Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Jezeli starcie tych sojuszow ma się odbyc, to proponuje PiZ oraz Sigmie najpierw rozprawic się z innymi sojami, poniewaz oni tylko na to czekaja i was podjudzaja

ha i tu jest pewnie strzał w dziesiątek.
Wiadomo było że dwa największe (najsilniejsze sojusze) ze sobą sprzymierzone są dla innych zagrożeniem. Od początku tego świata cały czas pisali że to złe i mało tego robili wszystko by ta koalicje (układ) popsuć.

Ciekawe czy im się uda i czy władza tych sojuszy okaże się nie mieć spokoju pokerzysty :)

prawda jest też taka że jak wybuchnie wojna pomiędzy sigmą a PiZ to pozostałem sojusze przejdą na jedną ze stron. Wyczekają dobry moment żeby przejąc wpływy na świecie.
 

DeletedUser26311

Guest
Tutaj popieram SB nie wolno tak robić lepiej postąpić honorowo i nabijać sobie nawzajem punkty ja Tobie dzisiaj podstawie transy a Ty mi za kilka dni -honor przede wszystkim prawda SB ???
Ty nam powiedz, może oprócz teorii znasz też praktykę takich działań.

Pewnie to pytanie retoryczne, ale zaryzykuję i je zadam... najpierw jednak nakreślenie sytuacji.
Mamy PON od niemal początku tego świata i trwał on raczej bez większych zgrzytów. W pewnym momencie, kolorujecie wspólnego wroga na zielono (pal licho). Po pokolorowaniu ich na zielono (nasza umowa cały czas trwa) Guzik podstawia defa pod nasze ataki - dla pokazówki, Guzik przechodzi do AA. Następnego dnia (mimo iż nasza umowa ciągle trwa) podstawiacie defa po raz kolejny pod nasze ataki, tym razem do Guzika. Jak więc Twoim zdaniem nazwałbyś tę sytuację ? Pominę już fakt, że jak sobie to skonfrontuję z wiadomościami, które pisaliście do nas na Nikai z podziękowaniami, to mnie mdli...
 

DeletedUser23278

Guest
Tutaj popieram SB nie wolno tak robić lepiej postąpić honorowo i nabijać sobie nawzajem punkty ja Tobie dzisiaj podstawie transy a Ty mi za kilka dni -honor przede wszystkim prawda SB ???
z tego Co wiem to u was juz jest w tym doswiadczenie nawet na nikai na FO się tym chwaliliscie:)
a co do tematu mi sie podoba ze będzie taka wojna w koncu Sigma wyjdzie z cienia wielkich "legend polskiego grepolis"
 
Ty nam powiedz, może oprócz teorii znasz też praktykę takich działań.

Pewnie to pytanie retoryczne, ale zaryzykuję i je zadam... najpierw jednak nakreślenie sytuacji.
Mamy PON od niemal początku tego świata i trwał on raczej bez większych zgrzytów. W pewnym momencie, kolorujecie wspólnego wroga na zielono (pal licho). Po pokolorowaniu ich na zielono (nasza umowa cały czas trwa) Guzik podstawia defa pod nasze ataki - dla pokazówki, Guzik przechodzi do AA. Następnego dnia (mimo iż nasza umowa ciągle trwa) podstawiacie defa po raz kolejny pod nasze ataki, tym razem do Guzika. Jak więc Twoim zdaniem nazwałbyś tę sytuację ? Pominę już fakt, że jak sobie to skonfrontuję z wiadomościami, które pisaliście do nas na Nikai z podziękowaniami, to mnie mdli...
Bardzo proszę wytłumaczę Tobie to łopatologicznie:
1 -Oszołomy -walka z nimi -ba sam ich czasem atakowałem na m54 i pewnego pięknego dnia są u Was
2- Żagle też ich atakowaliśmy i pewnego dnia znajdują się u Was niektórzy
3 -sytuacja się powtarza kilka razy z wrogami -sam pisałem że to coś nie tak do rady ale twierdzili że macie takie prawo
4 - Pewnego dnia dowiadujemy się o zapytaniu Waszego szefa do AP -nieoficjalnym - czy nie chcą pograć wspólnie z SB -my na to frajerami nie będziemy wyprzedzimy SB kolejny raz nie zrobią w balona i mamy pon-a z AP
5- Guzik wyrwał się -pewnie nie pierwszy raz - nie popieram tego
6- Ludzie u nas mają dojść Waszych nabijaczy pkt.
7- kilku od nas wysłało deffa do Guzika nie popieram tego
8 - Wojna z Wami dobra rozrywka bo już było nudno i w końcu legalnie pkt nabijecie sobie

z tego Co wiem to u was juz jest w tym doswiadczenie nawet na nikai na FO się tym chwaliliscie:)
a co do tematu mi sie podoba ze będzie taka wojna w koncu Sigma wyjdzie z cienia wielkich "legend polskiego grepolis"
Nie kojarzę takiej sytuacji a forum ogólne często przeglądam i przeglądałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26311

Guest
Bardzo proszę wytłumaczę Tobie to łopatologicznie:
1 -Oszołomy -walka z nimi -ba sam ich czasem atakowałem na m54 i pewnego pięknego dnia są u Was
2- Żagle też ich atakowaliśmy i pewnego dnia znajdują się u Was niektórzy
3 -sytuacja się powtarza kilka razy z wrogami -sam pisałem że to coś nie tak do rady ale twierdzili że macie takie prawo
4 - Pewnego dnia dowiadujemy się o zapytaniu Waszego szefa do AP -nieoficjalnym - czy nie chcą pograć wspólnie z SB -my na to frajerami nie będziemy wyprzedzimy SB kolejny raz nie zrobią w balona i mamy pon-a z AP
5- Guzik wyrwał się -pewnie nie pierwszy raz - nie popieram tego
6- Ludzie u nas mają dojść Waszych nabijaczy pkt.
7- kilku od nas wysłało deffa do Guzika nie popieram tego
8 - Wojna z Wami dobra rozrywka bo już było nudno i w końcu legalnie pkt nabijecie sobie

A dlaczego mielibyśmy nie przyjmować do siebie osób z żagli czy oszołomów ? Umowa była taka, że nie wchodzimy sobie na morza, Wy też przyjęliście graczy i od żagli i od oszołomów, którzy byli na m45 i 55. Anonimowi też byli na naszych wodach, przecież nawet nie tak dawno ktoś tu narzekał, że to dla Was AP to żaden wróg, bo nie macie ich w pobliżu, a nagle kolorujecie na zielono pół morza, które wg umowy miało być naszym frontem. O jakim więc robieniu w balona mówisz ?
Nie czarujmy się, bo zapytania Harnasia ani nie było wymierzone przeciw Wam, ani Wam nie przeszkadzało - ot zwykły pretekst do zerwania PONu, do którego się już dawno przygotowywaliście. Zresztą świadczy o tym to kiedy podpisaliście PON z AP, bo nikt mi nie wmówi, ze w takim tempie (mam tu na myśli czas od wiadomości Harnasia do Brondera, do pokolorowania AP na zielono) dogadaliście ten temat.

Jak mówisz o nabijaczach punktów, to wal konkretami, bo równie dobrze jak mogę tak o Was powiedzieć. Kto komu nabijał PW ?

Wojna z Wami również będzie fajną rozrywką, różnica jest taka, że Wy się do niej szykujecie od jakiegoś czasu, nam "daliście" kilka dni, a przejmowanie wiosek od AP na m55 to już jest zwykłe plucie w twarz. Dziwnym trafem zupełnie w innym tonie się odnosiliście, jak potrzeba Wam było defa
 

DeletedUser11618

Guest
a nagle kolorujecie na zielono pół morza, które wg umowy miało być naszym frontem

uwierz dalej bedzie Waszym frontem i chyba sie nic tu nie zmieni :D

Wojna z Wami również będzie fajną rozrywką, różnica jest taka, że Wy się do niej szykujecie od jakiegoś czasu, nam "daliście" kilka dni, a przejmowanie wiosek od AP na m55 to już jest zwykłe plucie w twarz. Dziwnym trafem zupełnie w innym tonie się odnosiliście, jak potrzeba Wam było defa

przedluzcie jeszcze ze dwa tyg, przegrupujcie sie, zorganizujcie PONy itd... To moze zabawe w marcu zaczniemy ??? Niby taki wielki sojusz, niby topka agresorow a lament na forum ze hoho.. Wstyd..

PS. Art masz chyba racje z tym nabijaniem PW :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie rozumiem tych kąśliwych uwag ze strony SB . Chcieliście do końca tego świata bić Ap?
Do świąt z nudów 1/3 od Was by poszła na urlopy . Co to za gra jak nic się nei dzieje ? Klikanie domków , zabieranie wioch nieaktywnym czy później budowanie po raz kolejny cudaków to Was rajcuje ?
Wyluzujcie troszkę i poklikajmy ot tak dla sportu parę tygodni ...później święta ( zrobimy sobie prezenty ) i nowy rok ( wypijemy szampana) i będzie fajowo .
Sporo gorących głów i u nas i u Was ...ale to tylko gra i ma nas bawić a nie kłócić czy stresować. Odpocznijmy od reala ...grając i przy tym dobrze się bawić . Niech jakaś rozróba cieszy nas tak jak pierwsza grzechotka niemowlaka.
 
A dlaczego mielibyśmy nie przyjmować do siebie osób z żagli czy oszołomów ? Umowa była taka, że nie wchodzimy sobie na morza, Wy też przyjęliście graczy i od żagli i od oszołomów, którzy byli na m45 i 55. Anonimowi też byli na naszych wodach, przecież nawet nie tak dawno ktoś tu narzekał, że to dla Was AP to żaden wróg, bo nie macie ich w pobliżu, a nagle kolorujecie na zielono pół morza, które wg umowy miało być naszym frontem. O jakim więc robieniu w balona mówisz ?
Nie czarujmy się, bo zapytania Harnasia ani nie było wymierzone przeciw Wam, ani Wam nie przeszkadzało - ot zwykły pretekst do zerwania PONu, do którego się już dawno przygotowywaliście. Zresztą świadczy o tym to kiedy podpisaliście PON z AP, bo nikt mi nie wmówi, ze w takim tempie (mam tu na myśli czas od wiadomości Harnasia do Brondera, do pokolorowania AP na zielono) dogadaliście ten temat.

Jak mówisz o nabijaczach punktów, to wal konkretami, bo równie dobrze jak mogę tak o Was powiedzieć. Kto komu nabijał PW ?

Wojna z Wami również będzie fajną rozrywką, różnica jest taka, że Wy się do niej szykujecie od jakiegoś czasu, nam "daliście" kilka dni, a przejmowanie wiosek od AP na m55 to już jest zwykłe plucie w twarz. Dziwnym trafem zupełnie w innym tonie się odnosiliście, jak potrzeba Wam było defa
A świstak siedzi i zawija w te sreberka -bo ja uwierzę że Wasza rada nie przygotowana jest na wojnę z nami człowieku widać to gołym okiem -zresztą poprosiliście o kilka dni dodatkowych i dostaliście a Ty dalej płaczesz na FO jak mała dziewczynka której zabrano lizak
 

DeletedUser11618

Guest
Wedlug mnie uklad sil jest rowny i nie ma co dorabiac teorii spiskowych. Mysle ze wiekszosc chciala sie sprawdzic i raczej nie upatrywal bym w tym zlosliwosci z naszej strony. Najlepszych wyroznia chec rywalizacji - sprawdzenia sie. Ja osobiscie nie mialem okazji grac z wami czy przeciwko wam (a podobno wymiatacie) dlatego ten kierunek mi jak najbardziej pasuje poniewaz to zadna satysfakcja przejac miasto mniej aktywnemu graczowi. Mam nadzieje ze na poczet przyszlych zawodow Wasza topka agresorow przyblizy sie bardziej do granicy :) Frozena prozno szukac w naszej okolicy zaledwie 4 wioski, wiec dobrze wykorzystajcie ten czas na przenosiny aby obalic mit o nabijaniu sobie PW i sprawdzmy sie w prawdziwej walce czego sobie i Wam zycze ^^

I najwazniejsze aby po calej zabawie bez zadnych uraz przybic sobie piony i powspominac kto komu wpadl ogniami na chate ;)

PS. Frozen chcial Guzika i "cos" nie pyklo :D
 

DeletedUser13617

Guest
Traktujecie grę jakby to był real.
W dodatku jednych graczy lubicie a innych nie znosicie.
Potraficie nawet czuć niechęć do całych sojuszy.
A to tylko strategiczna rozgrywka, która ma być rozrywką.
Nie rozumiem Was zupełnie :)

Więcej luzu wszystkim zalecam.

btw.
1. Sigma dostała tyle czasu ile chciała.
2. Guzik dostał bunty jak bez soja był, poprosił byłych kumpli o defa to mu wysłali. Jedni odczytali w nocy a inni rano. I nikt nie patrzył w jakim soju on akurat wtedy był.
3. Pijaki tak się szykowali na Sigmę, że dokładnie tydzień temu połowa Rady była w rozbiórkach. Aż musiałem wejść na grę i robić mediacje..

tumblr_lmputme3co1qa6q7k_large.png

------------

Mamut właź na grę, bo ja lecę na 3 tyg. na Bahama! Podpuszczałeś do wojowanie to teraz do roboty.
 

DeletedUser26311

Guest
uwierz dalej bedzie Waszym frontem i chyba sie nic tu nie zmieni :D
Tego jestem więcej niż pewny. Przecież 1 na 1 to mogłyby być zbyt równe szanse ;)

przegrupujcie sie, zorganizujcie PONy itd...
Wy tak zrobiliście, więc skoro miała to być "sportowa" rozgrywka...

A świstak siedzi i zawija w te sreberka -bo ja uwierzę że Wasza rada nie przygotowana jest na wojnę z nami człowieku widać to gołym okiem -zresztą poprosiliście o kilka dni dodatkowych i dostaliście a Ty dalej płaczesz na FO jak mała dziewczynka której zabrano lizak
Nazywaj to jak Ci się podoba, nie podoba mi się jak to rozegraliście (szczególnie przez pryzmat dość długiej wspólnej gry) i o to właśnie "płaczę".

Frozena prozno szukac w naszej okolicy zaledwie 4 wioski, wiec dobrze wykorzystajcie ten czas na przenosiny aby obalic mit o nabijaniu sobie PW i sprawdzmy sie w prawdziwej walce czego sobie i Wam zycze ^^

I najwazniejsze aby po calej zabawie bez zadnych uraz przybic sobie piony i powspominac kto komu wpadl ogniami na chate ;)

PS. Frozen chcial Guzika i "cos" nie pyklo :D
Tak wspominacie o tym Frozenie, krzywdę Wam jakąś zrobił ? Wg mnie wszystko pykło, "coś" nie było bronione, za to coś inne było zapalczywie i obie wioski zmieniły właścicieli.

Nie rozumiem też nadal o co Wam chodzi z tym nabijaniem PW. Od paru miesięcy jęczycie, że nie macie z kim walczyć, nikt się przed Wami nie broni, nikt Was nie atakuje. My cały czas mamy zajęcie z AP (raz mniej, raz więcej zabawy, ale jest), a to jednak Wy macie więcej PW jako sojusz. To kto sobie tych PW w końcu nabija ?
 

DeletedUser26311

Guest
2. Guzik dostał bunty jak bez soja był, poprosił byłych kumpli o defa to mu wysłali. Jedni odczytali w nocy a inni rano. I nikt nie patrzył w jakim soju on akurat wtedy był.
Guzik dostał bunty jak był w AP, a wsparcie dostaje nadal
 

DeletedUser26558

Guest
Najlepszych wyroznia chec rywalizacji - sprawdzenia sie.

I najwazniejsze aby po calej zabawie bez zadnych uraz przybic sobie piony i powspominac kto komu wpadl ogniami na chate ;)

:D


a gdy inni dopytywali sie dlaczego to SB nie chce sie sprawdzic z PiZ,tylko rozgrywaja swiat razem,to jakie komentarze były...

wtedy to było "podjudzanie i sianie zametu"przez czerwonych,najwidoczniej dopiero po kilku miesiacach na Apolloni niektorzy dorosli i stali sie "najlepszymi"
smiley_emoticons_confusednew.gif


P.S. generalnie zacytowana tresc jak najbardziej popieram
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Jest tak wielki płacz ze strony Sigmy, że już nawet nie słuchacie próśb swojego lidera i drążycie temat, jakby to była tragedia całego świata, płacz i zgrzytanie zębów normalnie. Jesteście całkowicie honorowi i bez skazy poczęci nie jak ZiP, ukłony wam się wręcz za to należą. Mleko się wylało i nie trzeba go zbierać, a szczególnie babrać go dalej :)
 

DeletedUser27405

Guest
Ja tam z innej beczki zapytam...czy Sigma & Co. ma jakieś fajne dziewczęta w swoim gronie ?
W pijakach i złodziejach już teren obadałem, ale tam to napotkałem na kilka "psów ogrodnika"
smiley_emoticons_neutral_new.gif
... kobietki są, ale najpierw trzeba się przebić przez cerberów moralności...a to niełatwa sprawa, bo tylko czekają, żeby przystojnemu i elokwentnemu mnie z bata przy... ups...strzelić
A więc jeśli godne uwagi kobiety są to proszę o namiary, a zapoznać sie nie omieszkam i atrakcji moc obiecuję. Tranwestyci mnie nie interesują !
Jako szczęśliwy posiadacz kilku wolnych slotów jestem skłonny przeprowadzić sie na wskazaną wyspę w try miga
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

PS. Liczę, ze będę mógł powiedzieć: "Dla Ciebie ubił bym rabina kotletem schabowym..."
pozdrawiam Janusz
 

DeletedUser11618

Guest
a gdy inni dopytywali sie dlaczego to SB nie chce sie sprawdzic z PiZ,tylko rozgrywaja swiat razem,to jakie komentarze były...

wtedy to było "podjudzanie i sianie zametu"przez czerwonych,najwidoczniej dopiero po kilku miesiacach na Apolloni niektorzy dorosli i stali sie "najlepszymi"

nie wiem jak bylo wczesniej bo gram nieco ponad miesiac. Wyrazilem swoje zdanie poniewaz mnie nie rajcuje latanie po trupach..

Nie rozumiem też nadal o co Wam chodzi z tym nabijaniem PW. Od paru miesięcy jęczycie, że nie macie z kim walczyć, nikt się przed Wami nie broni, nikt Was nie atakuje. My cały czas mamy zajęcie z AP (raz mniej, raz więcej zabawy, ale jest), a to jednak Wy macie więcej PW jako sojusz. To kto sobie tych PW w końcu nabija ?

wkrotce sie przekonasz :)

Wy tak zrobiliście, więc skoro miała to być "sportowa" rozgrywka...

widze ze masz problemy ze zrozumieniem.. Czego sie boisz ? ze wioske stracisz ze korony nie zalozysz ? Gra to nie cale zycie i jak bys dokladnie przeczytal to co MG napisal to tam jest jasno i wyraznie napisane jak to wygladalo u nas z tymi przygotowaniami do wojny z wami.. macie tyle samo czasu co my :D

3. Pijaki tak się szykowali na Sigmę, że dokładnie tydzień temu połowa Rady była w rozbiórkach. Aż musiałem wejść na grę i robić mediacje..

dokladnie tak bylo..

Nazywaj to jak Ci się podoba, nie podoba mi się jak to rozegraliście (szczególnie przez pryzmat dość długiej wspólnej gry) i o to właśnie "płaczę"

tzn. jak ? Rozumiem ze mogl byc lament jak bez slowa miecze sie zapalaja. Mialo byc do niedzieli przedluzyliscie do srody PONa i nikt nie robi z tego halloo natomiast niejaki leonidas podbil wioske w naszym centrum i co ? Nic odbierzemy z nawiazka :D

Tego jestem więcej niż pewny. Przecież 1 na 1 to mogłyby być zbyt równe szanse

zabaczymy wkrotce z kim nam dojdzie walczyc i jestem pewien ze zapewnicie te "podobno" nie rowne szanse na Wasza korzysc.

Tak wspominacie o tym Frozenie, krzywdę Wam jakąś zrobił ?

nie zrobil po prostu jest to chec sprawdzenia sie jak to jest z tym i inymi agresorami - tak na sportowo ;)

To moj ostatni post poniewaz nie mam zamiaru wdawac sie z Wami w pyskowki bo dla czesci graczy grepo to caly swiat..

Niech zwyciezy lepszy :)
Pozdro,
rok :D
 

DeletedUser26311

Guest
Jeszcze tak trochę odchodząc od dominującego tematu, chciałem z tego miejsca (myślę, że bez żadnych podziałów, w imieniu wszystkich graczy nie tylko tego świata) serdecznie podziękować pomysłodawcom za oferty na "blak fraj[er]daj". Żal nie skorzystać
 

DeletedUser26311

Guest
tzn. jak ? Rozumiem ze mogl byc lament jak bez slowa miecze sie zapalaja. Mialo byc do niedzieli przedluzyliscie do srody PONa i nikt nie robi z tego halloo natomiast niejaki leonidas podbil wioske w naszym centrum i co ? Nic odbierzemy z nawiazka :D
To znaczy tak, że dogadujecie się z naszym wrogiem, podstawiając mu defa i ogłaszacie zerwanie ponu z nami. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi, bo do potyczki nic nie mam.

Pozdrawiam
 

DeletedUser11618

Guest
To znaczy tak, że dogadujecie się z naszym wrogiem, podstawiając mu defa i ogłaszacie zerwanie ponu z nami. Tylko i wyłącznie o to mi chodzi, bo do potyczki nic nie mam.

Pozdrawiam

odpowiem Ci bo strasznie upierdliwy jestes... Ile ty masz lat ? Widze ze popsulismy Ci zabawe w budowe domkow.. Przyjmij to na klate i nie doszukuj sie spiskow w tej calej sytuacji.. Ja czy gracze ktorzy chcieli tego pojedynku nie wspominali o cudakach tylko o grze.. Jak sie mierzyc to z lepszym od siebie a nie klepanie slabszych :D 3 tyg mi starczy przejmowac wioske dwoma offami.. Jezeli nie wiesz co oznacza chec rywalizacji to znaczy ze nie mamy o czym rozmawiac..
Mimo wszystko Pozdro.
 

DeletedUser3480

Guest
Mamut właź na grę, bo ja lecę na 3 tyg. na Bahama! Podpuszczałeś do wojowanie to teraz do roboty.

poczekam chwile aż dostaniecie w dupę :)

i warunek musicie ściągnąć evke do gry bo dla kogoś ja muszę popajacować w ofie a Ty jakoś mnie nie przekonujesz
 
Do góry