Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Heheh xd



Typie xd Ale my nie rozmawiamy w tym momencie o mnie. Rozmawiamy o tym że na każdym świecie jakim grasz prędzej czy później robisz gownoburze :)
Więc nie wiem dlaczego mi tu wyjeżdżasz z tym co było jakiś czas temu na Tebach?:confused::eek:
A co nie mogę napisać ze odwaliles tam taki numer?
Piszesz do mnie jakbym byl twoim jakimś kumplem, a mozesz chodnik sprawdzic najwyzej czy nie mam krzywy.
 
Wyobraź sobie forum bez ellkomediante, każdy by się znudził, a tak można poczytać o swojej matce, dziewczynie, rodzinie, sobie. Stary, tyle rzeczy można się dowiedzieć, że ja nic do niego nie mam, nawet szacunku
Hehe, patrz ja tam się nie denerwuje, a wręcz jestem pokroju Bogusia, ktory szuka ze mna by zrobic zadyme na forum. Ty będziesz pamiętac jeszcze przez 3 lata co napisalem do Ciebie, a ja juz zapomnialem.
smiley_emoticons_lol.gif

Co do szacunku to ty nawet żony nie szanujesz i to wczoraj udowodniles, dzielisz się jak kostką czekolady.
 
Och ell. A co mam się spinac, że jakiś typek napisał, że do niego wpadła? Śliczna jest, każdy by chciał ale nie dla psa kiełbasa :)
Różni nas to, że ja nie obrażam Twojej rodziny i mimo wszystko staram się normalnie pisać, ciężko mnie zdenerwowac.
Szukaj z Bogusiem kogo chcesz, poza tym jeżeli myślisz, że będę o Tobie pamiętał to pragnę zaznaczyć, że ja nawet nie pamiętam Cię z innych światów, ale Ty mnie już tak skoro piszesz o mnie te wszystkie rzeczy :)
Tak więc kłamiesz, znowu :)
Ale nie przejmuj się, zawsze znajdzie się ktoś kto Ci uwierzy.
Reansumujac: jakkolwiek będziesz chciał mi pocisnac to Ci się nie uda, znam swoją wartość tak samo jak bliskich mi osób i zaczepki gimba tego nie zmienia :)
 
Och ell. A co mam się spinac, że jakiś typek napisał, że do niego wpadła? Śliczna jest, każdy by chciał ale nie dla psa kiełbasa :)
Różni nas to, że ja nie obrażam Twojej rodziny i mimo wszystko staram się normalnie pisać, ciężko mnie zdenerwowac.
Szukaj z Bogusiem kogo chcesz, poza tym jeżeli myślisz, że będę o Tobie pamiętał to pragnę zaznaczyć, że ja nawet nie pamiętam Cię z innych światów, ale Ty mnie już tak skoro piszesz o mnie te wszystkie rzeczy :)
Tak więc kłamiesz, znowu :)
Ale nie przejmuj się, zawsze znajdzie się ktoś kto Ci uwierzy.
Reansumujac: jakkolwiek będziesz chciał mi pocisnac to Ci się nie uda, znam swoją wartość tak samo jak bliskich mi osób i zaczepki gimba tego nie zmienia :)
Mowisz o tej swinie z roxy?
 
No i pokazujesz swój poziom :)
Jedyne co ci w życiu wyjdzie to zejście z tego świata ku uciesze Rzeszy ludzi :)
A na świnki z Roxy z tym ryjem pewnie wstępu nie masz :)
 
Do góry