Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.
Jakby dali 50k złota na miesiąc, to kilka godzin w tygodniu mógłbym coś porobić. W sumie nic by to INNO nie kosztowało, bo przecież to oni generują złoto.
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Zglosil sie jakis Laxia, nie kojarze typa. Ktos zna, czy kolejny figurant ?
 

DeletedUser19924

Guest
Niby światów od Helorusa trochę ma...ale grał tylko na Byllis, czy raczej gra nadal :) Liczby ma tam całkiem przyzwoite nawet...
 

DeletedUser19924

Guest
No na to wygląda patrząc na statystyki. Zalogowanie i miasto znikało po regulaminowym czasie...a na Byllis gra i nawet całkiem nieźle mu idzie. A przynajmniej tak to wygląda jak się sprawdzi statystyki. Napisz na podforum Byllis, może tam Ci ktoś o nim coś powie :)
 

DeletedUser30490

Guest
Cześć, widzę, że intensywnie próbujesz znaleźć info o mojej osobie.

To ja też pozwolę sobie zadać Ci pytanie? Dlaczego jesteś taki toksyczny? Dlaczego tak bardzo plujesz jadem do nieznanych Ci osób? Wszyscy jesteśmy ludźmi, spokojnie kolego.

PS. Ta gra daje możliwości utworzenia nowego konta. Jakbyś dalej się zastanawiał dlaczego 1 świat..
 

DeletedUser15806

Guest
Niczym nie pluje. Pokaz mi cytat . Po prostu pytam bo nie znam. A w zeszlym roku reprezentowal nas ktos, kto niewykluczone, ze w te gre nawet nie gral.

I nie dziw sie, popatrz na nicki Twoich przedmowcow na tych kilku stronach. To w wiekszosci sa osoby ktore zna kazdy. Nikt by nie zadawal pytan. Ty jestes anonimowy, dlatego pasuje sie dowiedziec cos o Tobie przed glosowaniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć, widzę, że intensywnie próbujesz znaleźć info o mojej osobie.

To ja też pozwolę sobie zadać Ci pytanie? Dlaczego jesteś taki toksyczny? Dlaczego tak bardzo plujesz jadem do nieznanych Ci osób? Wszyscy jesteśmy ludźmi, spokojnie kolego.

PS. Ta gra daje możliwości utworzenia nowego konta. Jakbyś dalej się zastanawiał dlaczego 1 świat..

MDG?
 

DeletedUser30490

Guest
W trakcie "My" zrobiłem przerwę (cięższy okres na studiach), a prowadzenie sojuszu przejął Turek.
 
W trakcie "My" zrobiłem przerwę (cięższy okres na studiach), a prowadzenie sojuszu przejął Turek.

To był chyba pierwszy świat gdzie ten sojusz powstał, stąd ta liczba. Pierwszy nick o ile się nie mylę to po prostu laxia lub były jakieś gwiazdki, nie pamiętam. Wiem z jakim sojuszem po prostu jest związany :p Skąd pomysł by się zgłosić ?
 

DeletedUser30490

Guest
Zawsze interesowała mnie aktywizacja w tej społeczności. Ale jak sami już zauważyliście, gracze, którzy grają mało pokojowo i są nielubiani przez przeciwne sojusze mają problemy z pełnieniem funkcji innej niż gracz w Grepolis. :)

Zgadza się, wtedy miałem po prostu Laxia.
 

DeletedUser19924

Guest
A czy to źle, że ktoś chce się dowiedzieć, kto będzie nas ewentualnie reprezentował w tej Radzie?
 

DeletedUser30490

Guest
A czy to źle, że ktoś chce się dowiedzieć, kto będzie nas ewentualnie reprezentował w tej Radzie?

Nie, wręcz przeciwnie. Ale kolega obraził mnie w temacie zgłoszeń. Napisał coś w stylu "kolejny figurant słup, nie żartujcie sobie z nas".
 

DeletedUser19924

Guest
Jak się widzi konto założone całkiem niedawno, kilka wpisów na forum...wtedy to chyba był jeden, czy dwa...mając na uwadze zeszłoroczne wybory i kandydatów, to takie wnioski się nasuwają niestety.

Jak się spojrzy na historię Twojego nicku w statystykach (aktualnego nicku), to poza tym Byllis, to nic nie ma...a mało znam ludzi, którzy akurat tam grają. Pewnie podobnie jak Grześ.
 

DeletedUser15806

Guest
Nie, wręcz przeciwnie. Ale kolega obraził mnie w temacie zgłoszeń. Napisał coś w stylu "kolejny figurant słup, nie żartujcie sobie z nas".
Mnie zastanawia jedna rzecz ,jakim cudem to widziales. Faktycznie napisalem , czy to kolejny figurant, zarty sobie z nas robicie. Ale ten wpis od razu skasowalem, bo pomyslalem , ze sprawdze kolesia. Czy skasowane wpisy gdzies sie zachowuja ?
 

DeletedUser30490

Guest
Mnie zastanawia jedna rzecz ,jakim cudem to widziales. Faktycznie napisalem , czy to kolejny figurant, zarty sobie z nas robicie. Ale ten wpis od razu skasowalem, bo pomyslalem , ze sprawdze kolesia. Czy skasowane wpisy gdzies sie zachowuja ?

Byłem online w temacie, widziałem od razu jak napisałeś.

Temat uważam za zamknięty, chciałem tylko, żebyś nie podchodził do ludzi tak przedmiotowo, bo po tym wpisie to ja zrobiłem szybki reserch Twojej osoby i stwierdziłem, że to nie pierwszy raz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry