Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20444

Guest
Koniec dobrej zabawy z wami.
Rozumiem też to, że nie interesujecie się moim sojem, nie ma na nas akcji i nie marnujecie swojego czasu na nas, to topione kolony cieszą tym bardziej. Taka mała wygrana.
Powodzenia gdziekolwiek :)
 
Ostatnia edycja:
Króla biją
smiley_emoticons_panik4.gif
, toż to koniec serwera
smiley_emoticons_lol.gif
 
A co do moich hopkow,wyobraz sobie ze jednak puls mi podskoczyl...bo co sie okazalo...kajaki wrocily i nie bylo "plum"o_Onormalnie bylem w szoku,bo przeciez lecialem prawie 1,5h...z Twoich zapowiedzi wywnioskowac mozna bylo rozne rzeczy,ale chociaz ocalaly mi kajaki,to moze komus podesle te 288ladu i w koncu plusik zarobie:Dna wiecej nie licze:(

ciekawa analiza, taki spis stron grubej książki, ale nic z tego nie wynika
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Szczerze mówiąc 3/4 postów na tym forum ma się nijak do sytuacji na świecie
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Ależ jakubie oczywiście, że do dni tygodnia, przynajmniej w pracy. No i jeśli w pracy nie ma zwyczaju noszenia ubrań służbowych ( kelner, budowlaniec, policjant, recepcja itd).
Piątki są w wielu miejscach dniami mniej formalnymi, i tego rodzaju może być koszula:)
 

DeletedUser11244

Guest
tylko tak napisze na szybko ze no name i wszytkie ich odlamy nie maja nic wspolnego z no name z poczatkowych swiatow tak napawde hanbe przynosza ludziom niewielu ktorzy kiedys tam grali
 

DeletedUser11244

Guest
nie jestem kwasny , chodzi mi oto zeby bandy no name kretow nie utorszamiac z ludzmi kiedys ktrorzy kedys tam grali , zeby wstydu nie bylo
 

DeletedUser26709

Guest
co raz to lepsze eventy mamy przy tym koszar nie trzeba budować a przy następnym to logowanie nie będzie potrzebne źeby grać bo za odpowiednią kwotę event sam nam wojo pobuduje i może jeszcze ataki wyśle, ale kanał się robi z tej gry
 
Nazwy juz nie mozna byle jakiej strzelic w dwie minuty bo 100 lat temu byl taki sojusz. Wez napisz do inno zeby zrobili listy nazw sojuszy, ktore byly juz albo najlepiej do ministerstwa obrony napisz zazalenie. Dzieci forum, naprawde, opanujcie sie...
 
Ostatnia edycja:
Dobra obudziłem się po traumie straty 3 wiosek -serio muszę pogratulować czerwonym -nie spodziewałem się tego po Was teraz już wiem na co mogę liczyć ii tak szczerze serio gratuluję Wam zabrania mi 3 wiosek -pierwsze wioski w walce stracone od hmmm dawno to było bo nie pamietam
 
Do góry