Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30242

Guest
Nie płacisz miesięcznie za abonament, żeby grać grać grepo. Nie musisz wydawać xxx zł żeby zainstalować grepolis. Mozesz grac za darmo. W 100% kubachan ma rację, a że powstały takie, a nie inne normy ,żeby być w topce to tylko nasza wina:)
 

DeletedUser20971

Guest
co świat ta sama śpiewka ci wygrani to sami złotnicy i oszuści :p a ci przegrani to pro gracze bez złota :)
g.... prawda paczka ogni teraz to moment nawet bez złota Arystoteles błogosławieństwo szkolenia Tyche ,przyspieszona rekrutacja i ewentualnie nereidy jak jest ewent rano padają wieczorkiem prawie pełna paczka wylatuje z portu :)
jak dla mnie jeszcze pomoc w szkoleniu off jak i deff lądu by się przydała :)
jak ktoś napisał kogo stać wydaje proste :) gmarcik jak mu w 3h gruzowali wioskę z wioski 3k podczas ataków zaznaczam zrobiła się wioska 10k na Paros więc kto ma i chce wydawać będzie wydawał.
jak kolega wyżej napisał jakby nie było złotników nie było by grepo..
fakt że z takimi zawodnikami ciężko jest cokolwiek ugrać i czasami jest to irytujące ale to on płaci za to a ja mam frajdę z tego i się nie spinam :)
 

DeletedUser15806

Guest
I jeszcze ja potwierdze to co napisal Art, za zloto dobry gracz kupuje przede wszystkim czas. Zamiast , jak kiedys siedziec 12 h, mozna 6 h bo kolona czy wojo przyspieszyc za zloto. I zeby byla jasnosc tez z checia zagralbym bez zlota. To byly fajne czasy, a wbrew temu co niektorzy mysla przepasc miedzy no-life a "normalnymi " graczami byla wtedy wieksza niz teraz miedzy zlotnikami a normalnymi. I nie bylo apki. Ta chyba zmienila wiecej niz zloto.
 

DeletedUser26311

Guest
I jeszcze ja potwierdze to co napisal Art, za zloto dobry gracz kupuje przede wszystkim czas. Zamiast , jak kiedys siedziec 12 h, mozna 6 h bo kolona czy wojo przyspieszyc za zloto. I zeby byla jasnosc tez z checia zagralbym bez zlota. To byly fajne czasy, a wbrew temu co niektorzy mysla przepasc miedzy no-life a "normalnymi " graczami byla wtedy wieksza niz teraz miedzy zlotnikami a normalnymi. I nie bylo apki. Ta chyba zmienila wiecej niz zloto.

Aż Ci posta polubiłem. Te nieszczęsne powiadomienia na apce to jest przekleństwo całej tej gry. Powinno się ukrzyżować tego co to wymyślił
 

DeletedUser19924

Guest
jak dla mnie jeszcze pomoc w szkoleniu off jak i deff lądu by się przydała :)
Ferkion skraca czas rekrutacji wojsk w koszarach...podobnie jak Parifajstes. Odpowiednik Arystotelesa/Dedala jednak nie ma, który zmniejszałby także koszt budowy lądu...
 

DeletedUser13617

Guest
No i z kim tam graliscie, jakies wielkie paki wlazly procz was? :)

Tak, była masóweczka z Polski i przegląd europy. W zorganizowany sposób byli Holendrzy, Francuzi, Niemcy i chyba Ruski.
A wygrał sojusz 10 "kasyniarzy" + 5 roninów.

Bo złoto nie wygrywa światów. Może ułatwić podbicie/obronę jednej czy dwóch wiosek. Może pomóc szybciej zająć szaraka na wyspie. Może kupić czas dla rodziny. Ale jeszcze nigdy złoto tu niczego nie wygrało.

Już taki jeden był co próbował naruszyć stabilność rozgrywki i prawie mu się udało. Tylko, że on wydał kilkanaście (kilkadziesiąt?) tysięcy. I po ochronce miał sam więcej pkt. w eko niż cały sojusz "złotników" z Kasyna.
No ale nie umiał grać w grę to przegrał.
 

DeletedUser6237

Guest
Już taki jeden był co próbował naruszyć stabilność rozgrywki i prawie mu się udało. Tylko, że on wydał kilkanaście (kilkadziesiąt?) tysięcy. I po ochronce miał sam więcej pkt. w eko niż cały sojusz "złotników" z Kasyna.
No ale nie umiał grać w grę to przegrał.

Kilkadziesiąt tysięcy ale złotych - PLNów
smiley_emoticons_silvester_cuinlove.gif


Pamiętam akcje jak w 1 dzień rozbudował wioche od palika do 15k bodajże, a jak dostał bunt to ją wyzerował.

Grzesiek przyznaj się, co z nim zrobiłeś? ;>
 
Na Nikaia ...Loczek złocił ale czy komuś to przeszkadzało ? toć czy on atakował czy jego atakowano zawsze było pewne ,że wpadnie PW :) a to chyba najważniejsze w tej grze.
Nasze kobitki miały deffaaaaaa aż miło a Loczek latał i latał ...no i nabijał :)
 

DeletedUser20752

Guest
Zalgowalem sie bo doszly mnie sluchy jakie tu brednie wypisujecie co niektorzy... napisze krótko i na temat. Po 1 Sigma nigdy nie była i nie bedzie niczyim padawanem kolego Gmart!
Po 2 nie wiedzialem ze grasz na Apolloni i ciesze sie ze sie dowiedzialem,,,jak tylko skonczymy sprawy z AP na m55 postaramy sie dołożyc wysilku i pomoc Ci w przejściu na emeryture :) Tylko mi nie placz ze znowu rodzina cierpi!!!Wycisz powiadmiacz to Ci truli dupy nie beda!!!
Kolego Artwawa prosze zwazac na swoje slowa bo nazywajac Leszczami wszystkie inne Sojusze ponioslo Cie odrobine.. A czytajac Twoje wypowiedzi stwierdzam ze od lustra nie odchodzisz. Przy okazji pozdrowienia dla Picha :))
Pozdrawiam Pasiak ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Tu jest padawanem, chociaz nie ja to stwierdzilem. Poczytaj moze troche wiecej forum. Ja raczej ubolewalem, ze cos takiego sie z Sigmy zrobilo. A na Apollonii nie gram, co najwyzej obserwuje i komentuje. Wolno mi ? Wolno.
 

DeletedUser29075

Guest
'Zalgowalem sie bo doszly mnie sluchy jakie tu brednie wypisujecie co niektorzy... napisze krótko i na temat. Po 1 Sigma nigdy nie była i nie bedzie niczyim padawanem kolego Gmart!'
Ja myślałem, że tej propagandy zbłąkanych myśli to nikt nie bierze na serio
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser26271

Guest
wiem dlaczego prawie nigdy tu nie zaglądam ... bzdury o złocie już powinny wyjść z mody :D wiecie co mi daje złoto ? np w evencie kupione paczki mant ale to jedynie zaoszczędza mi czas na latanie po łaski więc nie opowiadajcie bzdur jak to złoto wygrywa świat !
 

DeletedUser23278

Guest
Od kiedy jeden z zalozycieli Oszolomow wypowiada sie w kwestiach SIGMY?????
po pierwsze to załozycielem nie byłem po drugie jestes ostatnią osobą która moze mi prawic morały. przypomnij sobie edesse jezeli się nie myle i co tam robiłes
 

DeletedUser9983

Guest
Kilkukrotnie powtórzone kłamstwo przez wielu zostaje uznane za prawdę.. Sigma - miejcie swój rozum i nie dajcie się podpuszczać stwierdzeniami "wasal" , "podnóżek", "toudi" i "przydupas". To przegrywający widzą jedyną szansę by skłócić Pijaków i Sigmę bo widzą w tym jedyną szansę dla siebie..
 

DeletedUser30418

Guest
Kilkukrotnie powtórzone kłamstwo przez wielu zostaje uznane za prawdę.. Sigma - miejcie swój rozum i nie dajcie się podpuszczać stwierdzeniami "wasal" , "podnóżek", "toudi" i "przydupas". To przegrywający widzą jedyną szansę by skłócić Pijaków i Sigmę bo widzą w tym jedyną szansę dla siebie..

Hmm... ciekawe dzięki komu Sigma się tak wybiła? Gdyby nie pijaki to byście nie istnieli na tym świecie a wasze miasta by zasiliły szeregi pijaków. Przypomnieć Wam początek świata? Już wtedy byliście "przydupasami" pijaków i dalej nimi jesteście. Gdyby teraz doszło do zerwania "PON-u" to Wy, Wielka Sigma w ciągu 2-3 tygodni byście się rozsypali :) A dlaczego? Bo większość waszych graczy to zdrajcy i tchórze który dbają tylko o swoją "dupe" (pozdrawiam Żagle i Oszołomów ;)).
 
Do góry