Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20310

Guest
Człowieku po Zakrosie też czytałem opinie że nikt z Tobą więcej nie zagra -jakoś to się nie sprawdziło więc przestań krzyczeć. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień.[/QU

Co ty mi tu zakros wypominasz nie wyttrzymalem bo w radzie mialem zdradzieckie gnidy ktore się sprzedaly do wroga i rozwalily sojusz.To był początek świata dla tego dałem graczą szanse pograć z innymi a nie siedzieć w tym bagnie .Mam też ogranych kilka światów na wysokim poziomie w tym dwa skonczone .Wszystkie lojalnie w swoich sojuszach tego się nie widzi nie ??

Proszę ponownie(powtarzam gracze Sigmy)zaprzestańcie dyskusje na FO,skupmy się na graniu,nie dajcie się już prowokować,jest jak jest i na tym zakończmy tą bezsensowną przepychankę,Kasia Ciebie to też dotyczy;)
Podpisuje się i już tu nie wchodze do końca serwera pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jednak to prawda że masz problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem
Ja tylko napisałem że nie jest prawdą że nikt pijaką nie zaufa już nigdy i dałem tutaj Twoją sytuację jako przykład na potwierdzenie mojej tezy
Warior ogarnij się
 

DeletedUser30512

Guest
czesc wszytkim:)
pierwszy raz tutaj jestem xd
czeka mnie mała lektura hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
Cześć
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Wszyscy dajcie na wstrzymanie. Takie nakręcanie kolejnych afer tutaj jest zupełnie pozbawione sensu. To wybielanie się jednych i oskarżanie drugich...a potem następuje zmiana i trwa wybielanie drugich, a oskarżanie pierwszych. Większego sensu nie ma. Kogo Wy chcecie przekonać do swoich racji? Tym bardziej tutaj, gdzie na FO zagląda śmieszna liczba osób...a jak już zaglądają, to myślicie, że tutaj wchodzą? A jak wchodzą i czytają to wszystko, to pewnie nie wiedzą, czy się śmiać, czy płakać jak się spierają najlepsi gracze polskiego Grepo.

no ja właśnie nie wiem czy się śmiać czy płakać, więc płaczę ze śmiechu, a kto ma racje to raczej mnie nie obchodzi, wpadam tu for fun i mam to co oczekuję, a więc nie przestawajcie dochodzić swoich racji, HONOR, de-mo-kracja, kon-sty-tucja,
 

DeletedUser13617

Guest
część Robson - kobieta ci już pozwala grać czy dalej szlaban?
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Lucek ostatnio próbował się postawić kobiecie. Po mocno zakrapianym spotkaniu z kumplami wrócił do domu bardzo podburzony. Wszedł do salonu i uderzając pięścią w stół wykrzyczał "Kto tu Kur"d"e rządzi !!!??" . Na to wybudzona ze snu żona krzyczy "Ja!!! i nie drzyj ryja bo w japę załapiesz" . A Lucek na to "Okej, okej nawet zapytać się nie wolno"..
 

DeletedUser4218

Guest
Zerknęłam zobaczyć co u moich ulubieńców, a tu jak zwykle.
Są okropni, niedobrzy i trzeba ich bić :D
Co znowu nabroiliście?

Manfredzie, stęskniłeś się za mną? ;)

A tak w ogóle to wpadłam z mikołajowym króliczkiem na zgodę dla wszystkich :p

prezent-mikolajkowy.jpg
 

DeletedUser4218

Guest
a jak myślisz?

bardzo :)

No tak myślałam :)
Chyba nikt Ci tyle nie truł ile ja :D

Mało co gram, jeszcze mniej wchodzę na forum, ale jak już wchodzę to zawsze Cię szukam,
zerkając co tam się u Ciebie dzieje.

Walczcie tam dzielnie - mi się na razie znudziło :)

Chociaż nie powiem, że nie kusi.
Weszłam niedawno pogadać z Andrzejem na Apolonię, jestem na jakimś zad...,
ale ciągle mnie ktoś zaczepia to i odpowiem czasami ;)

Tobie się jeszcze nie znudziło?
 

DeletedUser3480

Guest
No tak myślałam :)
Chyba nikt Ci tyle nie truł ile ja :D

Mało co gram, jeszcze mniej wchodzę na forum, ale jak już wchodzę to zawsze Cię szukam,
zerkając co tam się u Ciebie dzieje.

Walczcie tam dzielnie - mi się na razie znudziło :)

Chociaż nie powiem, że nie kusi.
Weszłam niedawno pogadać z Andrzejem na Apolonię, jestem na jakimś zad...,
ale ciągle mnie ktoś zaczepia to i odpowiem czasami ;)

Tobie się jeszcze nie znudziło?
trują trują ale nie tak słodko jak Ty tylko żebym grał. A ja mam teraz inne zajęcie i mi się nie chce :)
znudziło mi się już dawno. Nie mam syna to kupiłem sobie psa :) szczeniaka i mam teraz zajęcie haha

ale tu obserwuje poczynania obu ekip.
 
Do góry