Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Haszek - Sraszek ;) (znize sie do twojego poziomu )
Myslalem ze ta twoja elokwencja i ten styl pisania wyraza to jaki jestes naprawde ;)
Ale obrazajac kogos wyszla sloma z butow
I ze to jest tylko maska ;)
i caly ten mit eurudyty i osoby kulturalnej prysl jak banka mydlana
Jezeli nie zrozumiesz mojej wypowiedzi to ja nie mam zamiaru jej tlumaczyc.
 

DeletedUser15806

Guest
Hm... Głowny sojusz Smoków jest na trzecim miejscu.
Trzy pierwsze sojusze mają też swoje drugie sojusze.
To czemu nas się czepiasz?
Dlatego , ze Was znam i lubie. Jestescie tu najlepsi , najsilniejsi i jesli nie rozwalicie sie od srodka to z calej reszty swiata nie bedzie co zbierac. A ten uklad jest nudny . Zreszta FO tez byloby nudne gdyby nikt sie nie czepial najsilniejszego sojuszu.;)
 

DeletedUser4218

Guest
Siła nie tkwi w jednostkach, a w zjednoczeniu sojuszu.
Dobrze o tym wiesz. A w takim składzie gramy po raz pierwszy
i wiele rzeczy może się wydarzyć.

A ja niestety, ale nie znam wszystkich i to mnie martwi.
Potencjału nie mogę ocenić do końca.
 

DeletedUser15806

Guest
Siła nie tkwi w jednostkach, a w zjednoczeniu sojuszu.
Dobrze o tym wiesz. A w takim składzie gramy po raz pierwszy
i wiele rzeczy może się wydarzyć.

A ja niestety, ale nie znam wszystkich i to mnie martwi.
Potencjału nie mogę ocenić do końca.
Ja znam prawie wszystkich. Potencjalnie zjadacie ten swiat bez otwierania ust. Zwlaszcza, ze teraz konkurencja nie bedzie miala buforu jak np Za Chwile na Paros w pierwszych miesiacach gry. Wiesz o czym mowie.
 

DeletedUser27944

Guest
Kurcze, jeszcze tyle skałek zostało w centrum, skoro to takie dobre to czemu mnie miejsca zabierają na wyspach z wioskami? Piniendzy ni mata czy co?! :D
Nie ma co drążyć, da się lepiej ten gold wykorzystać i tyle
A Smoki bedom biadolic jakie to poszkodowane i nieszczęsne dopóki im z mordy ogień nie zacznie zionąć - znaczy urosną
Wtedy bedom inne łoczy przecierać ze zdziwienia ało jak do tego doszło :)
 

DeletedUser

Guest
Jakos dzwinie okazujesz Gmk ze ludzisz osoby ze smokow ;)
To ze znasz ich , to moze byc prawda ale czy to jest szczere lubienie ?
zaczynam w to watpic ;)
Jezeli osmieszanie i dogryzanie , jest oznaka lubienia to nie chce wiedziec co jest oznaka nielubienia ?
Ja to przynajmiej tak to odbieram i jest to tylko i wylacznie moja opinia,
jaka odebralem na podstawie przeczytanych wpisow na forum ;)

PS A moze te plotki to prawda i dlatego tak sie zachowujesz jak teraz widac :(
 

DeletedUser26850

Guest
cześć wszystkim
smiley_emoticons_winken4.gif


może nie będzie tak źle z ustawionym światem jak to się wypisuje i trochę uda się pograć...
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
hehe
 

DeletedUser15806

Guest
Jakos dzwinie okazujesz Gmk ze ludzisz osoby ze smokow ;)
To ze znasz ich , to moze byc prawda ale czy to jest szczere lubienie ?
zaczynam w to watpic ;)
Jezeli osmieszanie i dogryzanie , jest oznaka lubienia to nie chce wiedziec co jest oznaka nielubienia ?
Ja to przynajmiej tak to odbieram i jest to tylko i wylacznie moja opinia,
jaka odebralem na podstawie przeczytanych wpisow na forum ;)

PS A moze te plotki to prawda i dlatego tak sie zachowujesz jak teraz widac :(
O laboga. Pokaz mi wpis gdzie osmieszam smoki i ich ogony :). A ze dogryzam ? No pewnie, lepiej zartowac jak chorowac . A montujac taka konstelacje gwiazd sami sie o to prosza:). Jezeli mi nie wierzycie to w ramach uwiarygodnienia moge zagrac pod jedna bandera z losowo wybrana polowa Waszego sojuszu. Swiat bedzie napewno ciekawszy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Trzeba dużo gwiazd, by stworzyć konstelację smoka ;)
To przyznawać się teraz komu się marzą buty ze smoczej skóry, a komu płaszcz? A może jeszcze inna część garderoby? :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
Trzeba dużo gwiazd, by stworzyć konstelację smoka ;)
To przyznawać się teraz komu się marzą buty ze smoczej skóry, a komu płaszcz? A może jeszcze inna część garderoby? :cool:
A kto Ci sie przyzna ? Zeby zostac pozarty w pierwszej kolejnosci .
 

DeletedUser27944

Guest
PS A moze te plotki to prawda i dlatego tak sie zachowujesz jak teraz widac :(

100% prawdy tak jak to że takie wykształciuchy jak Ty jadą na tym samym wozie co my, lud z nizin i gramy w tą samą prostą gierkę. O piniondzach nie będę wspominał bo się okaże żeś się na darmo kształcił wiele, wiele lat
Pisałem już że nie cierpię filozofów? :)

Ja biorę smocze zęby, przyda się taki naszyjnik, będzie czym się z kotem bawić ;-)
 

DeletedUser

Guest
Po to jest forum , zeby na nim sobie filozofowac i pisac na temat sytuacji na swiecie ;) a jak sie Tobie Dex nie podobaja moje wypociny to nikt nie kaze Tobie ich czytac :)
Pisalem juz ze nie lubie Aligatorow :p
 

DeletedUser4218

Guest
Ja znam prawie wszystkich. Potencjalnie zjadacie ten swiat bez otwierania ust. Zwlaszcza, ze teraz konkurencja nie bedzie miala buforu jak np Za Chwile na Paros w pierwszych miesiacach gry. Wiesz o czym mowie.
Ja poznaję i już marudzą, że nerwowa jestem :p

Wiem, postaramy się już takiego błędu nie popełnić.

Kurcze, jeszcze tyle skałek zostało w centrum, skoro to takie dobre to czemu mnie miejsca zabierają na wyspach z wioskami? Piniendzy ni mata czy co?! :D
Nie ma co drążyć, da się lepiej ten gold wykorzystać i tyle
A Smoki bedom biadolic jakie to poszkodowane i nieszczęsne dopóki im z mordy ogień nie zacznie zionąć - znaczy urosną
Wtedy bedom inne łoczy przecierać ze zdziwienia ało jak do tego doszło :)
Mordy to mogą mieć... inne zwierzaki.

Smoki biadolić nie zamierzają - skąd taki pomysł?
 

DeletedUser27944

Guest
Tak mnie poniosło
A i na mordy smoków jak się mówi? :) Szczena, paszcza, morda? Mówimy o smokach, nie o zagubionej, miłej Sisi
Utożsamiamy Was z bestiami, to chyba dobrze, co? :)
kapikk - buduj sobie te skałki, świetny wybór - polecam...
 

DeletedUser

Guest
Biore przyklad z Haszka on ma 2 ja tylko jedna wiec jestem gorszy :cool:
 

DeletedUser15578

Guest
Teraz czas opuścić po angielsku towarzystwo i udać się na konsumpcje Chardonnay rocznik '87. Polecam, wyśmienite.
Do usłyszenia asap.
To musi być naprawdę perełka(jeśli chodzi o wino :)), te największe chardonnay burgundzie na ogół swój szczyt osiągają po 10 latach. I własnie wówczas najlepiej smakują. Wyjątkowe dojrzewają i dają mnóstwo fantastycznych doznań po 15. W zdecydowanej większości dobry biały burgund smakuje najlepiej jako wino 5 letnie i te najczęściej dostępne są dla zwykłego Kowalskiego. Oczywiście spożyć można później, bo terminu przydatności nie posiadają, ale już tak niestety nie smakują. Natomiast 30 letnie chardonnay? Podziel się szczegółami skoro polecasz. Jakie to wino? Jak mniemam dla znawcy i wyjątkowego konesera jak Ty - „30 letnie chardonnay”, to jak seks przez ekran laptopa. Nic do tematu nie wnosi, mnie też nic nie mówi. Dlatego napisz coś więcej:

apelacja – region, producent.

np. Chablis PC Beauroy 2005 od William Fevre

Przyznam, że jestem bardzo ciekawy. Białe wino tak godnie się starzejące..., aż musiałem zaistnieć na forum tak mnie zaintrygowałeś.
 

DeletedUser4218

Guest
Tak mnie poniosło
A i na mordy smoków jak się mówi? :) Szczena, paszcza, morda? Mówimy o smokach, nie o zagubionej, miłej Sisi
Utożsamiamy Was z bestiami, to chyba dobrze, co? :)
kapikk - buduj sobie te skałki, świetny wybór - polecam...

Wszystko zależy od tego jak postrzegasz smoki.
Zazwyczaj nie używa się określenie morda smoka - to nawet śmieszy :D

Smoki były nie tylko takie, które ziały ogniem i zjadały dziewice ;)
Smoki pojawiają się w wielu mitologiach, w tym mitologii greckiej. Zazwyczaj, podobnie jak gryfy pełnią funkcję strażników, przypisywane im są także liczne przymioty jak mądrość i siła.
 

DeletedUser15806

Guest
Wszystko zależy od tego jak postrzegasz smoki.
Zazwyczaj nie używa się określenie morda smoka - to nawet śmieszy :D

Smoki były nie tylko takie, które ziały ogniem i zjadały dziewice ;)
My jestesmy z Polski. Znamy tylko 2 smoki. Wawelskiego i Bazyliszka. Ciekawe czy znajdzie sie jakis Dratewka ? :):):)
 

DeletedUser4218

Guest
Jesteśmy z Polski, ale gramy w grę nawiązującą do mitologii greckiej :)

Taaa Dratewka Ci się marzy - chcesz nim zostać? ;)
 
Do góry