[Nowość] Szybkie Światy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30744
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Za

  • Przeciw

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser30744

Guest
Na początek: Witajcie!

Ten, kto grał w Plemiona, z pewnością wie o co chodzi w szybkim świecie.
Ostatnio rozmyślałem sobie o Plemionach. I stwierdziłem że bardzo fajnie grało mi się na szybkim świecie. A następnie pomyślałem - czemu by nie zagrać na takim świecie w Grepolis?
Świat szybki, jak sama nazwa wskazuje, nie byłby światem na parę miesięcy... tylko na parę tygodni. Poniżej podaje statystyki, jakie mógłby mieć szybki świat:


Szybkość świata: 200 ( W Plemionach jest 400)
Szybkość jednostek: 50
Szybkość handlu: 50

Bonus nocny: 00:00 - 06:00
Ochrona dla początkujących: 6h

Liczba bogów dostępnych na świecie: 6
Limit członków sojuszu: 50
System podboju: Nowy
Bohaterowie: Tak
Morale: Tak
Wioski z punktami walki: Nie

Powiedzcie co myślicie o takim świecie. Ja chętnie bym sobie pograł na takim. Tak rekreacyjnie oczywiście ;)
 

DeletedUser29184

Guest
Żeby grać kilka tygodni na takim serwerze to może być cięzko, w plemionach najczęściej takie światy trwają kilka godzin, od tak, żeby sobie popykać na szybko
 

DeletedUser30744

Guest
Żeby grać kilka tygodni na takim serwerze to może być cięzko, w plemionach najczęściej takie światy trwają kilka godzin, od tak, żeby sobie popykać na szybko
To musiała być szybka ekipa na serwerze ;) Ja pamiętam, chory akurat byłem , to cały dzień od komputera nie odchodziłem :D
Podobno na angielskiej wersji Grepolis, są rundy specjalne, za które trzeba jednak płacić złotem. A ja pograłbym na szybkim bez płacenia złotem i z wiedzą kiedy taka runda będzie, np. raz na miesiąc będzie szybki świat, tego i tego dnia.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Szybkie - ekskluzywne rundy Grepolis. Z reguły trwają kilka dni, a rozgrywka jest przeprowadzona ze zwiększoną szybkością. W tej chwili Szybkie odbywają się tylko w wersji angielskiej i wymagają posiadania złota, by zapłacić za wstęp.

Wszystko na ten temat jest tutaj.
 
Status
Zamknięty.
Do góry