Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Oj rozumiesz doskonale. Każdy wie, kogo następnego weźmiesz. Nie pitol o równowadze, bo razem atakując z ZC bardzo ładnie nam skubiecie miasta. A co do wspólnej gry gdy to faktycznie bym z Tobą chętnie zjednoczył siły, ale powstrzymuje mnie jedna pół miernota obrażająca wszystkich ;)
 

DeletedUser3480

Guest
zewsząd czyli z każdego sojuszu kogo się tylko da.

"chcesz pograć ofem choc do nas"
aż dziw ze i tak uzbierałeś te 30 osób.
 

DeletedUser3480

Guest
jasne ze nie jednowioskowcow tylko czołówkę

zreszta ja tu nie gram moge sie mylic niech sie wypiwiedza szefowie sojuszy :)
 

DeletedUser15806

Guest
Tu nie ma nic do ukrycia, bierzemy aktywnych graczy z rejonow granicznych. M44/45/54/55. Na zadne z tych morz nie zamierzamy sie gdzies gleboko pchac. Ot, kropeczka na srodku. Takie mamy polozenie i nic na to nie poradzimy.
 

DeletedUser15806

Guest
No. Wychodzi, ze Milord to drobne wydaje przy tej fortunie pchanej w gre przez Banoklesa. Mnie tez sie zdarzalo pare razy porzadnie zlocic ale ten to prawie poziom Loczka osiagnal. Nie mowie tego przez zlosliwosc, bo nic do Banoklesa nie mam. Ot, stwierdzam fakt.
 

DeletedUser28117

Guest
No cóż szkoda, że bierzesz miernoty do sojuszu. Tylko uważaj co z forum wyniosąo_O
 
smiley_emoticons_kaffee2.gif


Gmart a czy twój nowy nabytek nie wchodził do ciebie do sojka z wbitymi buntami ?
 
No. Wychodzi, ze Milord to drobne wydaje przy tej fortunie pchanej w gre przez Banoklesa. Mnie tez sie zdarzalo pare razy porzadnie zlocic ale ten to prawie poziom Loczka osiagnal. Nie mowie tego przez zlosliwosc, bo nic do Banoklesa nie mam. Ot, stwierdzam fakt.

oj jakie to smutne
sojusz największych złotników na serwerze, w końcu trafił na kogoś kto też może wydać kaske na gre i już tak łatwo nie idzie, więc trzeba popłakać na forum z jakim to złotnikiem im przyszło się mierzyć hehehehehheheheheheheheh śmiech na sali
 
dobra dobra, teraz tylko czekać, aż gm zacznie robić ze swojego sojuszu największych męczenników serwera, bo coś poszło nie tak
 

DeletedUser27944

Guest
Wy byście tego na pewno chcieli, ale tak właśnie nie jest ;-) Te kilka miast zabranych przez Banoklesa absolutnie nie spowodowało żadnego załamania - niech złoci, też bym tak chciał, ale tyle nie mam hehe :D
 

DeletedUser15806

Guest
dobra dobra, teraz tylko czekać, aż gm zacznie robić ze swojego sojuszu największych męczenników serwera, bo coś poszło nie tak
Alez wszystko jest tak. Co Ty wygadujesz ? Kto sie zali, podzielilem sie spostrzezeniem. Prawie wyrazilem podziw.
 

DeletedUser15806

Guest
A najbardziej to mnie smieszny ten placz , jak to my niby rekrutujemy wszystkich dookola. A mamy najmniejszy sojusz z calego chyba Top20 :):):)
Edit. Pierwszy mniejszy od nas sojusz zajmuje 23 miejsce w rankingu
 

DeletedUser26558

Guest
A najbardziej to mnie smieszny ten placz , jak to my niby rekrutujemy wszystkich dookola. A mamy najmniejszy sojusz z calego chyba Top20 :):):)
Edit. Pierwszy mniejszy od nas sojusz zajmuje 23 miejsce w rankingu
10 Grzesiu,jeszcze raz sprawdz:)

a te Wasze "dookoła",to takie... Kraków koło Warszawy
 

DeletedUser15806

Guest
Dominiku, to ze ktos ma drugi sojusz , akademie, jak zwal tak zwal mniejszy od nas to sie jakby nie liczy. Trzeba ich liczyc razem, tak jak Was czyli MTS i MTK. A to dookola to nie ja okreslilem bo my trzymamy sie swojego rejonu, jak ktos z przyjetych ma wioche za daleko to ja odpuszcza. My zajmujemy maciupenieczki rozek M45, gorna czesc M55, pasek na skraju M44 i nieco szerszy kawalek M 54. Nigdzie dalej sie nie zapuszczamy bo po co majac Smoki na glowie mielibysmy cisnac sie np z Wami czy Za Chwile
 
Do góry