Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11944

Guest
na m45 jest tylko jeden powazny sojusz, ten do ktorego naleze, reszta to tylko tlo
wchodzimy tez mocno na m44 i m55, a wkrotce przyjdzie czas na m54
smiley_emoticons_smilenew.gif


ja to nie wiem po co spowalniacze do birem i tak z reguly zawsze ciezko zdarzyc samymi bialymi
 

DeletedUser29539

Guest
Czekam na świat bez golda, dla gry bez przepychu, tak ot dla czystej przyjemności bez zarywania nocy.
 
Czekam na świat bez golda, dla gry bez przepychu, tak ot dla czystej przyjemności bez zarywania nocy.
Ty tutaj chcesz zarywac noc?
Ten system jest dla slupow ktorzy nie reaguja na apke albo cenia sen.
Kto bedzie cb atakowal o 3 w nocy na mur 25 chyba ze po ognie ktos bedzie polowal?
smiley_emoticons_lol.gif

Im wiecej ktos woja wybuduje tym wieksza sile przebicia ma.
 
Czekam na świat bez golda, dla gry bez przepychu, tak ot dla czystej przyjemności bez zarywania nocy.
nie widziałem nigdzie informacji INNO o skali dochodów z mikropłatności, są firmy które to podają :i nie chodzi tylko o gry internetowe, kupujesz grę w pudełku za stówkę a potem dokupujesz dodatki i bonusy:
Przychody Activision Blizzard za rok 2017 wyniosły 7,16 miliarda dolarów - z czego ponad 4 miliardy to przychody z mikropłatności.
 

DeletedUser29075

Guest
No jakby się to nie opłacało to by tak nie było, a o tym, że najlepiej zarabiają gry free to play świadczy chociażby to, że ostatnio fortnite zarobił więcej od Pubg, jeśli ktoś nie w temacie to można Googlowac.
 

DeletedUser30582

Guest
nie widziałem nigdzie informacji INNO o skali dochodów z mikropłatności, są firmy które to podają :i nie chodzi tylko o gry internetowe, kupujesz grę w pudełku za stówkę a potem dokupujesz dodatki i bonusy:
Przychody Activision Blizzard za rok 2017 wyniosły 7,16 miliarda dolarów - z czego ponad 4 miliardy to przychody z mikropłatności.

Przychody inno wynosily 160 milionow euro, nie wiem jaka czesc tej sumy stanowily mikroplatnosci.
 

DeletedUser11944

Guest
Daj czas mordko, nie wszyscy wbijaja z pelnym skladem od razu :)
Po zastanowieniu musze Ci przyznac racje, to jednak chyba bylo troche nie w porzadku wobec innych, wbijac taka horda i po kilku dniach miec gotowe wyspy pod cudaki. Z drugiej strony i tak ograniczylismy sie do jednego sojuszu, przez co swietni gracze, ktorzy nie zmiescili sie w naszej 60tce dostali inne role na tym serwerze i zostali oddelegowani do wszystkich sojow Top20, dzieki czemu posiadamy zdecydowanie najlepsza siatke szpiegowska na Eubei.
 

DeletedUser23402

Guest
na m45 jest tylko jeden powazny sojusz, ten do ktorego naleze, reszta to tylko tlo
wchodzimy tez mocno na m44 i m55, a wkrotce przyjdzie czas na m54
smiley_emoticons_smilenew.gif


ja to nie wiem po co spowalniacze do birem i tak z reguly zawsze ciezko zdarzyc samymi bialymi
jack!!!! kupe lat jak miło cie widziec
 
Do góry