Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Chyba już się stężeje i nie dałby rady. Z wiekiem zostaje już tylko popatrzeć.

Tjaaa, miałem konto na legalu dla Manfreda ale on coś o graniu defem jęczał. A teraz babcia Redki ma dużo czasu to ona konto weźmie. Gwarantuje gre off i dynamikę więc wybór był oczywisty
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Tjaaa, miałem konto na legalu dla Manfreda ale on coś o graniu defem jęczał. A teraz babcia Redki ma dużo czasu to ona konto weźmie. Gwarantuje gre off i dynamikę więc wybór był oczywisty
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
haha wiedziałem, że jak walne w stół to się nożyce odezwą

nie dodałeś że z jedną wioską :) to byś miał defowca
 

DeletedUser25703

Guest
Mamucie wszystkim się już znudziło.
Ale to prawdopodobnie ostatnia potyczka na grepo na jakimś poziomie, bo powiem że ładna wojenka na razie przewagi nigdzie nie widać.
Dla towarzystwa byś zajrzał to może byś miał ten ostatni zryw.
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser4218

Guest
No to widzę Manfredzie, że nieźle się obijasz, tak tu po Tobie krzyczą :D
Pieskiem mówisz się zajmujesz? Jaka rasa?
Ja jak nie gram to do czytania wróciłam.

Elsini, a Ty widzę też nadal walczysz, ale pod innym nickiem :)
 

DeletedUser3480

Guest
Mamucie wszystkim się już znudziło.
Ale to prawdopodobnie ostatnia potyczka na grepo na jakimś poziomie, bo powiem że ładna wojenka na razie przewagi nigdzie nie widać.
Dla towarzystwa byś zajrzał to może byś miał ten ostatni zryw.
smiley_emoticons_smilenew.gif
już w sumie bylem na tak ale po przemyśleniach stwierdziłem ze ja naprawdę nie mam czasu a sama wiesz żeby grac na przyzwoitym poziomie trzeba być non stop online a nie chce grac na miernym poziomie ba chyba nawet nie potrafię. Zresztą z wami zagrałbym bardzo.
w pracy duzo roboty w domu szczeniak który nie da usiąść do kompa. Wejdę jak będziecie lanie dostawać ostre może i mi wtedy wleją bo przyda mi sie
doberman
 

DeletedUser26668

Guest
A ja chciał bym podziękować graczom całej topki Apolloni za zgłoszenie mnie, za rozsyłanie reklam czy jak to inaczej zostało nazwane :)

Ankieta którą wam podesłałem miała mi posłużyć w celu napisania pracy inżynierskiej (a dokładniej mojej narzeczonej) Ale jak widać na graczy Grepolis zawsze można liczyć.
Dzięki za tygodniowy urlop :V
 

DeletedUser25703

Guest
Elsini, a Ty widzę też nadal walczysz, ale pod innym nickiem :)

Walcze to za dużo powiedziane bo też już miałam odwyk, teraz tylko siedzę na całkiem czerwonej wyspie i sobie atakuje.
A nikt mi nie odda bo morale na mnie są zabójcze
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser29990

Guest
Nie przeczytają ankiety tylko od razu zgłaszają. Szkoda...Mam nadzieję że chociaż Ci co wypełnili pomogą w pracy ;)
 

DeletedUser20971

Guest
/ciach/
pozdrawiam worior
smiley_emoticons_winken4.gif

ps, nie sądziłem że topowy sojusz zacznie się sypać po drugiej akcji :/ to my 8 liga 2 miechy kopani a jeszcze jesteśmy :)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
/ciach/

co do sytuacji na świecie - sądziłem, że sigmę stać na więcej, jednak skoro szaraka wali szefowa deffa..to o czym my tu mówimy. W dodatku niektórzy gracze mają pretensje o puszczanie 100 procek/weźcie się ogarnijcie/..no ludzie świata-łorior wali bezsensownymi fejkami po 10 ogni /w jego mniemaniu to jest genialny pomysł/ i inni podobnie i nikt z nas nie żali się z tego powodu....słabo to wygląda
smiley_emoticons_candle.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20310

Guest
/ciach/
co do sytuacji na świecie - sądziłem, że sigmę stać na więcej, jednak skoro szaraka wali szefowa deffa..to o czym my tu mówimy. W dodatku niektórzy gracze mają pretensje o puszczanie 100 procek/weźcie się ogarnijcie/..no ludzie świata-łorior wali bezsensownymi fejkami po 10 ogni /w jego mniemaniu to jest genialny pomysł/ i inni podobnie i nikt z nas nie żali się z tego powodu....słabo to wygląda
smiley_emoticons_candle.gif
[/QUOTE]
Dobrze że jak zwykle ty dużo gadasz i jesteś genialny niech tak zostanie ohuj sobie i ahuj haha bez odbioru leszczu....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ciach
geniusz się odezwał, a przecież pisałeś w odpowiedzi na post harnasia, że nie będziesz się odzywał, pamięć znowu szwankuje?
smiley_emoticons_biggrin.gif
tyle są warte twoje słowa, czyli nic - bez odbioru smerfetko
smiley_emoticons_hust.gif


Podpisuje się i już tu nie wchodze do końca serwera pozdrawiam.
pozwoliłem sobie przypomnieć
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tylko chcę nadmienić, że szaraki nie są z waszego powodu, więc nie dodajcie sobie zaszczytów :). Spór dotyczy czego innego...
 

DeletedUser20310

Guest
/ciach/
pozdrawiam worior
smiley_emoticons_winken4.gif

ps, nie sądziłem że topowy sojusz zacznie się sypać po drugiej akcji :/ to my 8 liga 2 miechy kopani a jeszcze jesteśmy :)
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
[/QUOTE]
geniusz się odezwał, a przecież pisałeś w odpowiedzi na post harnasia, że nie będziesz się odzywał, pamięć znowu szwankuje?
smiley_emoticons_biggrin.gif
tyle są warte twoje słowa, czyli nic - bez odbioru smerfetko
smiley_emoticons_hust.gif
Telepatycznie zajrzałem wiedziałem że taki leszcz jak ty zobaczy szaraka i będzie się tu mądrzył .Spadam leszczu cukruj sobie tu dalej ,,,,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20971

Guest
geniusz się odezwał, a przecież pisałeś w odpowiedzi na post harnasia, że nie będziesz się odzywał, pamięć znowu szwankuje?
smiley_emoticons_biggrin.gif
tyle są warte twoje słowa, czyli nic - bez odbioru smerfetko
smiley_emoticons_hust.gif



pozwoliłem sobie przypomnieć
smiley_emoticons_lol.gif
kolego nie bij się na słówka bo też i twoje wpisy będą zgłaszane przez różne konfitury :p w jego mniemaniu wszyscy to leszcze i niech tak zostanie.....
 

DeletedUser20971

Guest
heh no nic pewnie to i tak nie zasługa agresorów tylko real
bo kopać każdy potrafi a być kopanym i się dobrze bawić niestety nie każdy...
smiley_emoticons_pegasus.gif
 
Do góry