Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
no i jak wojenka?
miesiac juz minal a sigma nadal stoi
czyżby moi funfle z wprawy wyszli? normalnie zazwyczaj przeciwnika brali na 3-5 akcji. No wieksze kozaki 10.

napiszcie jak to wyglada na teraz
Na teraz to sigma chyba nam trochę odpuściła już po paru wtopach i tam jak widziałem to AP próbują bić.
W Ostatniej akcji nasi dzielni wojownicy zabrali im 40 miast, potem coś jeszcze, parę miast skubnęły parasole. Nam sigma z kolei nic w akcji zabrać nie może, więc zrobił się znów taki melodramat trochę.
I spokojnie, do 10 akcji jeszcze nie dobiliśmy :D
 
no i jak wojenka?
miesiac juz minal a sigma nadal stoi
czyżby moi funfle z wprawy wyszli? normalnie zazwyczaj przeciwnika brali na 3-5 akcji. No wieksze kozaki 10.

napiszcie jak to wyglada na teraz
Ty nie podpytuj tylko byś do nas dołączył na froncie potrzebny mi pomocnik co buty by mi czyścił :)
A tak serio to przydałbyś się bo zawsze jak pomocy potrzebowałem to byłeś a teraz nie ma kto mi pomóc
 

DeletedUser12136

Guest
Ty nie podpytuj tylko byś do nas dołączył na froncie potrzebny mi pomocnik co buty by mi czyścił :)
A tak serio to przydałbyś się bo zawsze jak pomocy potrzebowałem to byłeś a teraz nie ma kto mi pomóc


Bo nikt Cię nie lubi
smiley_emoticons_lol.gif


Wesołych Świat wszystkim
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Art napisz proszę, że w zerówce naśmiewałeś się z moich rajtuzów i za to Cię pobiłem.. Ja za to będę miał zmywarko-kucharkę do końca życia..
 
redka a wiesz że jakubkrak podbił mnie kiedyś -dawno to było i nie pamiętam - teraz daj mu to co będzie chciał bo się sprzedałaś
 

DeletedUser15806

Guest
Lepiej nic tutaj nie pisz zaraz zlecą się Twoi absztyfikanci - Gmart Loczek Warior i reszta
No kurde. Telepatia. Tygodnie tu nie zagladalem. I mnie Art przywolal. Redka, ja Arta spokojnie bym zlal, tylko on zawsze z kolegami chodzi. A jak ja przyprowadze kolegow, to on przyprowadza ich jeszcze wiecej no i nie ma jak :):):):). A powaznie to Wesolych Swiat wszystkim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No kurde. Telepatia. Tygodnie tu nie zagladalem. I mnie Art przywolal. Redka, ja Arta spokojnie bym zlal, tylko on zawsze z kolegami chodzi. A jak ja przyprowadze kolegow, to on przyprowadza ich jeszcze wiecej no i nie ma jak :):):):). A powaznie to Wesolych Swiat wszystkim.
Gmart nic Tobie nie poradzę że mam kolegów sporo -mnie lubią -Ciebie nie koniecznie-a co do zlania no cóż chyba już gdzieś już walczyliśm nie 1 vs 1 bo to nie ta gra ale sojusz vs sojusz
 
Do góry