Sytuacja na świecie Apollonia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
W kwestii cudów to jeszcze mam krótki komunikat dla Myrmidonów bo pewnie ich zjada ciekawość.
I gratulacje za podjęcie wyzwania.

c036ebec7749b.png
 
Co wy cpacie co chwile pisze masa ludzi i ciagną mnie na kolejne światy .[***] nie grałeś ze mną to co ty możesz wiedzieć .Po za tym te kilkadziesiąt pomocników dnia to mam od wspierania siebie czy kolegów i koleżanek .Do leczenia jeden z drugim.A jak czegoś nie rozumiecie to chętnie się na kawe umówie i mi wytłumaczycie te moje błędy!
Wracając do wypowiedzi o tym ile to ty masz pw...dla mnie większą wykładnią są pw w ataku, których to masz jakieś 3,5 razy mniej ode mnie. Żeby je zdobyć trzeba się trochę nalatać i ubić sporo wojska, a nie jak ty księżniczko czekać aż będziemy atakować, załączyć zmysły x 4
smiley_emoticons_kaffee2.gif
więc Art ma sporo racji...twoją grę można porównać do starego dziadka z 4-pakiem piwa przed telewizorem...zero ambicji i wygodnictwo połączone z pustymi przechwałkami. Zdaję sobie sprawę z tego, że Sigma w takiej sytuacji tylko się broni i nastawiona jest na deff..ale wyżej cenię umiejętności atosa, kkulla czy nikki-po prostu są lepsi. Tu nie ma nic do rozumienia, raczej zastanów się sam nad sobą i nad tym co piszesz-bo ani to mądre, ani nie robi wrażenia.
 

DeletedUser23278

Guest
Kiedy stało się dla nas jasne, że Sigma się na nas zbroi postanowiliśmy z nią powalczyć zawczasu. Wygasiliśmy wcześniejsze pomniejsze konflikty, bo każdy by tak zrobił.
ktos tu sie zaczyna gubic w tym co mówi.ZiP moze wygaszac swoje konflikty zeby walczyc 1 vs 1 z Sigmą ale kiedy Sigma to chciała zrobic to od razu chciała zawiązac wielką koalicje przeciwko ZiP?
 

DeletedUser13617

Guest
A z kim takim mocnym Sigma chciała powalczyć, że wygaszała swoją największą wojnę kaptując przy tym przeciwników do siebie? z Żelkami czy Mitycznymi? Może Orla Białego byli tak groźni, że należało zakończyć kilka wojen? Albo to z obawy przed NW zza siedmiu mórz?
Nie żartujmy.
 

DeletedUser9983

Guest
Cris ja wiem, że nie jest to łatwe ale zrozumcie - pierwszy i ostatni raz.
1. PiZ i Sigma dominują - bohatersko bronią się Anonimowi którzy są bici ze strony PiZ i Sigmy.
2. Anonimowi informują, że Sigma zaproponowała im wspólną wojnę przeciwko PiZ.
3.PiZ podejmuje kroki informując Sigmę, że nastanie czas wojny (z wyprzedzeniem)
4.Sigma nie przygotowana na tak szybki zwrot akcji prosi o odroczenie wojny - tak też się staje...
5.Rozpoczyna się wojna. Ci co ją wywołali uciekli i nie wrócili
6.Ci co pozostali proszą o chwilowy rozejm by się zorganizować - bez żadnego "ale" przystaliśmy na to.
7.Kilku graczy Sigmy pisało do nas " Siema odpuście przez weekend, nie kliknąłem urlopu a nie mam głowy do grepo" - nigdy nie poszedł na nich nawet fejk.
8. Ta sytuacja pokazała to, że nicki które zapamiętamy (harnasm, frozen75, KapitanSprow, zebrapl,miernota, elektra40, jugar69, majestro123456789, nierozeznawka) nic nie znaczą i tej pamięci warte nie są..
 

DeletedUser30734

Guest
Gratulację. Szkoda jednak, że nie daliście nam postawić tego cudaka. Pewnie długo by nie postał, ale jakoś emocjonalniej skończyłby się ten świat.

Edit:
Rok82, jak chcesz jakieś PW za tego palika to cofnij z 90% ;D
 

DeletedUser30734

Guest
Już może nie być na niego chętnego, graczy nie będzie jak postawicie te 7 cudów ;)
 

DeletedUser20310

Guest
Wracając do wypowiedzi o tym ile to ty masz pw...dla mnie większą wykładnią są pw w ataku, których to masz jakieś 3,5 razy mniej ode mnie. Żeby je zdobyć trzeba się trochę nalatać i ubić sporo wojska, a nie jak ty księżniczko czekać aż będziemy atakować, załączyć zmysły x 4
smiley_emoticons_kaffee2.gif
więc Art ma sporo racji...twoją grę można porównać do starego dziadka z 4-pakiem piwa przed telewizorem...zero ambicji i wygodnictwo połączone z pustymi przechwałkami. Zdaję sobie sprawę z tego, że Sigma w takiej sytuacji tylko się broni i nastawiona jest na deff..ale wyżej cenię umiejętności atosa, kkulla czy nikki-po prostu są lepsi. Tu nie ma nic do rozumienia, raczej zastanów się sam nad sobą i nad tym co piszesz-bo ani to mądre, ani nie robi wrażenia.
Ale ty jesteś tępy gram tak jak pozwala dany świat potrafię grać offem ale nie mam też problemu grać deffem.Lałem cię na edessie na nicku bodajże wtedy koicziro i wcześniej .Zgrywasz bohatera bo pykasz dzięki zipom 100% off na tym świecie.Oświece cię latanie offem w twojej sytułacji jest o wiele wygodniejsze można bić pw non stop .Długo by gadać ale tu ci tego nie wytłumacze .Podtrzymuje zaproszenie na kawe i to omówimy kolego :) Pozdrawiam.

PS. WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZARYWALI NOCKI NA SYPANIE CUDAKÓW MI BY SIĘ NIE CHCIAŁO POWAGA ;) GRATULUJE TEŻ ZIPOM AKCJI I TEGO COTYGODNIOWEGO SYNCHRO NA 7 RANO TO NA PRAWDE TRZEBA KOCHAĆ ŻEBY TAK GRAĆ :) TYLE ODE MNIE POZDRAWIAM .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23278

Guest
Cris ja wiem, że nie jest to łatwe ale zrozumcie - pierwszy i ostatni raz.
1. PiZ i Sigma dominują - bohatersko bronią się Anonimowi którzy są bici ze strony PiZ i Sigmy.
2. Anonimowi informują, że Sigma zaproponowała im wspólną wojnę przeciwko PiZ.
3.PiZ podejmuje kroki informując Sigmę, że nastanie czas wojny (z wyprzedzeniem)
4.Sigma nie przygotowana na tak szybki zwrot akcji prosi o odroczenie wojny - tak też się staje...
5.Rozpoczyna się wojna. Ci co ją wywołali uciekli i nie wrócili
6.Ci co pozostali proszą o chwilowy rozejm by się zorganizować - bez żadnego "ale" przystaliśmy na to.
7.Kilku graczy Sigmy pisało do nas " Siema odpuście przez weekend, nie kliknąłem urlopu a nie mam głowy do grepo" - nigdy nie poszedł na nich nawet fejk.
8. Ta sytuacja pokazała to, że nicki które zapamiętamy (harnasm, frozen75, KapitanSprow, zebrapl,miernota, elektra40, jugar69, majestro123456789, nierozeznawka) nic nie znaczą i tej pamięci warte nie są..
Jakubie ale z tego co predzej wyczytałem to Sigma chciała wciągnąc do siebie kilku z AP a nie wciągac ich w wojne z ZiP, więc albo masz złe info albo ktos z AP kłamie
 

DeletedUser

Guest
Cały czas liczymy na to że lecicie na oparach jak my i ten post że gotowy jest ściema :D
Na wszelki wypadek jeszcze skrócimy do maxa żeby za łatwo Wam ten cudaczek nie poszedł ;)
https://zapodaj.net/a1d6794da6eb9.png.html
Coś mi się wierzyć nie chce. O 8 rano w wiosce na skałce, z której masz 3 minuty do cudaka powinieneś surę z dna magazynu skrobać paznokciami, a nie mieć taki zapas :D poka lepiej prawdziwego screena.
 
Ale ty jesteś tępy gram tak jak pozwala dany świat potrafię grać offem ale nie mam też problemu grać deffem.Lałem cię na edessie na nicku bodajże wtedy koicziro i wcześniej .Zgrywasz bohatera bo pykasz dzięki zipom 100% off na tym świecie.Oświece cię latanie offem w twojej sytułacji jest o wiele wygodniejsze można bić pw non stop .Długo by gadać ale tu ci tego nie wytłumacze .Podtrzymuje zaproszenie na kawe i to omówimy kolego :) Pozdrawiam.

PS. WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY ZARYWALI NOCKI NA SYPANIE CUDAKÓW MI BY SIĘ NIE CHCIAŁO POWAGA ;) GRATULUJE TEŻ ZIPOM AKCJI I TEGO COTYGODNIOWEGO SYNCHRO NA 7 RANO TO NA PRAWDE TRZEBA KOCHAĆ ŻEBY TAK GRAĆ :) TYLE ODE MNIE POZDRAWIAM .
Jak piszesz tępy to mam wrażenie, że piszesz o sobie
smiley_emoticons_lol.gif
więc nawiązując do tego-jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś sens wypowiedzi..zrozumiał
smiley_emoticons_auslachen2.gif
to ci jednak ciężko przychodzi.nie piszę o innych światach, nie odnoszę się twojej gry offem, tylko do sposobu nabijania pw tutaj.dlaczego? dlatego, że ciągle się tym przechwalasz udając tutaj niewiadomego jak dobrego wojownika...więc żeby się nie powtarzać-odsyłam do tego co napisał wcześniej Art. Nie wylatuj więc z innymi pierdołami nie mającymi związku z tym co piszę bo to taka obrona w stylu ślepego boksera z opuszczoną gardą. pozdrawiam
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Sigma słała surowce jak poparzona a nie postawiła nic.. Głośne zapowiedzi, że nie buduje ale pomagała budować innym. Wasza decyzja o nie budowaniu ułatwiła nam osiągnięcie celu, a Waszym paktowiczom ( bo przecież to, żadna tajemnica, że współpracujecie i dzielicie forum z Muminami) uniemożliwiła postawienie cudaka..
 

DeletedUser23278

Guest
Sigma słała surowce jak poparzona a nie postawiła nic.. Głośne zapowiedzi, że nie buduje ale pomagała budować innym. Wasza decyzja o nie budowaniu ułatwiła nam osiągnięcie celu, a Waszym paktowiczom ( bo przecież to, żadna tajemnica, że współpracujecie i dzielicie forum z Muminami) uniemożliwiła postawienie cudaka..
nie budowalismy bo nie chcielismy , było zapytanie kto chce budowac. Wiekszosc opowiedziala sie przeciwko wiec i tak postąpilismy kto chciał budowac mógł przejsc do myrmidos i nie wiem od kogo masz te informacje (podobno kreta nie macie jak pisał MG) ale zweryfikuj bo sigma zaczeła słac surowce dopiero na ostatnii poziom a nie na wszystkie. myrmidos sami budowali do 9 poziomu. Szanownego kreta (tak kazdy od nas wie ze taki jest u nas) pozdrawiam srodkowym palcem i życzę mu, zeby w swiecie realnym ktos go tak zdradzał jak On w virtualnym
 

DeletedUser13617

Guest
A czy to kret jest do czegoś potrzebny? Ja tam wiem, że Sigma słała surowce Myrkom od Sparty :)
I to od 7 poziomu chociaż masowo to faktycznie na dychę dopiero.
I nie wiem jakie to ma mieć znaczenie. Chcieli to słali :)
 

DeletedUser29552

Guest
Co to AP&Co. nie ma już czego skracać , skoro walą trzęsienia i atakują z łaskami ? Czy raczej dali sobie spokój z tzw konkurencją dla ZIiP . Jakieś pomysły?
 

DeletedUser29075

Guest
Byłbyś mądrzejszy to nie potrzebowałbyś pomocy w wyciągnięciu wniosków.
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry