[Nowość] Bóg wojny- Ares

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30555
  • Data rozpoczęcia

Chcesz tego? :D

  • Tak

    Głosy: 16 42,1%
  • Nie

    Głosy: 20 52,6%
  • Obojętne

    Głosy: 2 5,3%

  • W sumie głosujących
    38

DeletedUser30555

Guest
Dostałem wytyczne, aby wstawić to tu :D

Tak sobie wczoraj siedziałem, i wpadłem na pomysł 7 boga :D
Wiem, że Ares przewijał się już nie raz, ale to jest nowy pomysł :D
Ale może od początku :D
Byłby to bóg skupiający się w 100% na bitwie, nie miałby on żadnych czarów pomagających w ekonomii czy innych :)

Pierwsze czary, które można użyć na atakach

Wicher wojny(koszt: 320 łask)- Zaklęcie dodaje do wysłanego ataku losowe jednostki(procarze/hoplici/kawalerzyści) w liczbie równej 5% wysłanych zwykłych jednostek lądowych(w mieszkańcach). Jednostki nie powrócą do miasta z którego został wysłany atak!

Bitewne zmysły(koszt: 400 łask)- Zaklęcie które zwiększa ilość zdobytych punktów walki podczas tego ataku o 25%

Teraz zaklęcia, które można użyć na miasta(nasze jak i wroga :D)

Ognisty deszcz(koszt 370 łask)- Zaklęcie niszczy od 10% do 30% jednostek stacjonujących w wybranym mieście. Niszczy tylko jednostki z tego miasta!(np. Jeżeli w mieście jest 500 szermierzy, ale z tego 400 to wsparcie z miasta B, to zniszczone zostanie maksymalnie 30 szermierzy)
Wulkaniczny Mur(koszt 385 łask)- Zaklęcie zwiększa obronę wszystkich jednostek wybranym mieście o 5% przez następną godzinę(zaklęcie nie kumuluje się)

Teraz pora na jednostki!

Ptak Stymfalijski

-Rekrutacja:
Drewno: 109
Kamień: 87
Srebro: 103
łaski: 40
Wolni mieszkańcy: 5
Czas rekrutacji: 00:07:32

-Statystyki:
Atak(broń tnąca): 88
Obrona(bronią obuchową): 13
Obrona(bronią tnącą): 9
Obrona(bronią dystansową): 4
Szybkość: 41
Łup: 3

Pyton(Jednostka latająca)

-Rekrutacja:
Drewno: 4235
Kamień: 3570
Srebro: 4205
Łaski: 395
Wolni mieszkańcy: 50
Czas rekrutacji: 01:37:43

-Statystyki:
Atak(Broń dystansowa): 775
Obrona(bronią obuchową): 645
Obrona(bronią tnącą): 1230
Obrona(bronią dystansową): 310
Szybkość: 47
Łup: 405


Wiem, że niektóre rzeczy, mogą być nie zgodne z mitologią, ale nie ma więcej możliwości
Mam nadzieję, że pomysł się spodoba :D
propozycje proszę pisać pod spodem ;)
 

DeletedUser30582

Guest
Pierwsze pytanie, czy pracujesz w zakladzie pogrzebowym?
Drugie pytanie, od kogo dostales te wytyczne, od firmy? Postanowili sciagnac z nas dodatkowa kase za odkupowanie wojska, ktore nam jakies noobki rozwala za pomoca czarow?
Trzecie pytanie, czy zdajesz sobie sprawe, ze po wprowadzeniu takiej bzdury exodus przybierze na sile, co wydaje sie wrecz nieprawdopodobne.
Najwyrazniej postanowiles zadreczyc nas przyslowiowym gwozdziem do trumny...
Rozbijanie komus wojska w miescie za pomoca czarow, to ma byc wedlug ciebie jakas noobska strategia?
Macie Artemide (po wprowadzeniu, rownolegle z handlemzreszta, z gry odeszlo tysiace graczy), mozecie rozwalic wojsko nadciagajace w kazdym ataku jeszcze ci malo, porzucvalbys sobie jeszcze na miasta, zeby komus rozbic wojsko, co?
Jezeli ten ( najdurniejszy z przedstawionych tu pomyslow) kiedykolwiek zrealizuja, a jest to mozlliwe, bo wyczuja mozliwosc wyciagniecia dodatkowej gotowki, bedzie sie to rownalo zakonczeniu historii grepo.
Gra bedzie sie sprowadzala do tego, ze jedna osoba bedzie produkowac wojsko, druga kitajcow ( boskich wyslannikow) plus przypisane mityki, by moc sie zabawic w nieudolnego czarusia, co tnie wysciubi nosa ze swojego miasteczka, ale dzielnie bedzie niszczyl produkcje innych. Powsgana multikonta zakladane w tym celu, by bombardowac kogos tego typu czarami.
Sojusze w tym s8ie specjalizujace. Przez cale dnie mamy rzucac ochrone od Ateny, by moc cos pograc i wyprodukowac wojsko?
Czesciej stoj czlowieku, moze przestana ci takie brednie do glowy przychodzic.
Zamieszczanie szczerzacych sie emotikonow jakos ci wychodzi, na tym sie skup.

Jeszcze jedno pytanie, a na czym beda sie przemieszcac te losowo dodane do wyslanego offa jednostki? Dodasz im czarodziejski balonik.
Zajmij sie chlopino lepiej Harrym Potterem, nie staraj sie na sile zepsuc i tak juz szczatkowej strategii.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30555

Guest
-Rozbijanie komus wojska w miescie za pomoca czarow, to ma byc wedlug ciebie jakas noobska strategia?
Nie rozumie, czemu noobska?
-Sojusze w tym s8ie specjalizujace. Przez cale dnie mamy rzucac ochrone od Ateny, by moc cos pograc i wyprodukowac wojsko?
i tak to już robimy
-sobie jeszcze na miasta, zeby komus rozbic wojsko, co?
tylko wojska z tego miasta, więc wszelakie bunkry czy inne, będą bezpieczne ;)
-Jeszcze jedno pytanie, a na czym beda sie przemieszcac te losowo dodane do wyslanego offa jednostki? Dodasz im czarodziejski balonik.
nie głupi pomysł ;)
-Zamieszczanie szczerzacych sie emotikonow jakos ci wychodzi, na tym sie skup.
Nie ma problemu:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D:D :D :D :D :D :D
 

DeletedUser30582

Guest
O widzisz, zostan przy emotikonkach, totalny i, szkoda komentowac.
Powodzenia w zyciu intelektualnym, wylacz zelazko, gdy wlaczasz zwoje.
 

DeletedUser30555

Guest
Może się przydać ;)
powodzenia w pracy z słownikiem, jeżeli w ogóle to masz....
 

DeletedUser30582

Guest
ze slownikiem, jezeli juz.

Potrafisz jakos ten glupkowaty pomysl obronic, czy bedziesz piaseczek w piaskownicy przerzucal?
 

DeletedUser19132

Guest
Good life dodaj jeszcze jedno zaklęcie "złoty deszcz" ... sobie na głowę
Rozbije mur w twojej łepetynie który blokuje dopływ rozumu ....
 

DeletedUser19132

Guest
Po to że już nic tu nie da się ulepszyć
Gra która kiedyś była dobra została właśnie przez te wszystkie "cudowne ulepszenia " zepsuta
A że to forum umiera to już inna sprawa
Jest wyznacznikiem tego że coraz więcej ludzi rezygnuje i odchodzi
 
to badziewie o jakim nie słyszałem, trudno wybić/wydostać od INNO jakieś sensowne drobne ulepszenia jak np możliwość ataku w czasie aktywowania urlopu na własne okupowane miasta, trwało to chyba ponad 2 lata
już kiedyś o tym wspominałem, że każda propozycja jest doceniana albo i nie tylko pod kątem jej formanolności, nie tędy droga panie

Zrób nowy temat dla tego nowego boga...tutaj skupmy się na dyskusji na jeden temat.
 

DeletedUser19924

Guest
A ja chciałbym wiedzieć o co Tobie chodzi, że tak wszędzie mnie cytujesz? I dorabiasz do tego dziwne teorie...
 

DeletedUser30582

Guest
a tu mamy swietny przyklad tego, ze gra zdecydowanie nie skupia ludzi myslacych, 10 glosow na tak, no prosze.
 

DeletedUser31447

Guest
Ares to wojenny wulkan. Bitewny szal, Sila, Odwaga (i brak rozwagi).

Ares powinien wzmacniac czarami jednostki Atakujace. Szczegolnie piechoty (hoplitow). Homer (w Iliadzie) pisal jakoby walczyl ramie w ramie wraz z wojskami Troji przeciwko Grekom, szerzac zniszczenie i poploch w wojskach Greckich dopoki Diomedes (dzieki pomocy swojej matki, Afrodyty) nie zranil go.

Tak wiec, Ares, jako Grecki, mityczny Bog wojny, w grze opierajacej sie na Wojnie w czasach antyku i Mitach Greckich, powinien jak najbardziej wystepowac i wspomagac przedewszystkim agresywnych graczy.
 
A potem się wszyscy dziwią, że forum umiera, a propozycji nie ma kto wrzucać jak zamiast konstruktywnej krytyki zaczynają się osobiste wycieczki i obrażanie. Po co to?
Wystarczy napisać ,że to zły pomysł.
Jakoś lepiej czyta się te "głupie" propozycje niż komentarze pod nim.
 
Wicher wojny(koszt: 320 łask)- Zaklęcie dodaje do wysłanego ataku losowe jednostki(procarze/hoplici/kawalerzyści) w liczbie równej 5% wysłanych zwykłych jednostek lądowych(w mieszkańcach). Jednostki nie powrócą do miasta z którego został wysłany atak!
To jest bez sensu. Całą strategie ataku może zdezorganizować. Prędzej jakiś bonus do ataku, tnącego, dystansowego, szybkości itd


Bitewne zmysły(koszt: 400 łask)- Zaklęcie które zwiększa ilość zdobytych punktów walki podczas tego ataku o 25%
Dobre


Teraz zaklęcia, które można użyć na miasta(nasze jak i wroga :D)

Ognisty deszcz(koszt 370 łask)- Zaklęcie niszczy od 10% do 30% jednostek stacjonujących w wybranym mieście. Niszczy tylko jednostki z tego miasta!(np. Jeżeli w mieście jest 500 szermierzy, ale z tego 400 to wsparcie z miasta B, to zniszczone zostanie maksymalnie 30 szermierzy)

linuxx ma racje. To jest ryzykowny pomysł. Ja tu widzę możliwość wywołania zamieszek w mieście, które nie pozwalają na powołanie oddziałów obywatelskich. To nie to samo co bunt. Dajmy na to że wtedy produkcja, nauka i szkolenia się wydłuża, a z wojsk stacjonujący w mieście 5-10% jest przeznaczonych do powstrzymania zamieszek.
Wulkaniczny Mur(koszt 385 łask)- Zaklęcie zwiększa obronę wszystkich jednostek wybranym mieście o 5% przez następną godzinę(zaklęcie nie kumuluje się)
Obrona nie jest przecież atutem Boga Wojny. Można tu postawić na większą możliwość zburzenia świątyń oraz budynków szerzenia kultury
 

DeletedUser31422

Guest
Jak dla mnie 4 zaklęcia i wszystkie takie drogie to trochę przesada jak dla mnie Powinno być zaklecię za powiedzmy 60 Łaski które przysyła ci jakieś jednostki Naprzykład 2x kawalerzystów albo Zmniejsza koszt rekrutowanych jednostek na 6h o 10%-20%
 

DeletedUser25760

Guest
Temat ma błąd w nazwie
Poprawna nazwa
Bóg wojny- Mazak
wszystkiego trzeba dopilnować..
 
Do góry