Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Żona do laptopa mnie dopuściła i masz efekty :D
Mogę umilić Ci czas moja osoba :p
No wpadla wlasnie do mnie, a ty tak się zająleś laptopem ze nawet nie zauwazyles.
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser26408

Guest
Johny słupie znowu się na FO kłócisz ? Wziąłbyś się za festyny ...

No gorzej niż z Azirem...
 
Zauważyłem Ell, że na każdy świecie musisz się z kimś spierać, takie hobby? :p:confused:
Ty dobrze wiesz dlaczego Cie nie szanuje.
Gościu, powinieneś sie nie udzielac w moja strone, bo gadales ze mna i z Exulorem na tsie i dostales klocka i nawet nie wiedziales kiedy, a i wyslalem sure tobie gdzie mogles zakolejkowac przynajmniej 3 miasta :) (dla tych co nie ogarniaja wytlumaczenie, w trakcie handlu dostal klocka kolega i surka trafila do niewiadomo kogo)
Dlaczego tak duzo surki mu wyslalem?
Bo mial bonus ze jeden procek robi się 2 sekundy wiec mialabyć zabawa, a szybko sie skonczyla.
 
Ostatnia edycja:
myślę, że zrobiłeś ich na szaro :)
Ale co ja mogę wiedzieć.. Xd

Heheh xd
Ty dobrze wiesz dlaczego Cie nie szanuje.
Gościu, powinieneś sie nie udzielac w moja strone, bo gadales ze mna i z Exulorem na tsie i dostales klocka i nawet nie wiedziales kiedy, a i wyslalem sure tobie gdzie mogles zakolejkowac przynajmniej 3 miasta :) (dla tych co nie ogarniaja wytlumaczenie, w trakcie handlu dostal klocka kolega i surka trafila do niewiadomo kogo)
Dlaczego tak duzo surki mu wyslalem?
Bo mial bonus ze jeden procek robi się 2 sekundy wiec mialabyć zabawa, a szybko sie skonczyla.


Typie xd Ale my nie rozmawiamy w tym momencie o mnie. Rozmawiamy o tym że na każdym świecie jakim grasz prędzej czy później robisz gownoburze :)
Więc nie wiem dlaczego mi tu wyjeżdżasz z tym co było jakiś czas temu na Tebach?:confused::eek:
 
Do góry