sie nie szarp bo furum przeczyta twoje wpisy jak beczales o koronke .. To bedzie chyba argument milego
Fantastycznie, przypominam tylko że zgodnie z regulaminem forum najpierw jesteś zobowiązany wysłać taką wiadomość mi i poprosić o pozwolenie na umieszczenie :) sam jestem ciekaw jak beczałem o koronkę hahaha :) którą mam :)
 
Te rapsy to od brata Pudziana wziąłeś czy co?
A tak poza tym, to:
aVZgT.gif
Rps-ludzie z mej rzeczywistosci
Polecam, tam sa jakies argumenty.
Zaopatrz sie w popcorn i cole, przewiduje tutaj ciekawy rozwoj sytuacji, bedzie komedio-dramat. Chwilowo mamy kabaret z glowna rola Vraca. Ja z calymi swoimi pokladami arogancji, butnosci, narcyzmu itd jestem jedynie biednym statystom. Chcialem go przebic, ale nie mam juz sily kopac "dolku intelektualnego" , zeby wyrownac poziom

Fantastycznie, przypominam tylko że zgodnie z regulaminem forum najpierw jesteś zobowiązany wysłać taką wiadomość mi i poprosić o pozwolenie na umieszczenie :) sam jestem ciekaw jak beczałem o koronkę hahaha :) którą mam :)
Wez mu pozwol, screeny podrabiaja tak na 80%, zobaczymy jak idzie z wiadomosciami
P.s kopiuj-wklej dla kolegi to moze byc zbyt wiele, wiec screenu raczej sie nie spodziewam
P.s2 ide sypac surke, jakby ameba skleila jakies zdanie daj znac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry