Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Eeee tam ...Kamil udało mi się zabrać wioskę Sigmie a już po chwili leci Fliper z atakiem ... czyli żele mają czujki wszędzie ...bo grają sami }
Za chwilkę spadnie śnieg ...będą mięli braci i sisterki ...bałwanki .
 

DeletedUser29990

Guest
Ja nadal nie rozumiem po co te wszystkie spiny.... Jestem zwykłym szarakiem a wy można powiedzieć elitą polskiej sceny grepolis...Natomiast nie rozumiem czemu tyle oszczerstw, wyciągania brudów ze światów które już zostały zakończone pojawiają się tutaj. Jako ludzie dorośli i siedzący w tej grze kilka dobrych lat powinniście życzyć sobie miłej gry, skupić się na wojnie... Sigma ma te kilka sojuszy i co z tego? PiZ w ogóle nie powinien się tym przejmować i brnąć przed siebie tuż za lecącymi atakami w przeciwnika. Życzę wam udanej rozgrywki. Niech po prostu ten świat będzie jednym z najlepszych bo są do tego gracze na tym świecie aby tak się stało... Ilość nie znaczy jakość pamiętajcie ;)
 

DeletedUser8468

Guest
Eeee tam ...Kamil udało mi się zabrać wioskę Sigmie a już po chwili leci Fliper z atakiem ... czyli żele mają czujki wszędzie ...bo grają sami }
Za chwilkę spadnie śnieg ...będą mięli braci i sisterki ...bałwanki .
czujek nie mam w miastach sigmy ale skoro to na wyspie gdzie mam miasto to widać że właściciel sie zmienia :) szkoda że trochę poźno zobaczyłem bo bym wykorzystał moment i może to ja bym zabrał to miasto :p bo tak będzie ciężko za daleko pływać trzeba ;)

u mnie już biało
 

DeletedUser26558

Guest
Eeee tam ...Kamil udało mi się zabrać wioskę Sigmie a już po chwili leci Fliper z atakiem ... czyli żele mają czujki wszędzie ...bo grają sami }
Za chwilkę spadnie śnieg ...będą mięli braci i sisterki ...bałwanki .
a to jak podburzales to nie uwaliles tej czujki przypadkiem
smiley_emoticons_confusednew.gif
hm,dziwne,dziwne.
 
Fliper bierze to na czuja bo czujek nie miał ...tak napisał :)
Podburzeń było kilka ...Fliper sam byś nie wziął bo nie masz już czy obstawiać :)
Ale żelki faktycznie cały czas neutralne
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser8468

Guest
Fliper bierze to na czuja bo czujek nie miał ...tak napisał :)
Podburzeń było kilka ...Fliper sam byś nie wziął bo nie masz już czy obstawiać :)
Ale żelki faktycznie cały czas neutralne
smiley_emoticons_bravo2.gif
Trzeba być czujnym ;)
spokojnie chcesz to próbuj to zobaczysz czy mam czym obstawiać :)
No wszyscy na czerwono to u nas neutralny kolor a szczególnie Wy i Sigma
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Żelki szukają pw i zabawy, a dojście do sigmowej koalicji by skutecznie odcięło możliwość zdobywania punktów walki, no i na pewno frajdy (nagle zieleń dookoła), bo co my mamy? raptem kilkanaście wiosek pijaków w takiej odległości, że nie jest strach się przepłynąć, że stanie x birem i będzie titanic, a sigmy praktycznie zero w okolicy, żeby zagrać z pijakami. No niestety, jesteśmy "zbyt mierni", żeby wskoczyć w kocioł i się utrzymać bez zieleni (co pokazał wrzesień:D), a właśnie taką grę preferujemy, nie ze względu, że się uważamy za nie wiadomo kogo i jej nie potrzebujemy, bo to absolutnie nieprawda, a po prostu tak się gra wygodniej (jeżeli gra się o pietruszkę, tak jak my), gdzie nie masz żadnych ograniczeń i problemów z zielonymi miastami za blisko swoich, bo jak każdy doskonale wie na przykładzie chociażby tego świata, że ciężko o trwałą współpracę.

A tak dla informacji, walczymy i z Pijakami i z Sigmą, gdzie kto ma ochotę się przepłynąć tam się przepłynie. A że podczepiliśmy się czasowo z akcją Sigmy na Pijaków, czemu nie? Zamiast walić po bunkrach i nabijać Pijakom pw bez przejęć to udało się coś skubnąć i to na pewno jest to dla nas jakaś satysfakcja (tak samo jak wyciąganie złotka na murki z sakwy:cool:).
 

DeletedUser20310

Guest
Z Zapędami niektórych z was to w 4 ciężko by się było zmieścić, dobrze że sobie chociaż tych AP pomalowaliśmy na zielono bo jeszcze ich biedaków zwieść chcieliście. A jak nie grałeś na Nikai to się nie wypowiadaj o niej :) Mi krasnoludek mówił że na Nikai miasta branderami podbijaliśmy.
JA PIERNICZE ŻE TAK POWIEM SPAMERZY CZYTAĆ NIE POTRAFICIE NAPISAŁEM ŻE SŁYSZAŁEM A JAKAŚ CZĘŚĆ PRAWDY W TYM JEST .
PO DRUGIE O NAS SIĘ NIE MARTWCIE BĘDZIEMY PYKAĆ DO KOŃCA NA WYSOKIM POZIOMIE I JESZCZE NIE RAZ TEŻ PO DUPIE DOSTANIECIE.
PO TRZECIE AP TEŻ [***] NA EDESSIE A ŻE CHCA Z WAMI GRAĆ TO JUŻ ICH SPRAWA BO OD SAMEGO POCZĄTKU ŚWIATA CHCIELI WAS LAĆ .CZEMU ZMIENILI ZDANIE HMMM TO JUZ NIE MOJA SPRAWA ALE JEST TO ŚMIESZNE.
DUŻO BYM MÓGŁ TU DYSKUTOWAĆ ALE TO JAŁOWA DYSKUSJA Z KILKOMA KRZYKACZAMI A PRZEKRZYKIWAĆ NIE MAM SIĘ ZAMIRAU Z WAMI.LECE SOBIE PYKAĆ MIŁEJ NOCKI I BEZ ODBIORU.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
AP na Edessie? Przecież AP wygrywało Idalium pod zarządem kilku Pijaków ostatnio...
 

DeletedUser23906

Guest
Jest jak jest ale tym razem nikt z sigmy po akcji nie kozaczy . szczególne pozdrowienia dla Kasi i Kamila . pozdrawiam
 

DeletedUser29075

Guest
Łorrior nazywający kogoś krzykaczem i spamerem, szczyt hipokryzji został osiągnięty
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
JA PIERNICZE ŻE TAK POWIEM SPAMERZY CZYTAĆ NIE POTRAFICIE NAPISAŁEM ŻE SŁYSZAŁEM A JAKAŚ CZĘŚĆ PRAWDY W TYM JEST .
PO DRUGIE O NAS SIĘ NIE MARTWCIE BĘDZIEMY PYKAĆ DO KOŃCA NA WYSOKIM POZIOMIE I JESZCZE NIE RAZ TEŻ PO DUPIE DOSTANIECIE.
PO TRZECIE AP TEŻ [***] NA EDESSIE A ŻE CHCA Z WAMI GRAĆ TO JUŻ ICH SPRAWA BO OD SAMEGO POCZĄTKU ŚWIATA CHCIELI WAS LAĆ .CZEMU ZMIENILI ZDANIE HMMM TO JUZ NIE MOJA SPRAWA ALE JEST TO ŚMIESZNE.
DUŻO BYM MÓGŁ TU DYSKUTOWAĆ ALE TO JAŁOWA DYSKUSJA Z KILKOMA KRZYKACZAMI A PRZEKRZYKIWAĆ NIE MAM SIĘ ZAMIRAU Z WAMI.LECE SOBIE PYKAĆ MIŁEJ NOCKI I BEZ ODBIORU.
Człowieku po Zakrosie też czytałem opinie że nikt z Tobą więcej nie zagra -jakoś to się nie sprawdziło więc przestań krzyczeć. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.
 
Wzajemnie warriorze krzykaczu i spamerze. Dyskusja z Tobą nigdy nie wyjdzie ponad poziom jałowej, bo opowiadasz bajki i zasłyszane plotki, ale świata nie zmienimy, skoro sam nie pomyślisz :)
 

DeletedUser118

Guest
Jak ja tu dawno nie wchodziłam ...Ale już wiem dlaczego - o_O
lepiej wojsko budować niż to czytać ....
Tak,tak . Weekendzik udany -mi tam się podobał :D
 

DeletedUser26271

Guest
Jest jak jest ale tym razem nikt z sigmy po akcji nie kozaczy . szczególne pozdrowienia dla Kasi i Kamila . pozdrawiam

Dziękuję za pozdrowienia jeżeli to o mnie chodziło ....
Co do kozaczenia,walicie w gracza który wiecie że jest w szpitalu...pięknie i walecznie,gratuluję
 
Do góry