Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23278

Guest
Tylko tutaj jest tak my sami w dwa sojusze -sigma bardziej pon - vs reszta świata
nie pochlebiaj sobie :Djaka reszta swiata :p do waszej koalicji albo raczej sigmy dodałbym jeszcze piratów ,czułe misie i band of brother. Oszołomy za wielkiej stycznosci z wami nie mają wiec gdzie tu reszta swiata?
 

DeletedUser29075

Guest
nie pochlebiaj sobie :Djaka reszta swiata :p do waszej koalicji albo raczej sigmy dodałbym jeszcze piratów ,czułe misie i band of brother. Oszołomy za wielkiej stycznosci z wami nie mają wiec gdzie tu reszta swiata?
Jak przeczytałem fragment "do waszej koalicji" to zwątpiłem, dobrze że potem się poprawiłeś
smiley_emoticons_bravo2.gif
Bo my sobie sami koalicją jak na razie. :D
A oszołomami też jakaś styczność już była i na zielono się nie świecą :D A te piraty i czułe misie to ja sam nawet nie wiem kto to
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
(nie ujmując im oczywiście).
 
nie pochlebiaj sobie :Djaka reszta swiata :p do waszej koalicji albo raczej sigmy dodałbym jeszcze piratów ,czułe misie i band of brother. Oszołomy za wielkiej stycznosci z wami nie mają wiec gdzie tu reszta swiata?
Motywacja 597483 39 15320
27 Legion Cezara 550055 40 13751
28 HEGEMON 511900 49 10447
29 Legion Potępionych 369116 42 8788
30 *Czułe Misie* 341016 31 11001
31 Inwentaryzacja 315289 24 13137
32 Bogowie Olimpu 307122 31 9907
33 Stokrotki 270887 17 15935
34 Seryjni Mordercy 256892 31 8287
35 Brevilla

te sojusze też nie są w Waszej koalicji ale jakoś ich nie uważam za godnych uwagi ale jak wymieniasz jakiś tam piratów czułe misie i BoB to czemu nie wymieniłeś reszty
 

DeletedUser23278

Guest
Motywacja 597483 39 15320
27 Legion Cezara 550055 40 13751
28 HEGEMON 511900 49 10447
29 Legion Potępionych 369116 42 8788
30 *Czułe Misie* 341016 31 11001
31 Inwentaryzacja 315289 24 13137
32 Bogowie Olimpu 307122 31 9907
33 Stokrotki 270887 17 15935
34 Seryjni Mordercy 256892 31 8287
35 Brevilla

te sojusze też nie są w Waszej koalicji ale jakoś ich nie uważam za godnych uwagi ale jak wymieniasz jakiś tam piratów czułe misie i BoB to czemu nie wymieniłeś reszty
To nie ja napisem ze walczymy z resztą swiata wymieniłem sojusze które współpracują napewno z Sigmą mógłbym jeszcze na pewno dwa dodac w tym jeden na m44. nie wiem z kim prócz sigmy paktujecie ale bardzo prawdopodobne ze którys z sojuszy które paktują z sigmą mogą paktowac i z wami
 

DeletedUser29075

Guest
Chyba mnie z sojuszu za to nie wyrzucą, ale mamy jeszcze jeden pakt, o którym nikomu nie mówimy... ze Złodzieje i Pijaki.
Wy już nam koalicje dorabiacie nawet jakąś sztuczną, wstyd.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Dla mnie to jest zawsze tak, ze za wrogow nie uwaza sie paktowiczow wlasnego paktowicza. Zdarza sie ale bardzo rzadko. Czyli jesli Wy Art macie pakt z Sigma a Sigma z innymi sojuszami to te sojusze nie sa Wam wrogie. Z nimi raczej nie walczycie. Nazywanie tego koalicja jest oczywiscie przesada , ale to nie jest ta czesc swiata traktowana wrogo. Chyba byloby jednak latwiej gdyby ktos napisal z kim PiZ walczy faktycznie. A tak przy okazji bo zglupialem lekko. Alkohol Brigade i Anonimowi Pijacy to jakies Wasze akademie ?
 

DeletedUser29075

Guest
Pijaki i Złodzieje + Złodzieje i Pijaki - to my i gramy razem.
Z Sigmą łączy nas jedynie PON i nic więcej, z tego co mi wiadomo, a co do sojuszników Sigmy to ja nawet sam nie wiem kto nimi jest. :p
Co do walki - skupiamy się na największych tego świata [poza nami i sigmą for sure], a jak jakieś miasto inne się komuś spodoba i nie jest na czerwono to raczej nie pyta nikogo o zgodę na podbijanie. :D

Alcohol Brigade i Anonimowi pijacy nie są naszymi akademiami, a ci drudzy to właśnie są z tych na czerwono. :D
 

DeletedUser27944

Guest
Cześć stary niedźwiedziu :)
Pogrywasz czy zwiedzasz? I nie pytaj się tego powyżej bo on pojęcia nie ma co w trawie piszczy. Nie dopuszczają go do żadnych tajemnic, tylko polecenia wykonuje ;-)
 

DeletedUser29075

Guest
Ale powiedz mi panie wszechwiedzący po co mi jakiekolwiek tajemnice? Wsparcia od nikogo nie dostajemy, zakładki z nikim nie dzielimy - a na tym z tego co wiem polegają oficjalne koalicje. Ty pewnie na bieżąco forum naszej rady czytasz i tam pewnie już jakieś antykoalicje wyczaiłeś bo przecież jakoś sobie porażkę usprawiedliwiać trzeba. Skończ w końcu wszystkich i spisek podejrzewać i zacznij szukać w życiu pozytywów. Czytając twoje wypociny odnosze wrażenie że ty to z tych co tam za płaską ziemią są, więc daruj sobie te swoje pieśni o wielkich tajemnicach. Jeszcze mi napisz że was otoczyliśmy i przewagę liczebną mamy :V
 

DeletedUser27944

Guest
Miód na moje uszy hehe :D Pozytywów w życiu? Twoje nerwy to mój pozytyw ;-)
 

DeletedUser29075

Guest
Moich nerwów to na oczy nie widziałeś i na uszy nie słyszałeś jeszcze, także idź tam sobie pieścić ego gdzie indziej.
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser27944

Guest
A jak mnie się tu podoba i wybacz bo nigdzie się nie wybieram. Jak masz słabe nerwy to w bierki pograj
 

DeletedUser15806

Guest
Czesc Dex. Turystycznie zawitalem, bez spiny. Lekarze , konowaly jedne, zabronily tej niewinnej rozrywki. A w temacie to tak pomyslem, ze sensowniej byloby zapytac kto bije Arta i spolke. I to byliby chyba Ci prawdziwi wrogowie, a nie Ci pokolorowani.
 

DeletedUser29075

Guest
To czasami niezwykle kłopotliwe znaleźć odpowiedni sposób zachowania, w chwili, kiedy ktoś aż tak bardzo ocenia innego przez pryzmat samego siebie. Dlatego nawet tego nie skomentuję.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser27944

Guest
Czesc Dex. Turystycznie zawitalem, bez spiny. Lekarze , konowaly jedne, zabronily tej niewinnej rozrywki. A w temacie to tak pomyslem, ze sensowniej byloby zapytac kto bije Arta i spolke. I to byliby chyba Ci prawdziwi wrogowie, a nie Ci pokolorowani.

U nich jak zawsze - i tak wygrają, a podniecają się jakby to pierwszy raz było :) Nie ma na polskim grepo ekipy która stawi im czoła. Chociaż... Może i by się znalazła, ale nikomu na tym nie zależy.
To Tobie pewnie i wypić nie wolno? Nie jest dobrze... A tu tylu pijących... :)
Hoopoe - więcej żartu, mniej frustracji - polecam, Żanet Kaleta ;-)
 

DeletedUser15806

Guest
Ja tam w sumie podziwiam ich niesmiertelny entuzjazm. Ktory to juz raz wchodza na swiat z gory wygrany i im sie ciagle chce. A tylko niekiedy trafia im sie tacy wariaci jak my ktorzy chociaz chwile potrafia stawiac opor. Co do picia to jestem teraz kryptoalkoholikiem i krypto grpoholikiem. ;)
 

DeletedUser27944

Guest
To Ty teraz jesteś KryptoGmart :)
Co do "stalowej" ekipy to im też się nudzi, to tylko makijaż i pozory. Chcą wyzwań, ale ich nie ma... Albo serwer zagraniczny, albo udawane laury. Ileż można przechodzić tą samą drogą?
Wracaj do zdrowia i dobrze flaszki chowaj przed żoną :)
 
Do góry