Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Krótko mówiąc: coś nie pykło.
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Ja mam takie pytanko Panie Grzegorzu gmart dziadziag itd.
Czy można zagrać na jakimś świecie gdzie nie masz własnego sojuszu(w sensie prowadzenia) tylko sobie grasz?
Tak cofnąłem się trochę wstecz i w zasadzie nie grałem na takim świecie gdzie Cie nie ma jako lidera a grałem z Tobą nawet na prędkości x1. Myślałem że to będzie pierwszy świat ale już widzę że dyplomacja gmart.
Często podkreślałeś że ze zdrowiem różnie. Ja tutaj pierwszy świat gram i tylko gram i zapewniam Cie że dla zdrowia to dużo lepiej.
Zostaw to i pykaj chłopie
 

DeletedUser15806

Guest
Ja tu tylko pykam sobie. A tego dyplomate to mi zartem wcisneli, bo wiedza, ze to jest cos czego absolutnie nie potrafie
 

DeletedUser29075

Guest
Szukaliśmy kozła ofiarnego, żeby potem kogoś obwinić jak wszyscy na czerwono będą i padło na gmarta, bo to już emeryt przecież :D
 

DeletedUser28117

Guest
Czyżby doszło do morderstwa w Orient Express?
Czy znajdzie się jakiś Poirot i wyjaśni tą zbrodnię???o_Oo_Oo_O
 

DeletedUser29075

Guest
Ofiara: Ambicje pewnego grona osób.
Sprawca: Różnica poglądów.
 

DeletedUser29075

Guest
To nadal nie jest przecież ekipa od tasowania
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
My tylko bilety kasujemy.
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser24708

Guest
no jedyne co się zmieniło z to nazwa drugiego sojuszu, polityka ta sama,
Chociaż sam myślałem na początku ze to rozłam i będą się bić , bo ciekawiej by było, ale cóż ja to nigdy szczęścia nie mam :mad::D
 

DeletedUser29990

Guest
Chętnie poobserwuje.
Walka solidnego składu dobrze każdemu znanemu i z dobrym zgraniem przeciwko bardzo doświadczonym graczom ale nową radą która ciekawe jak się sprawdzi. Ze zgraniem przy takim doświadczeniu również nie będzie problemu :)
Będzie liczyła się dyplomacja głównie ale zobaczymy :D
 

DeletedUser29990

Guest
Ja się dyplomacją nie zajmuję :eek::eek:
Nigdy nie zajmowałem.. Zawsze chciałem coś ciekawego zrobić.. Może nawet strasznego.. Nudna jest normalna gierka skoro i tak wiemy jak to się skończy.. :(:(
 
Ja się dyplomacją nie zajmuję :eek::eek:
Nigdy nie zajmowałem.. Zawsze chciałem coś ciekawego zrobić.. Może nawet strasznego.. Nudna jest normalna gierka skoro i tak wiemy jak to się skończy.. :(:(
Ja nie wiem jak się to skończy -powiesz mi jak?? Wiesz ciepło się robi to bym mógł odpuścić sobie te grepo może wtedy
 
Do góry