Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
patrzec jak jakies wynalazki udaja fajterow i rajcuja sie wiochami po 17k ?- tomaszek.
Panie kolego kochany
Zgadzam się z tym w 100% dlatego dałem Ci Like . Przeczytaj jeszcze raz Co napisałem . Rzeczywiście to brzmi tak jak bym patrzył na ranking boba. Ale on o niczym nie świadczy w top 10 był jakiś Andrew An . Warzywo kompletne. Ranking boba nic nie mówi. Lepiej wygląda jak top 1 w wojownikach jest w top 15 w boba. A nie np 20 czy 40. No to tylko taka kosmetyka. Normalny gracz ma takie coś gdzieś.
Powiem Ci drogi kolego tak. Dla mnie już troszkę lepszym wyznacznikiem topki jest ranking wojowników, zwłaszcza w ataku. A z tego co pamiętam to w Ataku przodujesz. Niestety teraz kiedy cześć Pseudo wojowników rozwala o siebie wojsko i sobie punkty nabija, ten ranking też stracił na znaczeniu.
Najlepszym sposobem, według mnie, to spotkanie na froncie i zobaczenie jak taka osoba Sobie radzi. Ja siebie za wielkiego wojownika nie uważam. Gram dla przyjemności. Jak mam coś ważnego w życiu to nie przejmuję się tam wirtualnym miasteczkiem.
Teraz top1 w ataku ciezko bo jak kazdy czaruje, to gdy ja swoje paczki po 380ogni wysylam to jeden strzal i juz jest 300..
to nie ma sensu.

Ale powiem tobie tomaszek ze cykora to wy macie tam ze mna, jak Cie kiedys zlapie na spaniu to bedziesz bez mitow ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11474

Guest
ell wez ty sie ogarnij bo nawet tej specjalnej szkoly nie skonczysz w terminie ....;) i tata znoow internet odetnie ...;)))a po moje mity zapraszam ;))))
 

DeletedUser11474

Guest
a tak wogole krotkie pytanie do pijanych ,czy era cudow calkowicie przyslonila Wam zdrowy rozsadek ? haha wzieliscie ella bociarza na czas cudow a to dobrze nie wrozy ....;) wygrana za wszelka cene zalosne ....pozdrawiam ;)
 
ell wez ty sie ogarnij bo nawet tej specjalnej szkoly nie skonczysz w terminie ....;) i tata znoow internet odetnie ...;)))a po moje mity zapraszam ;))))
Dobrze ze zapraszasz, to na pewno je zostawisz.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
a tak wogole krotkie pytanie do pijanych ,czy era cudow calkowicie przyslonila Wam zdrowy rozsadek ? haha wzieliscie ella bociarza na czas cudow a to dobrze nie wrozy ....;) wygrana za wszelka cene zalosne ....pozdrawiam ;)
Sam byś mnie zabrał, ale tego nie powiesz i teraz zazdrościsz
smiley_emoticons_lol.gif

Pamiętaj, że bylem u was i uciekłem bo tylko brud za wami się ciągnie.
 
Gratuluję tych podbojów (aż 3 klocków z czego 2 moralowe), dobrą taktykę obraliście, od rana do wieczora latac po jednym graczu i w ciągu dnia dostaje codziennie nawet po 100 atakow.
smiley_emoticons_irre.gif

Macie przewage i chyba nie ma kogo atakować :p
Moj bohater do kolejkowania max 20 minut jest w miescie bo lata ja po tych miastach jak prosiak do błota.
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Te uczucie kiedy w dyskusji nie masz za dużo do napisania więc lecisz po ortografii lub interpunkcji
Widziałem to w głupim poście na facebooku
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Zapraszam wszystkich z kolonami, topi się tylko ten ktory nie umie wlecieć czyli georrge (on to nawet do adamapolski nie potrafi klocka wpakować).
Miasta są puste.
 
Do góry