Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3480

Guest
Maniuś stary rowerze, a Ty jeszcze tutaj? Nadal klepiecie się po... plecach i wspominacie pierwsze serwery, jak to wtedy było git. Nadal ślecie sobie na wzajem buźki, dzióbki i komplemenciki z całą ferajną okolicznych pań które Grepolis traktują jako substytut znalezienia sobie chłopa?

No niestety jeszcze czasami zaglądam na forum. A czy nadal .. no cóż do Twoich wielbicieli moi nie mają tyle poloty :) "milordzie"
 

DeletedUser15613

Guest
Czytać nie mogę tych marnych jak wasze życia wypocin.. Weźcie się za szkołę jeden z drugim ponieważ podstawówka czeka.

Miłego dnia całej reszcie która również musi to czytać.
 

DeletedUser3480

Guest
Czytać nie mogę tych marnych jak wasze życia wypocin..
Miło się dowiedzieć że moje życie jest marne. Czyli tylko Tobie pozazdrościć

Weźcie się za szkołę jeden z drugim ponieważ podstawówka czeka.
No to by było ciekawe z perspektywy czasu.

Miłego dnia całej reszcie która również musi to czytać.
Nikt nie musi czytać nawet Tych Twoich wypocin i zalotów by zaistnieć choć na chwile.
 

DeletedUser15613

Guest
Aaaa zapomniałem dodać że macie też swoje marne poglądy na życie..

Wchodzę raz w roku na jeden server i zawsze widzę wpisy tych samych mało zacnych nicków które szukają z kimś zaczepki a nawet przeważnie nie grają na danym serverze. Ja mam zaistnieć? Ja istnieje ale ty chyba szukasz poparcia i pocieszenia na każdym nowym servie. Takie ładowanie Baterii przed szarym dniem? :p

Ps. A może nie pisałem do ciebie? Czemu mi odpisujesz? Pasowało to do Ciebie za bardzo? xDD
 
Czytać nie mogę tych marnych jak wasze życia wypocin.. Weźcie się za szkołę jeden z drugim ponieważ podstawówka czeka.

Miłego dnia całej reszcie która również musi to czytać.
Jesteś gościu bez humoru, weź zluzuj i sie tu nie udzielaj jak tobie coś nie pasuje.
Taki mamy klimat na FO, a ty nam go psujesz swoją obecnością.
Wystarczy ze twoj nick ma na początku X i to świadczy o twojej dlugości. (to wiadomo skąd takiś nerwowy chlopczyk)
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 

DeletedUser15613

Guest
No nie kolejny..

A ty nadal obrażony że cię do sojuszu na Parosie nie przyjąłem? xD
 
No nie kolejny..

A ty nadal obrażony że cię do sojuszu na Parosie nie przyjąłem? xD
Gościu ja wam juz kilkanaście wioch zabralem i to wy ostatnio oferowaliscie bym do was dolaczył, więc wiesz.
W sumie dobra decyzje "podjąles" bo bobom ktorym ognie mozna ubijac w ciagu dnia to gitara siema.
A i to ty nie podejmowales decyzje o przyjeciu mnie tylko twoj paktowicz zyga bo ty to nic do gadania nie miales od samego początku swiata i ten twoj sojusz KMS to jak psy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15613

Guest
Tu muszę się z tobą zgodzić :p

Bardzo mało aktywnych weszło ale ponoć w weekend mają wieksze sojusze wchodzić.
 

DeletedUser3480

Guest
no czekam na guzika i sisi moją ulubienice.
Co nie zmienia faktu że handel marny.
 

DeletedUser13253

Guest
Czytać nie mogę tych marnych jak wasze życia wypocin.. Weźcie się za szkołę jeden z drugim ponieważ podstawówka czeka.

Miłego dnia całej reszcie która również musi to czytać.

Trafiłeś w czuły punkt. Postawić mnie w jednym szeregu z Mańkiem to istna potwarz.

Ps. A może nie pisałem do ciebie? Czemu mi odpisujesz? Pasowało to do Ciebie za bardzo? xDD
Tu już lepiej... ulżyło mi że tylko o mnie chodzi a nie o nas dwóch...

Aaaa zapomniałem dodać że macie też swoje marne poglądy na życie..

No nie każdy kocha Jarka K. jak Ty. Musisz nauczyć się tolerancji.

Wchodzę raz w roku na jeden server i zawsze widzę wpisy tych samych mało zacnych nicków które szukają z kimś zaczepki a nawet przeważnie nie grają na danym serverze.

O wypraszam sobie! Obrażam tylko osoby z tego samego serwera na którym gram. Z resztą, nawet nie można nazwać tego "obrażaniem" Po prostu niese kaganek oświaty wśród prymitywnych ludów tego serwera.

swoją drogą nowy świat i zero handlu. czy ktoś tu coś kupuje? bo mi biznes upadnie

U mnie piniędzy jak lodu, ale od Ciebie nie biorę. Drewno masz zbutwiałe, kamień z wapienia co rozpada się w "ręcach", a srebro przebijasz na potęgę dodając do nich bromu ze swojej herbaty.
 

DeletedUser15613

Guest
Najbardziej popularnym słowem młodzieżowym roku 2017 zostało "XD"
(Komentarz pozostawię wam)

Na drugim miejscu było "Co tu się odjaniepawla"

A więc młodzieżowo wam napiszę Co tu się odjaniepawla to ja nie wiem XD
 
ellcomendante gdzie nie wejdzie jest jechany xd
Cieszy powrot niesacego.kaganek.oswiaty, teraz FO będzie zalane płaczem matolow nie umiejacych nawiazac intelegentnej dyskusji.
Az zostaje do stycznia, zeby to wszystko moc zobaczyc :)
P.s niezmiernie milo mi Cie widziec Haszku, jeszcze bardziej mnie cieszy, ze nie wypadles z formy, a wrecz przeciwnie-widac progres w ponizaniu :)
Udanej zabawy!

Najbardziej popularnym słowem młodzieżowym roku 2017 zostało "XD"
(Komentarz pozostawię wam)

Na drugim miejscu było "Co tu się odjaniepawla"

A więc młodzieżowo wam napiszę Co tu się odjaniepawla to ja nie wiem XD
"XD" jako slowo, oj ambitnie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry