Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27944

Guest
Milord Ty nadęty bukłaku wina, trzeba przyznać że masz niezłe wejście... :) Uważaj tylko bo tu masa celebrytów - zazdrośników.
A tak w ogóle to "ludzie mówili" że długo nie zajrzysz po ostatniej przygodzie, a tu proszę...
I poratuj 2 zł...

Tak w ogóle to ktoś się orientuje po jakim czasie znikają miasta 175pkt?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
(...)
Dokładnie dwa lata temu (jak robiłem pauze od gry) też to słyszałem. I jeszcze też pięć lat temu jak... zaczynałem.

"Gracz Roku 2016" - świat musiał nazywać się "Pompeje" ... i się szybko skończyć.
(...)!
No cóż, ciężko mi przychodzi definitywne zakończenie mojej przygody z tą gierką.
No i nie jest wręcz możliwe opuszczenie tego forum i czytania tak ciekawej lektury :)

"Pompeje" - trafiłeś w sedno.

Czytać nie mogę tych marnych jak wasze życia wypocin.. Weźcie się za szkołę jeden z drugim ponieważ podstawówka czeka.

Miłego dnia całej reszcie która również musi to czytać.
Toś się nie popisał, oj nie.
No chyba, że to jakaś dziwna prowokacja.

no czekam na guzika i sisi moją ulubienice.
Co nie zmienia faktu że handel marny.
No ja już Ciebie tam wczoraj wyczaiłam zaraz jak się pojawiłeś.
Więc specjalnie dla Ciebie to nie będę zwlekać i wejdę wcześniej :)
 
ktoś tu chyba ledwo co z marszu kodomitów wrócił, tam też pełno takich inteligentów, a motłoch jeszcze mu w pupke włazi... panie kasy jak lodu, a kijowskiego już pan wspomógł??
 

DeletedUser23685

Guest
Cieszy powrot niesacego.kaganek.oswiaty, teraz FO będzie zalane płaczem matolow nie umiejacych nawiazac intelegentnej dyskusji.

Spróbuję podjąć wyzwanie. Na rizini jakoś to szło w pewnych momentach nawet brakowało ci argumentów John ;P
 

DeletedUser23685

Guest
Tak w ogóle to ktoś się orientuje po jakim czasie znikają miasta 175pkt?

Nie jestem pewien, ale to czy sie logujesz (obserwatorzy) może mieć wpływ na to :V Wioski 175pkt szybko 1-2 tygodnie po ochronce powinny zniknąć i będzie można sobie zapalikować teren.
 

DeletedUser13253

Guest
ktoś tu chyba ledwo co z marszu kodomitów wrócił, tam też pełno takich inteligentów, a motłoch jeszcze mu w pupke włazi... panie kasy jak lodu, a kijowskiego już pan wspomógł??

Łojezusie, na prawdę chcesz tu o polityce prawić? Mało ci tego na co dzień...
Nawet jakbym się skusił na taki temat konwersacji to... za młody jesteś. Na świecie Cię nie było jak z dexem żem bibułe woził. Maniek w partii był, a Gmart ulotki roznosił. Rocznikowo pewnie jaśnie nam panienka Sisi też się załapie. Czekała ze schabowym jak mąż - sztygar wróci z kopalni.
 

DeletedUser19313

Guest
Dzień dobry,
A ten serwer nie rokował jako "spamowy", a tu mamy prawie wszystkich ;)
 

DeletedUser27944

Guest
Nie jestem pewien, ale to czy sie logujesz (obserwatorzy) może mieć wpływ na to :V Wioski 175pkt szybko 1-2 tygodnie po ochronce powinny zniknąć i będzie można sobie zapalikować teren.
Ano podziękował
Tak się tylko zastanawiałem czy ten pęd topki jest dla uzyskania szybkiej kolonizacji po zmianach czy dla samego rankingu? :)
 

DeletedUser13253

Guest
Powiem wam szczerze, jedną wielką kpiną ta gra się zrobiła.
W 30h mam:
- wysłanego kolonizatora
- akademie na 30 lvl
- zbadany podbój
- 50 ognii
- 20 harpii

Na wszystko wydałem 15k, a gdybym nie był rozrzutny, zmieścił bym się w 12k.

Nie spodziewałem się, że aż tak ten handel surowce za złoto zniszczył tą grę.
Szkoda. Na prawdę szkoda.
Praktycznie, 3-4 osoby z dużą sakiewką, czasem i moimi wyśmienitymi umiejętnościami byłyby nie do pokonania. (w sensie zdobycia miasta)
 

DeletedUser23685

Guest
Powiem wam szczerze, jedną wielką kpiną ta gra się zrobiła.
W 30h mam:
- wysłanego kolonizatora
- akademie na 30 lvl
- zbadany podbój
- 50 ognii
- 20 harpii

Na wszystko wydałem 15k, a gdybym nie był rozrzutny, zmieścił bym się w 12k.

Nie spodziewałem się, że aż tak ten handel surowce za złoto zniszczył tą grę.
Szkoda. Na prawdę szkoda.
Praktycznie, 3-4 osoby z dużą sakiewką, czasem i moimi wyśmienitymi umiejętnościami byłyby nie do pokonania. (w sensie zdobycia miasta)


W tą grę da się jeszcze o dziwo grać, gdyż z reguły tacy złotnicy (zwłaszcza na wolnych światach) z reguły złocą, zdobywają miasta i dochodzą szybko do etapu gdzie dochodzą do wniosku, że znudziło im się i aktywna gra wymaga zbyt wiele czasu i o wiele większych nakładów finansowych jeżeli nadal będą chcieli ją prowadzić na tak wysokim poziomie jak w pierwszych tygodniach.

Owszem złoto daje przewagę, ale już przy 25-30 wioskach wzwyż ta przewaga blednie i bardziej istotną rzeczą jest zagęszczenie terenu, aktywność i zgranie, a złoto odchodzi nieco na boczny tor. Jest wielu graczy, którym sie udaje w dalszym etapie dobić do topki bazując wyłącznie na zarządcach i paru kliknięciach w evencie aby wyrwać jakieś zmysły czy mityki. Gra w czasie ochronki, a gra za 2 miesiące będzie się znacznie różnić i wielu z aktualnej topki spadnie ostro w dół.
 

DeletedUser3480

Guest
Powiem wam szczerze, jedną wielką kpiną ta gra się zrobiła.
W 30h mam:
- wysłanego kolonizatora
- akademie na 30 lvl
- zbadany podbój
- 50 ognii
- 20 harpii

Na wszystko wydałem 15k, a gdybym nie był rozrzutny, zmieścił bym się w 12k.

Nie spodziewałem się, że aż tak ten handel surowce za złoto zniszczył tą grę.
Szkoda. Na prawdę szkoda.
Praktycznie, 3-4 osoby z dużą sakiewką, czasem i moimi wyśmienitymi umiejętnościami byłyby nie do pokonania. (w sensie zdobycia miasta)
handel zlotem to jedno a drugie to częste eventy
zobacz na ten - wyzlocisz praktycznie wszystko
 

DeletedUser27944

Guest
12k golda to 240 pochodów/igrzysk czy tam coś tam, w każdym razie 240pkt kultury - na początku jakieś 6-8 slotów, nie liczyłem dokładnie
Głupio wydałeś złoto bo i tak nic Ci z tego nie przyszło. Trzeba czekać do końca ochronki bądź kolonizować bezludne wyspy. Oszukali Milorda hehe :D
Tutaj od zawsze liczył się dobry zespół, złoto to marność..
 

DeletedUser13253

Guest
12k golda to 240 pochodów/igrzysk czy tam coś tam, w każdym razie 240pkt kultury - na początku jakieś 6-8 slotów, nie liczyłem dokładnie
Głupio wydałeś złoto bo i tak nic Ci z tego nie przyszło. Trzeba czekać do końca ochronki bądź kolonizować bezludne wyspy. Oszukali Milorda hehe :D
Tutaj od zawsze liczył się dobry zespół, złoto to marność..
i 12 dni czekania, kto jak kto ale Ty powinieneś już mieć to poczucie że mało czasu/dni nam zostało...
 

DeletedUser27944

Guest
Pełen spontan, zero ciśnienia ;-) Mnie tu z przegrywem tylko kojarzą więc nic nie tracę. Gorzej z tymi co muszą się wykazać...
Co tam w ogóle słychać? Przytyłeś, urosłeś, wyładniałeś? :)
 

DeletedUser4218

Guest
Mądry chłopak jesteś, ale nie jesteś na bieżąco i nie wiesz co i jak.

Wtopy deczko robisz.

Ale spoko - wszedłeś już na świat?
 

DeletedUser15613

Guest
Oczywiście że wszedłem i mnie nie trudno znaleźć w końcu jeden nick mam zawsze :D
 
Do góry