Sytuacja na świecie Rizinia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22713

Guest
W razie czego Vracusiu screen naszej rozmowy z 30.05 pokazałby jaką zakłamaną osobą jesteś więc raczej nie chcesz tego zaczynać :cool:
A na dokładkę screen z rozmowy w której proponowaliście mi, czyli tej aroganckiej bestii która robiła szwindle i rozwaliła sojusz, odejście z miśków razem z wami :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30225

Guest
Lechu.. Pisales sam wiadomosci do mnie ...na szczescie nie skasowalem jak piszesz ze Ci cuda uniemozliwiam zbudowac i ..teraz zaslaniasz sie tajemnica i twoja zgodą... no coz jak przychodzi co do czego to ogon pod siebie i nie wolno publikowac ... no coz nie doczekasz sie mojej prosby ..widac ze stchorzyles . kucasz moj kochany . teraz sie zaslaniasz tajemnica korespondencji gdzie wyraznie dajesz oznaki nerwowosci ze Ci cudaki uniemozliwiam budowac moim odejsciem .i ze spieprzylem Ci cala gre ..to nie jest beczenie i wzrost cisnienia ?..i co boisz sie ujawnic ze napisalem ze nie zalezy mi cudakach ..Moze niech ludzie zobacza ..z data i kolejnoscia wpisow No coz jak co do czego to mocni w gebie jestescie i tyle waszego.. szach i mat .
 

DeletedUser30225

Guest
Lechu nie uleaj emocjom i nie traktuj wybiorczo swoich wpisow ..sa i inne moga dac obraz jakie cisnienie miales na cuda wysy i co za tym idzie na koronke .wiec masz jaja to zaryzykuj . ja twojemu szantazowi nie ulegne
 

DeletedUser22713

Guest
Zaraz zaraz drogi ,,kolego"
To że pisałem że potrzebujemy pełnych wysp pod cuda jest oczywiste w kontekście EC i nie oznacza jakiegoś ciśnienia czy beczenia ale zwykłą chęć zwycięstwa
Za to ty pisałeś że na cudach ci nie zależy, a to co wyprawiasz tutaj wskazuje na zupełnie co innego
A jeśli chodzi o rozmowę z toba to bardziej chodzi o to jak pisałeś że mam twoj szacunek i mogę na ciebie liczyć a teraz obrzucasz mnie blotem... To nie zakłamanie???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30225

Guest
Do Lechu.... Czemu juz sie tłumaczysz ? jestes sedzia i katem we wlasnej sprawie ? Pozostaw ocene innym . wiec sam przyznajesz "ze nie chciałem budowac cudakow ze mi nie tak czy nie ale blotem mnie obrzuciles. wiec podales nieprawde?czyż nie tak ? Po drugie wtedy uwazalem Cie za osobe godna szacunku i zaufania ,dzis jestes tylko zdrajcą klamca ktory juz sie próbuje wybielic . ktory w oczach sojusznikow zapracowal dzielnie na swoja pozycje. Ponadto żądanie oddania miast bo Ci potrzebne ...a trzeba bylo chociaz chciec zabrac . Wtedy nie wiedzialem ze ty bedac w radzie grales na ukrytej zakladce i przejmowales miasta najlepsze miasta w ukryciu przed sojusznikami ,a ochlapy zostawiales l kolegom . Potem zabrales pieciu swoich kompanow i uciekles jednego dnia do IC zostawiles miski na pastwe losu.. Wiec jezeli mówisz o szacunku to trzeba sobie zasluzyc
 

DeletedUser22713

Guest
Hahaha to teraz przywaliłeś :) wiesz kiedy dostałem uprawnienia? Wiesz... PO WASZYM ODEJŚCIU KŁAMCZUSZKU. A do IC załatwiłemprzejście wszystkim osobom które o to poprosiły.
A ty kłamałeś, kłamiesz i będziesz kłamał, a ja nie zamierzam tego prostować więc kończę dyskusję.
Tak jak mówię, zostawiłbym ocenę innym, ale póki są tacy manipulatorzy jak ty i rozpowiadają głupoty to jest trudne...
 

DeletedUser30225

Guest
No coz ..zero odpowiedzi !!! nawet nie umiesz sie przyznac do porazki i i klamstwa .. Widzisz wielki wodzu knowania i zdrady sam napisales ze chciales .. Wypierasz sie jak zaba blota . Bardzo latwo przychodi Ci anonimowe klamstwo na forum . No coz twoj wybor Zmieniasz tematy a kiedy przychodzi do rozstrzygniecia to uciekasz od niewygodnych pytan ... tak odszedlem pierwszy bo nie akceptowalem zaklamania zdrady falszu i obludy i tego cisnienia na cuda za wszelka cene .ja jestem zwyklym graczem ale to co ty wyprawiales to przechodzi ludzkie pojecie . Nie umiesz sie odniesc z argumentami do moich zarzutówm. tylko jakis belkot w stylu..A U was bija murzynów.. Acha i ludzi i sojusz ktory spotkalem tutaj to jest cos co pozwala zahamowac taka fale klamstwa i konfabulacji jaka uprawiasz w imie prywatnego interesu. Tak gram w sojuszu przeciwnym i sa tutaj ludzie dla ktorych warto grac bo graja normalnie i wysylaja ataki i wsparcia jak potrzeba cale paki ogni czy mitów czego u ciebie nigdy nie bylo zawsze jedna birema albo 1 - jeden trans.. Prawda jest taka ze jestes klamca ..klamca klamca co sam przyznałeś A teraz milego samopoczucia panie wielki wodzu . P.s nie umiesz grac uczciwie tylko knowaniem zdada i potwarza aby do celu .. Zmarnowałeś potencjał graczy i gry a wymagasz szacunku .. szkoda nawet pisac z toba Jednak mialem racje kiedy stalem sie banita ale przeciez ty sie nie przyznasz do niczego bo jak taki wielki wodz . moze sie przyznac skoro zlapany za reke mowi ze to nie jego reka . masz racje koniec dyskusji bo co ja moge wobec takiej potegi jaką soba reprezentujesz . I juz nie mam nic wiecj do powiedzenia . nawet nie oczekuje przeprosin bo bylyby nic nie warte i nieszczer. wybielaj sie dalej panie Lechu
 

DeletedUser22713

Guest
Tak, tak, vracus, jedna birema oprócz tych tysiecy pozostalych. Dobrze dobrze, wiadomo, masz rację . A teraz udanej terapii i do widzenia, mam nadzieję ulżyło jak znalazłeś kozła ofiarnego, który od początku do końca w miśkach był zwykłym pionkiem który o niczym nie decydował a,propos ,,wodza" :)
 

DeletedUser30225

Guest
Lechusiu ,serdenko wodzu wszelkiej pociechy ,jasniejaca gwiazdo umęczona nastawaniem na twoja czesc . Ot podli ludzie nie dali sie stłamsić i zrobili bunt A biedny skrzywdzony lech zostal sam i dalej bedzie udawal sierotę . no coz nalezy współczuć tylko braku odwagi cywilnej ,ale jest bardzo dobra rzecz w twoim podłym zachowaniu ! Pozanalem ludzi ktorzy cenia sobie normalna uczciwosc i rzetelnosc w grze Sojusz Sn ,PJN to gracze dla których warto grac . A uzywanie grepo dla spelnienia chorych ambicji takich graczy jak Ty ,ktorzy uzywaja zdrady klamstwa i bez mrugniecia okiem sprzedadza wszystkie wartosci i graczy aby sie piąć w gore ..to twoj swiat i zadne czary tego nie zmienia . na szczescie to ty patrzysz w swoje odbicie w lustrze ...milego i konczmy to bo wole byc banita wsród Przyjaciol niz kupczykiem ..o wodzu nie wspomne .
 

DeletedUser22713

Guest
Na szczęście zorientowani w sytuacji wiedzą kto ma rację. Widzisz, dla mnie sukcesem w grze może być korona a dla ciebie zmanipulowanie dużej ilości osob. Pewnie z paroma(mniejszośc) w PNS ci się udalo, tu na FO nie.
 

DeletedUser30225

Guest
Nie umiesz skonczyc przyznales sie do manipulacji klamstwa i wmawiania mi ze chcialem i mialem parcie na cudaki.. Nie mnie to oceniac grales za plecami sojuszu dla wlasnych korzysci i zdne czary mary tego nie zmienia !!! I chcialem tutaj aby skonczyc dyskusje przeprosic wszystkich uczestnikow forum za ten zenujacy spektakl . I skoncz juz to miauczenie o twojej niewinosci ,masz okazje zniknac i nie osmieszac sie dalej .Powinieneś przeprosić graczy za manipulacje i cwaniactwo gdzie prywata byla dla Ciebie pożądaniem i nakazem . po trupach do cudów korony i chwały ..amen
 

DeletedUser22713

Guest
FO grepolis nie jest miejscem do bezpodstawnego artykulowania oszczerstw. Twoje urojenia nie interesuja tu nikogo. Zadnych konkretow tylko,,klamstwa, koronka, po trupach do celu bla bla bla". Ja chetnie stad znikne jak tylko przestaniesz pierdzielic te farmazony
 

DeletedUser24190

Guest
No chłopaki płyniecie równo. W tej grze jest jak w życiu, zawsze musi być wygrany i ten kto dostanie bęcki. Wszyscy podejmujemy decyzje nawet te bardzo ryzykowne, których konsekwencje są odczuwalne w przyszłości.
Ludziska cieszmy się i szanujmy bo mamy odrobinę Rozrywki. Celowo napisałem słowo "rozrywki" przez duże R, bo ta gra ma być dla nas taka odskocznią oraz ma nam dawać odrobinę przyjemności. A na końcu niech wygra lepszy. Pozdrawiam
 

DeletedUser29659

Guest
Dużo tutaj odwracania uwagi i tematów zastępczych, ale ja nadal czekam, aż się wypowiecie na temat pomocy, która nie nadeszła...
..prosiłam Cię niejednokrotnie o pomoc, a Ty co pusto tylko gadałeś ze sie przeniesiesz że pomożesz, a tak naprawdę swoją dupke trzymałes na bezpiecznym morzu...
...oraz "reprywatyzacji" :)
...grales na ukrytej zakladce i przejmowales miasta najlepsze miasta w ukryciu przed sojusznikami ,a ochlapy zostawiales l kolegom...
 

DeletedUser22713

Guest
Cytat Diamond jak rozumiem do johna

A co do Vracusia-kłamczuszka to już pisałem że nie miałem uprawnień więc niby jak miałem przejmować te miasta na ukrytej? A potwierdzić to może choćby wspomniana Diamond, jeśli pamięta, bo mi nie uwierzycie. Uprawnienia dostałem od Doctora dla ratowania sytuacji już po odejściu Vracy i spółki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29659

Guest
Cytat Diamond jak rozumiem do johna

A co do Vracusia-kłamczuszka to już pisałem że nie miałem uprawnień więc niby jak miałem przejmować te miasta na ukrytej? A potwierdzić to może choćby wspomniana Diamond, jeśli pamięta, bo mi nie uwierzycie. Dostałem je od Doctora dla ratowania sytuacji po odejściu Vracy i spółki
Tak, cytat Diamond do Johnny'ego.
A co do Vracusia-kłamczuszka: czyli nie miałeś dostępu do ukrytej, ale i tak przejmowałeś, bo dostałeś od Doctora?
Muahahahahaha :D Czyli Vracuś-kłamczuszek jednak nie kłamał, przejmowales najlepsze miasta w ukryciu przed sojusznikami, pomylił się tylko w sprawie ukrytej zakładki :D
 

DeletedUser22713

Guest
Stary, uprawnienia dostałem od Doctora, nie miasta.
Ale chyba przeczytałeś co chciałeś przeczytać.

Dobra, jak to przeczytalem to faktycznie można się było doczepić, edytowałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22713

Guest
Tak żeby wyczerpać temat czy ja miałem ten dostęp czy nie miałem, czy ktoś mi dawał miasta z rozbiórek czy nie i jaki miałem stosunek do zabierania miast z rozbiórek przez radę :)
Specjalnie dla Vracusia-kłamczuszka i niedowiarków
 

Załączniki

  • screen.png
    screen.png
    32 KB · Wyświetlenia: 18
Dużo tutaj odwracania uwagi i tematów zastępczych, ale ja nadal czekam, aż się wypowiecie na temat pomocy, która nie nadeszła...

...oraz "reprywatyzacji" :)
A do czego mam sie odniesc? Wyjasnilem sobie z nia sytuacje na priw.
Na potrzeby rozmowy:
Mam miasta n alini 44/45,dosc czerwono, codziennie jakies fejki, zadnego kolona-za duzo birem dookola pewnie, ale fakt, ze wiekszosc miast mam w bezpiecznym miejscu-wiesz, My sie szykowalismy pol roku do cudakow, a nie miesiac.
Co do reprywatyzacji to popatrz sobie moje podboje i zobaczysz, ze nawet jak bralem miasta nieaktywnych to byly to jedne z ostatnich. Tak wiec nie rozumiem do czego pijesz
 
Do góry