Dyskusja na temat nowego świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22087

Guest
To przynajmniej możemy podawać cegłówki na budowe cudaków :D

jeszcze upuścisz i uderzysz jakiegoś słupa w głowę, same problemy
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser30769

Guest
Pewnie około 12. Ale może być też 8.00. Cóż to będzie 2 świat. W pierwszym wystartowałem po 2 miesiącach i też w top 50 byłem do czasu aż przestalem mieć czas żeby grać
 

DeletedUser30777

Guest
Szukam kogos do wspolnej gry na nowym swiecie w stylu as duo szukam gracza który dobrze gra w offie co moge zaoferowac defa ta wymiana polega na tym ze 2 sojusznik pomaga mi zajmowac i idzie full off a ja robie defa i bronie jego miasta.Pozdrawiam przypominam szukam graczy z doswiadczeniem!
 

DeletedUser30582

Guest
Szukam kogos do wspolnej gry na nowym swiecie w stylu as duo szukam gracza który dobrze gra w offie co moge zaoferowac defa ta wymiana polega na tym ze 2 sojusznik pomaga mi zajmowac i idzie full off a ja robie defa i bronie jego miasta.Pozdrawiam przypominam szukam graczy z doswiadczeniem!

Z ciekawosci, na nowym systemie chcesz grac w dwojke?
 

DeletedUser30827

Guest
czesc dopiero zaczynam przygode z gra co to sa zapki powie mi ktos?
 

DeletedUser29990

Guest
Ktoś coś wie za ile nowy świat? Poklikałbym sobie :( Tak for fun na jakimś 2/2/2 albo nawet mniejszym :D:p
 
na jesień potrzebny świat ze starym systemem :p najlepiej 5-3-5, limit członków 20-30, bez morali, bonus 23-6/7 bądź bez :p, jak najmniej opcji za złoto :p niech liczą się umiejętności a nie kasa, ochrona początkujących - 3-4 dni:p tyle chyba wystarczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry