Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Łorior, weź już przestań głupoty pitolić, gadasz jak jakiś moher - ciągle to samo jakbyś miał to na karteczce napisane. Motywacja na zielono jest od dawna, nie wiem po co mieszasz fakty i wprowadzasz ludzi w błąd, jak nie wiesz jak jest faktycznie to się nie wypowiadaj.

A TERAZ DO WSZYSTKICH GRACZY SIGMY - NIE WIEM PO CO TEN LAMENT, PŁACZ I NARZEKANIE? O WSZYSTKIM WIECIE, DECYZJA ZOSTAŁA PODJĘTA I NIE ZMIENI TEGO WASZE PISANIE NA FORUM...MIESIĄC JESZCZE BĘDZIECIE PRZEŻYWAĆ? WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY, POWALCZYMY, WYGRA LEPSZY..CHYBA, ŻE WOLICIE BAWIĆ SIĘ W MOHERY JAK ŁORIOR, BO JAKOŚ NIE WIDZĘ WIELU JEGO MIAST PRZY NASZYCH GRANICACH.

PS. ŁORIOR ZAZNACZYŁEM CB NA RÓŻOWO, JAKOŚ TAK DO CIEBIE PASUJE
smiley_emoticons_hust.gif
Nie pajacuj bo lanie już dostałeś i wtedy ty płakałeś .Wojny sie Sigma nie boi a dyskusje trwaja w sposób w jaki to jest zrobione.
Co innego wyskoczyć na solo a co innego ciach komuś partyzanta lub wołać wcześniej kolegów.
Jedziemy pyskaczu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Oj redka, redka. Starego niedźwiedzia na sztuczny miód? Wy jesteście zawsze przygotowani miesiąc-dwa do przodu, wiec nie uwierzę ze jest inaczej i tym razem :)
Chyba niedźwiadka :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
A co ja próbuje ugrać? :D
Ja sobie tutaj tylko klikam :D nakupiłem złotka i czekam aż będę mógł odwiedzić starych znajomych :)

Przypomniała mi się rozmowa z nierozeznawką jakoś na początku października gdzie mu powiedziałem, że prawdopodobnie pijacy już się szykują do wojny :D i dziwnym trafem tak wyszło :D przypadek? nie sądzę :)
 

DeletedUser9983

Guest
A co ja próbuje ugrać? :D
Ja sobie tutaj tylko klikam :D nakupiłem złotka i czekam aż będę mógł odwiedzić starych znajomych :)

Przypomniała mi się rozmowa z nierozeznawką jakoś na początku października gdzie mu powiedziałem, że prawdopodobnie pijacy już się szykują do wojny :D i dziwnym trafem tak wyszło :D przypadek? nie sądzę :)


Jeżeli ta rozmowa rzeczywiście miała miejsce to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Wyrzym nigdy nie ma racji.
 

DeletedUser22396

Guest
Jezeli serio te 2 sojusze chca sie bic miedzy soba to proponuje wyeliminowac wam takie sojusze jak defekt wolfy motywacja zelki i inne, bo w polowie wojny oni sie rzucą na was i bedzie niespodzianka



No tak myślą co niektórzy,że "rzucimy" się:) na resztki wielkiej uczty,bo mali,paktu czy pona nie mają z najlepszymi.Tylko że,ktoś zapomina o tym,że mimo licznych ataków,strat miast- Ci mali przetrwali i za cel obrali dobrą zabawę:cool:

Dodam tylko ,że wilki polują na zdobycz całą watahą a nie zadowalają się resztkami-dlatego wciąż "polujemy" :D i nie czekamy na Wielką Wojne.
 

DeletedUser6237

Guest
wyrzym bo zasada jest jedna - szykuj się do wojny wtedy kiedy w najlepsze jest pokój.

Maniuś akurat dyplomacji nie musisz mnie uczyć bo w tym akurat zawsze dawałem sobie rade :)

Teraz mam czas i pieniądze i mam nadzieje ze będę mógł się z wami pobawić ;) najbardziej czekam w sumie na Ciebie.
Wkońcu zawsze brałem z ciebie przykład :) może juz czas sprawdzić czy uczeń przerósł mistrza :)

Jeżeli ta rozmowa rzeczywiście miała miejsce to tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Wyrzym nigdy nie ma racji.

Zacznij moze pisać coś z sensem to będę mógł Ci z sensem odpowiedzieć ;)
Kuba nie musisz mi nic pisac bo mam to gdzieś :) ja tu tylko klikam i czekam na froncie na pierwsze ruchy wojsk ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Maniuś akurat dyplomacji nie musisz mnie uczyć bo w tym akurat zawsze dawałem sobie rade :)

Teraz mam czas i pieniądze i mam nadzieje ze będę mógł się z wami pobawić ;) najbardziej czekam w sumie na Ciebie.
Wkońcu zawsze brałem z ciebie przykład :) może juz czas sprawdzić czy uczeń przerósł mistrza :)
brzmi jak wyzwanie - uznajmy ze przerosłeś już.

na razie nie mam weny na zabawę a i jakoś nie wierze w zabawę dla tego będę się przyglądał

ps. lucek ciebie poprosił żebyś mnie nakłonił?
 
brzmi jak wyzwanie - uznajmy ze przerosłeś już.

na razie nie mam weny na zabawę a i jakoś nie wierze w zabawę dla tego będę się przyglądał

ps. lucek ciebie poprosił żebyś mnie nakłonił?
Nie no Maniek nie zwracaj na niego uwagi poszedł Wyrzym po bandzie i to ostro-Lucek jakby chciał Ciebie namówić do gry użyłby bardziej wyrafinowanej metody pewnie -a teraz tak serio wracaj Maniek to ja Ciebie teraz namawiam
 

DeletedUser6237

Guest
brzmi jak wyzwanie - uznajmy ze przerosłeś już.

na razie nie mam weny na zabawę a i jakoś nie wierze w zabawę dla tego będę się przyglądał

ps. lucek ciebie poprosił żebyś mnie nakłonił?

Tak to nie dziala niestety :)
Z luckiem nie rozmawiam ;)

Nie no Maniek nie zwracaj na niego uwagi poszedł Wyrzym po bandzie i to ostro-Lucek jakby chciał Ciebie namówić do gry użyłby bardziej wyrafinowanej metody pewnie -a teraz tak serio wracaj Maniek to ja Ciebie teraz namawiam

Nie rozumiem dlaczego szukasz we mnie wroga na siłę ;)
 
Nie rozumiem dlaczego szukasz we mnie wroga na siłę ;)
Od razu wroga po prostu stwierdzam fakt że do Manfreda to Tobie daleko powiem inaczej żebyś poczuł się doceniony jesteś lepszy w te klocki niż ja i wielu innych graczy ale do Manfreda daleko Tobie jak i 99,99% ludkom grającym w tę grę.
 

DeletedUser6237

Guest
Ehh Artur, to byla metafora wkoncu maniek to ikona polskiego grepo ;)
Aczkolwiek bylby prawdziwym wyzwaniem ;)
 
Nie pajacuj bo lanie już dostałeś i wtedy ty płakałeś .Wojny sie Sigma nie boi a dyskusje trwaja w sposób w jaki to jest zrobione.
Co innego wyskoczyć na solo a co innego ciach komuś partyzanta lub wołać wcześniej kolegów.
Jedziemy pyskaczu.
nie bądź śmieszny
smiley_emoticons_lol.gif
lanie? od ciebie? mieliśmy konfrontację tylko na 1 świecie..lepiej już sam nie pyskuj, napuszony jesteś jak mały kiciuś ze stępionymi pazurkami..doskoczyć nie możesz, a usiłujesz podrapać nie mając czym
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Ludzie.. Wrzućcie na luz.. Będziemy się bić dla zabawy.. Bez żadnej spiny i animozji.. Tak po prostu z nudów. Sigma nie jest zła!! Nikogo nie zdradziła ani nikogo nie oszukała.. Świat za szybko się zrobił nudny więc dla sportu się stykniemy... Dalej się lubimy (niektórzy:p)
 

DeletedUser17153

Guest
Bardziej to wygląda tak:

Nikaia: jest gmk, trzeba go pokonać, Sigma potrzebna, bo jeszcze byśmy przegrali. :( :( :(

Apollonia: Nie ma silnego frontu, Sigma niepotrzebna, nie przegramy, sport, zabawa xd heheszki.
 

DeletedUser20310

Guest
nie bądź śmieszny
smiley_emoticons_lol.gif
lanie? od ciebie? mieliśmy konfrontację tylko na 1 świecie..lepiej już sam nie pyskuj, napuszony jesteś jak mały kiciuś ze stępionymi pazurkami..doskoczyć nie możesz, a usiłujesz podrapać nie mając czym
smiley_emoticons_wallbash.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
haha na jednym i dupe ci zlałem a pływałem kawał drogi.
Na wcześniejszym świecie nie dałeś pochandlować to też cię przywitałem pare razy dziennie i się zawinąłeś .Dużo krzyczysz i to tyle bez odbioru ....
 
Do góry