Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30407

Guest
jarass kolego z NoName>Przedszkolaków>La Cosa Nostra..
Szkoda że nie byłeś tak aktywny na forum jak pisałem żeby konkretne wiochy na młynie z PiZ deffem obstawić.
Tyle razy Wam to wałkowałem na forum ale żaden nie zrobił nawet listy miast do obstawienia. Kiedy pisałem żeby obstawić miasta deffem i robić w nich na spojnie na młynie off'a ludzie to olali bo uznali że poco mają słuchać jakieś pionka. Skoro sie podejmujesz funkcji lidera sojuszu to wiec że idą za tym obowiązki.

.istniejesz bo ja kazalem bic piz, przegralismu sromotnie, straszliwie ale moi bili was i to skutecznie poki nie podpisalem z wami pona, gdyby piz nie naciskal tak mocno ofensywnie to byscie nie istnieli, takie sa fakty..
xDDDD Nie Ty maj friend, nie Ty tylko znowu ja wałkowałem o tym żeby zrobić nimi porządek. Dopiero po moich (montiego i kilku innych) "dręczących" naciskach ludzie zaczeli (coś tam robić). I faktycznie zaczeło rozbierać gracza który był nieaktywny...

Zapewnie będziesz próbował mi tutaj teraz pisać że uciekłem od Was (wtedy Motywacja jeszcze nie miała PoN'a z PiZ). Ale ja szanuję swój czas gry i nie zmarnowałem go przez Waszą marną polityke.
Co uważam za słuszne bo teraz palikowałbym z Wami na M26..
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kolego, jak pisalem stalki to takie slupy nie dawaly nic jak Ty. Jak pisalem bic to takie slupy nie bily, jak czolowka latala to takie slupy patrzyly, jak obstawialismy to takie slupy jak Ty pisaly ze nie,moga bo bija, na koncu takie slupy pisaly ze rada do duly ale z kupy bata nie ukrece, brak posluchu :) ale sie bronic przed ormo, motywacja i innymi copami to chetnych bylo wielu, a bic pijakow czy bronic to prawie nikt, w sumie to bylo widac i przykro mi ze byles u nas kimkolwiek jesteś, naprawilen bledy, mam swoich najlepszych, z 150 graczy 20 i jest idealnie, gramy i sie bawimy a nie wnerwiamy:) nauczka na przyszlosc, brac swoich i nikogo wiecej :) czlowiek czasu nie traci...
 
Ostatnia edycja:
Tacy pokonani a nadal jestesmy :( i to na m44 :( przegralismy bitwe ale nie wojne skoro istniejemy, nadal sa checi :) nie badz wredny, burdel byl bo nie bylo 100 graczy grajacych ze soba iles lat ino 10 +90 nabytych, najlepsi z nabytych costali z nami :) ja nie klamie i nie oskarzam, pisze prawde, badz uczciwy i kturalny, rob to samo
 

DeletedUser29075

Guest
No na miejscu tak wielkiego wodza nie szczyciłbym się na FO posiadaniem 7 miast z czego jedynie 2 w naszym zasięgu.
Podejrzewam że dla offowców już nie jesteś wart ich czasu, więc wybacz ;)
 

DeletedUser30407

Guest
Haha Twoja bezczelność jest dla mnie szokująca, bo najzwyczajniej kłamiesz i są ludzie którzy to potwierdzą. Nie pisałem o stałkach tylko o lekkich bunkrach. Było nas w koalicji 150+/- więc ląd w postaci 15k na miasto to chwila moment.
Że niby ja byłem słupem ? :D No tutaj to masz rację jeżeli do najbliższego wroga miałem 5h zapałkami. " jak obstawialismy to takie slupy jak Ty pisaly ze nie,moga bo bija, na koncu takie slupy"
Zgadza się biłem Motywację, bo Ty byłeś zbyt leniwy żeby poruszyć ten temat na forum w dodatku mój deff latał z miasta do miasta na młynie z PiZ.
Jak Ty w ogóle możesz pisać tak kompletne kłamstwa i bzdury.
Totalna hipokryzja i brak sumienia żeby przyznać się do winy.
 
Sorry, w 2h nie odbudowywalem 200 ogni :( nie mowilem ze jestem wodzem, jestem mily :)
A z kolega wyzej skoncylem dyskusje :) nie bede sie w bagnie topic :) mow se co wiesz, wali mnie to :)
 
Nie musze isc spac przyjacielu, ja sie nir chce klocic wiecej :) moge na priv wymieniac zdania ale tu nie ma sensu bo kazdy pisze swoja prawde tak jak ja :p po co mam sie denerwowac, po co Ty sie masz denerwowac, uf, pomasowalem uszy i patrz jaki przyjazny jestem :D cisza i spokoj, czujesz to kolego?
 

DeletedUser30407

Guest
A z kolega wyzej skoncylem dyskusje :) nie bede sie w bagnie topic :) mow se co wiesz, wali mnie to :)
Chyba ja się pobrudziłem że w ogóle wdaję się z takimi ludźmi w gadki..
Napisałem prawdę .. A to że sie do tego nie odniesiesz stawia mnie na stronie wygranej .. bo nie masz nic na swoją obronę o czym świadczą Twoje kłamstwa.
Weź krzesło, usiądź. Wstydu oszczędź sobie.
 

DeletedUser6237

Guest
Nie rozumiem tych kąśliwych uwag ze strony SB . Chcieliście do końca tego świata bić Ap?
Do świąt z nudów 1/3 od Was by poszła na urlopy . Co to za gra jak nic się nei dzieje ? Klikanie domków , zabieranie wioch nieaktywnym czy później budowanie po raz kolejny cudaków to Was rajcuje ?
Wyluzujcie troszkę i poklikajmy ot tak dla sportu parę tygodni ...później święta ( zrobimy sobie prezenty ) i nowy rok ( wypijemy szampana) i będzie fajowo .
Sporo gorących głów i u nas i u Was ...ale to tylko gra i ma nas bawić a nie kłócić czy stresować. Odpocznijmy od reala ...grając i przy tym dobrze się bawić . Niech jakaś rozróba cieszy nas tak jak pierwsza grzechotka niemowlaka.


Ja tam się ciesze, wkoncu od początku było to wiadome :D sam fakt w jaki sposób zostało to zrobione pozostawia wiele do wyjasnienia.

Aktualnie to PIZ ma lepszy start bo juz dawno wiedzieli że ten pakt zerwa jak nadejdzie dla nich korzystny moment :)
Mogli się dogadać na wojnę a nie przygotowali się do niej i ja wypowiedzieć :D nóż w plecy, aczkolwiek tak musiało być :) Aktualnie tak jak PIZ ciśnie sigme tak ja mógłbym powiedzieć ze to oni zrywaja pakt z podkulonym ogonem licząc ze wykorzystają pijakow do swoich celów :D zobaczymy czy czasem więcej defa nie zacznie uciekać :) gra na którą tyle czekałem wkońcu się zaczyna.

Do zobaczenia na froncie :)
 

DeletedUser12136

Guest
Oj wyrzym, wyrzym :) Gdybyś przeczytał to, co napisał MG wiedziałbyś jak długo u nas trwały przygotowania do tej "wielkiej wojny". Nasi gracze dostali info o zakończeniu PONa dopiero po poinformowaniu Sigmy :)

Trochę się dziwię tym wszystkim postom. Gdyby zebrać wszystkie światy do kupy, to w końcu nie byłoby z kim się bić, bo wszędzie gdzieś ktoś kogoś zna, z kimś grał, albo był w koalicji. Potraktujmy to jako zabawę i nie spinajmy się. Mnie ta gra już zbrzydła, ale z chęcią jeszcze raz zagrałabym przeciw MG, mamutowi, gwieździe itede :) Dostarczyli mi wiele rozrywki i emocji ;)
 

DeletedUser3480

Guest
hej ruda :)

jak sie ustaliło piz z sigma ze wygraja wspolnie swiat a teraz ktos chce wojny to faktycznie troche nie tak chyba ze troche lania a potem wygrana tych obu sojuszy.

ale jak od poczatku byl tylko pon czy pakt i zero planow na przyszlosc to nie ma co pretensje wylewac tylko sie bawic
 

DeletedUser12136

Guest
Wracaj Maniu do gry :)

Nie wiem jakie były ustalenia, bo ja tu tylko deffa klepię i się przyglądam :D Ale jak wrócisz.. to będę Cię bronić jak lwica :D
 

DeletedUser6237

Guest
Oj wyrzym, wyrzym :) Gdybyś przeczytał to, co napisał MG wiedziałbyś jak długo u nas trwały przygotowania do tej "wielkiej wojny". Nasi gracze dostali info o zakończeniu PONa dopiero po poinformowaniu Sigmy :)

Trochę się dziwię tym wszystkim postom. Gdyby zebrać wszystkie światy do kupy, to w końcu nie byłoby z kim się bić, bo wszędzie gdzieś ktoś kogoś zna, z kimś grał, albo był w koalicji. Potraktujmy to jako zabawę i nie spinajmy się. Mnie ta gra już zbrzydła, ale z chęcią jeszcze raz zagrałabym przeciw MG, mamutowi, gwieździe itede :) Dostarczyli mi wiele rozrywki i emocji ;)

Oj redka, redka. Starego niedźwiedzia na sztuczny miód? Wy jesteście zawsze przygotowani miesiąc-dwa do przodu, wiec nie uwierzę ze jest inaczej i tym razem :)
 
Do góry