Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24113

Guest
beka 400 osob tu gra 200 asow z roznych swiatow kontra 200 nobow i i ta reprezetacja pierwszyvh beda tu pisali jacy sa super i ile to nie podbili:)
 

DeletedUser30316

Guest
Oczekuje założyciela w sojuszu z top5, 4 miast powyżej 10k każde na innej wyspie po 3 dniach gry, 30k sur w 3 dniu gry na badanie podboju i budowę statku kolonizacyjnego. szacunku i posłuchu na forum.
 

DeletedUser29075

Guest
Skąd wyście się wszyscy urwali
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Już wolałem jak cisza była i nikt się nie odzywał
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser30316

Guest
Poprzesz moją aplikację w swoim sojuszu? Mam dobre tempo w rozwoju. W jakim sojuszu grasz?
 

DeletedUser24113

Guest
Skąd wyście się wszyscy urwali
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
Już wolałem jak cisza była i nikt się nie odzywał
smiley_emoticons_auslachen2.gif


z grepo 1.0 bez greolimpi i festynow co 6 tygodni twajacych 2 tygodnie no i troszke wicej ludzi gralo , a tutaj po miesiacu sie zoguje i na morzu 55 jestem to pokazuje ilu ludzi gra i sie podnieca sukcesami
 

DeletedUser29075

Guest
z grepo 1.0 bez greolimpi i festynow co 6 tygodni twajacych 2 tygodnie no i troszke wicej ludzi gralo , a tutaj po miesiacu sie zoguje i na morzu 55 jestem to pokazuje ilu ludzi gra i sie podnieca sukcesami
Widać nie wszyscy osiągnęli poziom takiego bóstwa jak ty. Wybacz, że ośmieliłem się zapytać.
 

DeletedUser29075

Guest
Wchodzisz na forum, ciskasz połowe graczy od noobów, zachowujesz się jak zadufany buc i nie wiadomo kto. Ktoś odnosi sukces to się z tego cieszy, to proste. A twoje gadania, że co to za sukces jak pól servera to nooby, i w ogóle ta gra jest martwa bo za twoich czasów... itd itd. Denerwuje mnie coś takiego po prostu dlatego ci tak odpisuje.
 

DeletedUser24113

Guest
Wchodzisz na forum, ciskasz połowe graczy od noobów, zachowujesz się jak zadufany buc i nie wiadomo kto. Ktoś odnosi sukces to się z tego cieszy, to proste. A twoje gadania, że co to za sukces jak pól servera to nooby, i w ogóle ta gra jest martwa bo za twoich czasów... itd itd. Denerwuje mnie coś takiego po prostu dlatego ci tak odpisuje.
spoko wiadomo ze teraz jest lepiej i setki tysiecy graczy czeka na nowy swiat , masz racje:)
 

DeletedUser29075

Guest
spoko wiadomo ze teraz jest lepiej i setki tysiecy graczy czeka na nowy swiat , masz racje:)
Nigdzie nie napisałem, że teraz jest lepiej, zirytowało mnie jedynie twoje zachowanie, wobec graczy na tym serwerze. To że masz inną opinię, nie znaczy, że możesz zachowywać się w ten sposób, bez szacunku do innych. Poza tym jest taka jedna niepisana zasada - jeśli coś nie sprawia ci przyjemności, a robisz to dobrowolnie, to w każdej chwili możesz przestać to robić...
 
Do góry