HEGEMONIUM vs Angel

  • Rozpoczynający wątek Vilgefortz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
xbigx- pewnie dlatego, ze moja wypowiedz byla sarkazmem a siwy to nie jedyna osoba, ktora stracila wioche i nadal jest u nas...
Dla nas moze byc zle ze wzgledu na Angels, niesadze. Powiedzialbym dlaczego dla nas moze byc ciezko ale nie chce wracac do tematu sprzed 20 stron wiec bede milczec w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Czyli wystarczy kazdemu w HEGE zabrac po 1 osadzie i wywala wszystkich.
Super.Trzymam Was za słowo że kazdego wywalicie.
A tak apropo jakby wczoraj stracił osade inspi to tez byscie go wywalili ---czy sa lepsi i gorsi u Was????
 

DeletedUser

Guest
'xbigx- pewnie dlatego, ze moja wypowiedz byla sarkazmem a siwy to nie jedyna osoba, ktora stracila wioche i nadal jest u nas...'

czytanie ze zrozumieniem, sprobuj, oszczedzisz moj i swoj czas.
 

DeletedUser

Guest
I w taki sposób atakuje 4 w sojuszu Angel ;)

beztytuukfh.jpg


Pewno liczy,że da radę :)
 

DeletedUser

Guest
Angel nawet nie liczę bo od początku wojny to przejęli chyba 4 wioski nam :) z czego jedna nawet od aktywnego gracza :)

Ile my im to nie wiem bo sam w dwa dni zająłem im 3 :p :x


EDIT:

A nie to będą 3 wiochy ... tamta okupacja jednak im nie wyszła :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co Ty gadasz za głupoty jakie 4 osady Wam zajelismy.Trzeba było nie wyrzucac tych co tracili po 1 osadzie to by było około 40 osad.A to że macie przewage na k.54 to tylko dlatego bierzecie tam osady.
I w sumie gratuluje Wam bo faktycznie ładnie Wam to idzie.No ale postaramy sie niedługo tez Wam cos zabrac abys mógł dopisac cos do tych 4 osad.
 

DeletedUser

Guest
Teraz już nawet nie zliczę ile kolonów na mnie im padło :D
A gdyby nie ataki od sojuszników to już by była ostra ofensywa ;-)
 

DeletedUser

Guest
Co Ty gadasz za głupoty jakie 4 osady Wam zajelismy.Trzeba było nie wyrzucac tych co tracili po 1 osadzie to by było około 40 osad.A to że macie przewage na k.54 to tylko dlatego bierzecie tam osady.
I w sumie gratuluje Wam bo faktycznie ładnie Wam to idzie.No ale postaramy sie niedługo tez Wam cos zabrac abys mógł dopisac cos do tych 4 osad.


jakby tracili po 1 osadzie zanim ich wyrzucilismy to byłoby to w statystykach :)

I jakby to było 40 osad ... to musielibyśmy wyrzucić cały sojusz :)

http://pl.grepostats.com/world/pl3/alliance/195/alliancechanges

a tu jest takie fajne cos gdzie mozesz podejrzec co i jak ze zmianami kadrowymi (jesli wiesz co to oznacza :)
 

DeletedUser

Guest
I mają czarodziejską moc :eek: Zarobili punkt niecałe 3 godziny po twojej mobilizacji ^^
 

DeletedUser

Guest
tak tak xP
Dawno tu sie nic nie działo , prosze przedstawicieli obu stron o jakieś informacje...
 

DeletedUser

Guest
A co tu gadać... Do koalicji AH, ZE i HEGEMONIUM dołączyłu dwa sojusze co już pewnie wiesz. Koalicja przeciwna też się rozwninęła. W związku z przyszłym wejściem v 2.0 Grepolis MAH zajęło się cudami, ale im nie idzie czego pilnuje ZE uporczywie tworzące miasta na wyspach MAH. Weszły do gry prezenty- nastał szał, aż 3 osoby z koalicji szukają ich.

Teraz czas na stronę przeciwną ^^
 

DeletedUser

Guest
Pozwolilem sobie policzyc przejete wioski po obu stronach od 1.09.2010r. (wojna oficjalna od 28 wiec dalem tam jakis czas od jej rozpoczecia mimo, ze wojna jest znacznie dluzsza) no i wyszlo mi 67:3 dla HEGE(+/- 2 po naszej stronie bo liczylem w pospiechu). Moze wynik nie jest oszalamiajacy no ale w koncu przeciwko nam powstala koalicja i musimy rowno wszystkim przejmowac wioski ;p
 

DeletedUser

Guest
Pozwolilem sobie policzyc przejete wioski po obu stronach od 1.09.2010r. (wojna oficjalna od 28 wiec dalem tam jakis czas od jej rozpoczecia mimo, ze wojna jest znacznie dluzsza) no i wyszlo mi 67:3 dla HEGE(+/- 2 po naszej stronie bo liczylem w pospiechu). Moze wynik nie jest oszalamiajacy no ale w koncu przeciwko nam powstala koalicja i musimy rowno wszystkim przejmowac wioski ;p

Straciliście 3 wioski? Nie jesteście godni bycia w naszej kolacji ;P
 

DeletedUser

Guest
Wiemy, ze nie jestesmy godni i cieszymy sie bardzo, ze laskawie nas w niej trzymacie ;p

wiesz jak to bylo z tymi 3 wioskami ;D napisalbym ale znowu zaczna sie bulwersowac nasi oponeci a poniewaz ida swieta postanowilem byc, hmmm moze nie mily ale neutralny w takich sprawach, wiec nie bede prowokowac po raz 20 tej samej dyskusji :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry