Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser741

Guest
Tys jest serio tuman, gościu masz cos z glowa to jest pewne.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


haha tylko tyle ci pozostaje, nic innego nie potrafisz :)
nic mi nie udowodnisz bo nie masz żadnych dowodów, wiec pozostaje ci tylko obrażanie innych :)
typowa gimbaza ... przepraszam teraz to już podstawówka
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Jakoś leci, jak tam w tilu?

To dobrze, że przynajmniej leci.:) Tam też jakoś leci:D

Tak się właśnie zostaje agresorem dnia. Wystarczy poprosić sojuszników o wstawienie kilkuset łódek do kolegi a drugi kolega robi plum. Żenua :confused:

Co Ty wygadujesz? Kilka lat wstecz za taki ruch otrzymałbyś pretendenta kretyna, dzisiaj to dla niektórych nic dziwnego:confused:

Wiem :), bardzo dziękuję tilowi ze mi pomogli :)

Chociaż okupacja była fajna muszę przyznać:p

//edit; zmysły mogłeś odpalić:rolleyes:
 
haha tylko tyle ci pozostaje, nic innego nie potrafisz :)
nic mi nie udowodnisz bo nie masz żadnych dowodów, wiec pozostaje ci tylko obrażanie innych :)
typowa gimbaza ... przepraszam teraz to już podstawówka
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Dowody wyslalem twojej radzie, po zatem co się tak denerwujesz jak nic podobno nie zrobiles?
Moze jednak coś zrobiles i tutaj probujesz odwrocic uwage? Nie wszyscy muszą widziec rozmowe, wystarczy ze widziały ją odpowiednie osoby.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser741

Guest
Jak mogłes wysłac radzie jak połowa sojuszu ma cie zablokownego :D ja sie nie denerwuje, nie mam powodu bo nic nie zrobiłem. To ty widze ostatnio w stresie żyjesz. Bierz sie do nauki a nie grania bo z moich podatków jest opłacane twoje kształcenie darmozjadzie
 

DeletedUser741

Guest
Ty komediam ty masz naprawde cos nie tak pod deklem. Może sojusze pomyliłeś? Widzę że ty naprawde masz swój świat i swoje kredki ... . Powiem inaczej. Ja nawet cie prosze abys te dowody wyslal bo nikt z mojej rady nic nie dostał od ciebie. Wiec ja nie wiem. Probujesz mnie wrobic w szpiegostwo a póki co to sie sam kompromitujesz tymi ściemami :) poprawiłes mi humor.
 
Jak mogłes wysłac radzie jak połowa sojuszu ma cie zablokownego :D ja sie nie denerwuje, nie mam powodu bo nic nie zrobiłem. To ty widze ostatnio w stresie żyjesz. Bierz sie do nauki a nie grania bo z moich podatków jest opłacane twoje kształcenie darmozjadzie
On sie uczy wlasnie . To wasza rada to darmozjady, bo kiedy normalni ludzie sa na apce w szkole , na studiach, w pracy to Ci siedza przed komputerem. Dobrze ,ze w swieta jest czas pokoju bo byscie ludzi nawalali , kiedy Ci spedzaja czas z rodzina i potem na pasterke ida. ( I zaraz jak klocek wasz wejdzie to zaraz 200 wsparc . I tak szybko sa wysylane ze na pewno nie z apki. )
 

DeletedUser29689

Guest
Ehh to jest gra wojenno strategiczna, żałosne jest pisanie ze ktoś Cię atakuje i masz ból [***] o to. Niektórzy mają taką prace ze siedzą na kompie i z nudów grają w grepo, więc nie rozumiem liczysz na to ze próby wbicia kolona będziesz miał po obiadku jak się wygodnie położysz lub usiądziesz do komputera? Powiedz mi jeśli to nie są normalni ludzie to TY wstając na nocne ataki jesteś normalny?
 

DeletedUser741

Guest
On sie uczy wlasnie . To wasza rada to darmozjady, bo kiedy normalni ludzie sa na apce w szkole , na studiach, w pracy to Ci siedza przed komputerem. Dobrze ,ze w swieta jest czas pokoju bo byscie ludzi nawalali , kiedy Ci spedzaja czas z rodzina i potem na pasterke ida. ( I zaraz jak klocek wasz wejdzie to zaraz 200 wsparc . I tak szybko sa wysylane ze na pewno nie z apki. )



Woda czy ty jesteś normalny?
zapytaj się tego pajaca za co ma takie ataki

zapytaj go ile wysłał na mnie ataków z 2 czy 3 miast 8 grudnia i jakie to były ataki- pewnie zaraz się wypnie że nie było ... dokładnie 119 ataków po 2-3 ognie (albo biremy już nie pamietam)

czy ty uważaszże to jest normalne kiedy o 23-1 taki typ wysyła ataki ? moze ktoś ma rodzine i chce iść spać ?

wyzywasz innych o to że darmozjady, o to że nie myślą o to że maniacy a przepraszam co robi ten komediant ?

komediant przez kilka dni robił to pierwszy, to własnie na jego ataki fejkowe zostało odpowiedziane atakami przez lamy.

Wiec skończ pieprzyć te swoje głupoty i spójrz na to trzeźwym okiem i szukaj winny u każdego a nie na siłe tylko u nas. nie ważne co zrobi ten komediante to zawsze on będzie święty, ale jak my zrobimy to samo to już jesteśmy tymi złymi.

spokojnie komediant- potrafię pogodzić przyjemność i obowiązki
 

DeletedUser28762

Guest
On sie uczy wlasnie . To wasza rada to darmozjady, bo kiedy normalni ludzie sa na apce w szkole , na studiach, w pracy to Ci siedza przed komputerem. Dobrze ,ze w swieta jest czas pokoju bo byscie ludzi nawalali , kiedy Ci spedzaja czas z rodzina i potem na pasterke ida. ( I zaraz jak klocek wasz wejdzie to zaraz 200 wsparc . I tak szybko sa wysylane ze na pewno nie z apki. )
woda kiedy skończysz się użalać ??? zmień chłopie grę na simsy bo już nudny jesteś.....
chyba siedzisz w jednej ławce z elparówką... dobrze że gimnazjum już zamknęli bo może się zlitują i was puszczą dalej.
dać Ci chusteczki ? bo sporo łez już wylałeś jacy to wszyscy źli a z Ciebie rycerz w sumie masz coś z rycerza. zakuty łeb.
 

DeletedUser741

Guest
woda kiedy skończysz się użalać ??? zmień chłopie grę na simsy bo już nudny jesteś.....
chyba siedzisz w jednej ławce z elparówką... dobrze że gimnazjum już zamknęli bo może się zlitują i was puszczą dalej.
dać Ci chusteczki ? bo sporo łez już wylałeś jacy to wszyscy źli a z Ciebie rycerz w sumie masz coś z rycerza. zakuty łeb.
Mistrz :D rozwaliłeś system:p
 

DeletedUser28762

Guest
HAHAHA o kurde.
Samo zaoranie. No tylko czerwoni to potrafią. ;)
A doktorku nie kozacz tak, bo się koło cecota bunkrujesz.

woda dla Ciebie Pan jak już ...
a po 2 co robię ?? paczkę birem którą cofnąłem obok cecota nazywasz bunkrowaniem ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Ty naprawdę masz coś z rycerza.....
a tutaj rapek co stoi u cecota obok mnie
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

wiec następnym razem jak coś napiszesz i nie chcesz zrobić z siebie większego błazna niż jesteś sprawdź....
rapek cecota dla wszystkich
[report]220fd951d62a7db35dd28680990e3870[/report]
 
Ehh to jest gra wojenno strategiczna, żałosne jest pisanie ze ktoś Cię atakuje i masz ból [***] o to. Niektórzy mają taką prace ze siedzą na kompie i z nudów grają w grepo, więc nie rozumiem liczysz na to ze próby wbicia kolona będziesz miał po obiadku jak się wygodnie położysz lub usiądziesz do komputera? Powiedz mi jeśli to nie są normalni ludzie to TY wstając na nocne ataki jesteś normalny?
Ja tam nie odczuwam bólu, zabrano mi miasto i git. Mają taktyke latania ile wlezie i to roznie, po kilka ogni, procki az po pelne paczki, ale to w sumie głownie tomaszek i on mi funduje sloty. (DZIEKI TOMASZ 10 Slotów mi nawaliles)
smiley_emoticons_lol.gif

Mi zalezy na slotach bo gdy jest sie samemu na wyspie, a na ciebie leca 4 osoby z akcja to ciezko jest sie obronic i to dla mnie w ciagu dnia, kiedy jeszcze mam 50-100 innych atakow na miasta. Co do nocnych ataków to do 1 probuje sam atakowac, ale potem juz nie.
 
woda dla Ciebie Pan jak już ...
a po 2 co robię ?? paczkę birem którą cofnąłem obok cecota nazywasz bunkrowaniem ?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

Ty naprawdę masz coś z rycerza.....
a tutaj rapek co stoi u cecota obok mnie
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

wiec następnym razem jak coś napiszesz i nie chcesz zrobić z siebie większego błazna niż jesteś sprawdź....
rapek cecota dla wszystkich
[report]220fd951d62a7db35dd28680990e3870[/report]
Co do murku od Cecota to calkiem logiczne ze ma tam deffa, cala czerwona wyspa.
Nie rozumiesz o co sie sapiesz.
 
Do góry