Dyskusja na temat Grepolis player council.

Status
Zamknięty.

DeletedUser9349

Guest
Nie mam zamiaru głosować na osobę która jest tego nie warta. Nie nadajesz się. A o których atakach piszesz twoich czy Twojego boota co 15 s. i cofka ? W końcu Ci Dunajki konto zbanowali kolego Laxia. Nie jedna osoba już Cię podsumowała. jesteś Laxia boot i niezależnie co napiszesz bootem zostaniesz.
 

DeletedUser15394

Guest
jak laxia wygra to kończe z polskim grepolis
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser30676

Guest
Jak ktoś taki ma być adminem to kończę z tą grą. Nie pozdrawiam.
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...no to ładnie :) Śmieszno i straszno...

Ja tylko nadmienię, że jak Laxia dostanie jakiś głos, nawet jeden od siebie, to i tak przechodzi do Rady. Trzeba się było wcześniej ogarnąć i wystawić swoich kandydatów, a nie teraz płakać nad rozlanym mlekiem.
 

DeletedUser15806

Guest
Tak mi przyszlo teraz na mysl, ze jak on taki cwaniak, ze robi support w konia to moze dobrze, ze on w tej radzie bedzie :D
 

DeletedUser15394

Guest
słabo troche bo na byllis juz nowych kont nie da sie robić
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser29986

Guest
...Jeśli szukasz włosa w zupie to uważaj, bo wystygnie...

Głosy na "tak" dla obu kandytatów.
Czas był wystarczający i ktoś wejść tam musi, więc pozostaje kibicować.
Popsuć już niema czego więc albo będzie lepiej - albo, nie zmieni się nic.
 

DeletedUser30330

Guest
Drodzy Gracze z przeciwnego sojuszu,

z tego co widzę, to poszła mass wiadomość, żeby dyskredytować moją osobę.
Chciałbym tylko zaznaczyć, że celem tej gry jest między innymi atakowanie graczy. Wiem, że nikt nie lubi być atakowanym, ale żeby wylewać jakieś żale na forum i dopisywać nowe historie to już trochę przesada.

Ja także jestem ofiarą złośliwych ataków w dzień i w nocy. Również tego nie lubię, ale nie wyzywam nikogo ani nie odgrywam jakichś teatrzyków. Gram w grę online i biorę pod uwagę wszystkie niedogodności jakie ta gra za sobą niesie.

Zamiast ślepego obrażania, polecam poczytać o tym jakie wydarzenie ma miejsce, bo jak na razie to widzę wiadomości w stylu "nie chcemy takiego admina".

Co do kwestii multikont, wiecie dobrze, że to nie ja "fejkuje", ale fajnie się kogoś oskarża bez konsekwencji.

Do tej pory myślałem, że ludzie traktują tę grę jako zabawę, a nie motywację do pałania zawiścią. To niezdrowe podejście.

Pozdrawiam przeciwników z Byllis, którzy tak obficie mnie obrażają.

PS.
Też nie chciałbym grać przeciwko sobie. Nie zapominajmy jednak, że to tylko gra.

Rozumiem że zabawą nazywasz zmiany sojuszu co 2 dni i to do sojuszu wroga.
Już nie pytam jak bawisz się w realu, bo przecież "jaki w realu taki w grze".
Myślę że społeczeństwo Grepolis nienawidzi takich, dziecinnie się zachowałeś/aś na byllis, dlatego mój głos poszedł do ZeusaBonk.
Dzięki, to wszystko co chciałem dodać do tego tematu.
 

DeletedUser23012

Guest
"Myślę że społeczeństwo Grepolis nienawidzi takich..."
To nie myśl bo Ci to najwidoczniej nie wychodzi.
I nie wypowiadaj się w imieniu społeczeństwa Grepolis , ponieważ takie płaczki wiecznie płaczące na wszystko, wyczuwające wszędzie spiski,multikonta i boty raczej tam nie przynależą
smiley_emoticons_grin.gif

Po za tym co to za argument że zmienił sojusz na 'czerwony' ? W regulaminie jest gdzieś to zabronione? Przestańcie się kompromitować bo już się przykro na to patrzy , co argument to lepszy
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Tak na prawdę jestem kolejnym multikontem Laxii
smiley_emoticons_biggrin.gif

A czy obrońca czy nie to bez znaczenia, po prostu śmieszy mnie zarzucanie komuś korzystanie z nielegalnego oprogramowania czy multikont a za dowód wrzuca się albo NIC albo screena z telefonu gdzie są powiadomienia o 4 czy 5 atakach
smiley_emoticons_hust.gif
O matko jak wasz kolega puścił na mnie 4 ataki w 3 minuty i każdy po minucie to z pewnością BOT! Teraz już wszystko rozumiem!
smiley_emoticons_wallbash.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Jak ma je przegrać, skoro wybieramy 5 osób, a kandydatów jest dwóch?

PS: Ja pierdziele, nasza administracja nawet sama porządnego ogłoszenia nie jest w stanie napisać? A jak bierze oficjalne, to tylko bezmyślnie tłumaczy i przepisuje bez choćby cienia zastanowienia?
 

DeletedUser3480

Guest
a co to ma do rzeczy czy kandydat zmienił barwy w grze czy testował jakieś tam oprogramowanie?
to nie sa miss super legalnego gracza czy gościa co będzie pilnował porządku na grze
 

DeletedUser31077

Guest
a co to ma do rzeczy czy kandydat zmienił barwy w grze czy testował jakieś tam oprogramowanie?
to nie sa miss super legalnego gracza czy gościa co będzie pilnował porządku na grze

a pograj z bootem slacym i cofajacym ataki co kilkanascie sekund 24h/7 przez miesiac,moze wtedy pogadamy,a skoro w suporcie potrzebuja takich i jak widze wyzej ma poparcie to supcio,powodzonka
 

DeletedUser23012

Guest
Załącznik (+18) - chyba, tym razem nie kasować go !!!!!
 

Załączniki

  • grepo.png
    grepo.png
    319,3 KB · Wyświetlenia: 29
Status
Zamknięty.
Do góry