Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Na forum sojuszu zawsze jestem miły jak coś, na PW zresztą też, tylko FO to taka gra pozorów
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Miała grać i grała na Apollonii bodajże, ale szybko skończyła...
 

DeletedUser4811

Guest
Art ja już grałam w kasynie po nikai jakieś 3 tygodnie. Ale do tej ilości masła to trzeba homara dziennie zjadać :p nie stać mnie :D

MG jesienią to tu ec będzie więc jeśli dojade do końca to z pewnością potem będzie długa przerwa, jak to zwykle bywa :>
 

DeletedUser28117

Guest
Ciepło się zrobiło i cisza nastała:cool:
Co nowego słychać???:p;)
 

DeletedUser15806

Guest
A co sie ma dziac, zgodnie z przewidywaniami NZ/NP rosnie w tempie ekspresowym i leje wszystko co sie rusza.
 

DeletedUser31057

Guest
Dzień dobry :] Świeżo upieczeni Anarchiści życzą udanych podbojów. Przyszliśmy popatrzeć, jak pod nieudolnymi rządami upada sojusz za sojuszem, bawi nas to. Lubimy też czytać kłótnie na forum. Chwilowo tyle o nas, zapraszam do kontaktu w grze, jestem pod tym samym nickiem. Powspominamy stare czasy pięciu, lub czterech bożków w świątyni. Pozdrawiam
 

DeletedUser29986

Guest
Dzień dobry :] Świeżo upieczeni Anarchiści życzą udanych podbojów. Przyszliśmy popatrzeć, jak pod nieudolnymi rządami upada sojusz za sojuszem, bawi nas to. Lubimy też czytać kłótnie na forum. Chwilowo tyle o nas, zapraszam do kontaktu w grze, jestem pod tym samym nickiem. Powspominamy stare czasy pięciu, lub czterech bożków w świątyni. Pozdrawiam
Jak bym miał nudne życie też bym podglądał innych
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Zatem zazdroszczę ciekawego życia :] niestety mało tu póki co rozrywki, z serwera na serwer gra umiera śmiercią naturalną... Żeby kolon był do zbadania na 13 poziomie akademii? Będę musiał przez to założyć miasto...bo podbój został na swoim miejscu. Bardzo brzydko teamie, nie popieram :]
 
nie będziesz musiał założyć miasta, zrobisz to jeżeli będziesz chciał i niekoniecznie na skałkach, po 3-ch dobach zaczynają pojawiać się miejsca na rolniczych wyspach, po graczach którzy nie wykonali żadnej operacji/kliknięcia i się nie logują mając 175 p
 

DeletedUser19924

Guest
Zostało to zrobione z myślą o nowych graczach, którzy przez brak doświadczenia, po ochronce mogą stracić miasto i skończyć z grą na danym serwerze...a tak, w trakcie ochronki, założą sobie miasto gdzieś na skałce i trochę tam mogą dłużej pograć.

Próba utrzymania gracza jak najdłużej przy grze...
 
czy wiesz, że zostało to zrobione z taką właśnie myślą i piszesz to jako przedstawiciel INNO?
czy tylko sądzisz, że, według ciebie zostało to tak właśnie zrobione ?
bo w sumie to nigdy nie wiem czy ten "doborowy strateg" to twór coś jak gracz czy coś jak moderator
 

DeletedUser15806

Guest
Eee tam. Mamy kandydata na naszego przedstawiciela w Councilu. Tylko ja nie znam, a myslem, ze znam wszystkich. Laxia — ktos zna ?
 

DeletedUser31057

Guest
nie będziesz musiał założyć miasta, zrobisz to jeżeli będziesz chciał i niekoniecznie na skałkach, po 3-ch dobach zaczynają pojawiać się miejsca na rolniczych wyspach, po graczach którzy nie wykonali żadnej operacji/kliknięcia i się nie logują mając 175 p
Dzięki za cenną informację :] będzie trzeba kiedyś nadrobić te wszystkie zmiany... trochę pewnie będzie
No cóż...jeszcze port obniżyli o 10 poziomów... skoro na 3 slota już dawno uzbierane, to coś można założyć pokojowo :]
Tak w ogóle, to polecam pacyfizm, wszyscy zacznijmy domki zakładać i rozbudowywać eko na festyny :D
 

DeletedUser19924

Guest
czy wiesz, że zostało to zrobione z taką właśnie myślą i piszesz to jako przedstawiciel INNO?
czy tylko sądzisz, że, według ciebie zostało to tak właśnie zrobione ?
bo w sumie to nigdy nie wiem czy ten "doborowy strateg" to twór coś jak gracz czy coś jak moderator

Nie sądzę, tylko wiem. Zostało to przecież już nie raz wyjaśnione na tym forum i nie tylko. Trzeba po prostu czytać...

A Doborowy Strateg, to coś na kształt najlepszego forumowicza, czy raczej najbardziej pomocnego. Kiedyś wybierane, ale po tym co się tutaj odwaliło, Inno stwierdziło, że te wybory nie mają większego sensu...podobnie jak te na gracza roku.
 

DeletedUser30330

Guest
Dzięki za cenną informację :] będzie trzeba kiedyś nadrobić te wszystkie zmiany... trochę pewnie będzie
No cóż...jeszcze port obniżyli o 10 poziomów... skoro na 3 slota już dawno uzbierane, to coś można założyć pokojowo :]
Tak w ogóle, to polecam pacyfizm, wszyscy zacznijmy domki zakładać i rozbudowywać eko na festyny :D
Arogancje schowaj do kieszeni, bo czytać się tego nie da odkąd się pojawiłeś.
 

DeletedUser31057

Guest
Niestety nie da się tak po prostu ukryć prawdziwej natury. Trzeba być aroganckim, żeby być prawdziwym Anarchistą :] bardziej aroganckim nawet od rządu, ale nie poruszajmy tego tematu. Jeszcze bany polecą i na co to komu? :] obawiam się, że jakoś będziesz musiał mnie znieść lub zniechęcić do gry
 
Do góry