[Nowość] Jeszcze jeden specjalny świat ;)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11944
  • Data rozpoczęcia

Czy taki świat powinien powstać?

  • Tak

    Głosy: 16 66,7%
  • Nie

    Głosy: 5 20,8%
  • Obojętne

    Głosy: 3 12,5%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

DeletedUser11944

Guest
Bylo juz kilka wnioskow o utworzenie swiatow bez zlota, badz tez z ograniczeniami w jego uzyciu. Ci, ktorzy w grze wydaja sporo zlota nie moga byc pokrzywdzeni i rowniez zasluguja na swoj specjalny serwer. Dlatego zglaszam propozycje utworzenia takiego ze specjalnymi warunkami. Oto one:
- gracz zobligowany jest do posiadania minimum 30k zlota na koncie, maksymalnie 24 godziny po zalogowaniu sie na tym serwerze, w innym przypadku konto zostaje usuniete
- gracz zobligowany jest posiadac minimum 5k zlota w kazdym momencie trwania serwera, gdy bedzie "pod kreska" to wtedy konto zostaje usuniete
- gracz zobligowany jest wydac w grze minimum 25k zlota miesiecznie, w innym przypadku konto zostaje usuniete
- gracz zobligowany jest kupic specjalny pakiet z bonusami o wartosci minimum 640 zlotych przynajmniej raz w miesiacu, jesli tego nie wypelni to konto zostaje usuniete
- wszystkie eventy zostaja przedluzone w porownaniu do innych serwerow, tak by kazdego dnia roku trwal przynajmniej jeden (eventy moga sie "nakladac" na siebie, jednoczesnie moga trwac nawet 2 eventy)
- konta graczy, ktorzy zajma ostatnie miejsca w rankingach eventowych zostaja usuniete
- serwer posiada sklep z bonusami, ktore mozna kupic w kazdej chwili
- startowym bohaterem w miejsce Andromedy jest Midas, ktory zmniejsza ceny uzycia zlota w wybranym miescie (na 20tym poziomie o 5%), bohater malo istotny tak jak i Andromeda, bo kto by sie przejmowal ile zlota sie wydaje, ale za to podkresla charakter tego swiata
- zwyciezcy serwera dostaja specjalne odznaczenie, ktore nic nie daje, ale za to bedzie bardzo ladnie wygladac w profilu gracza (tu pole do popisu dla grafikow InnoGames)
- nie ma problemu z tym, ze serwer nie bedzie oplacalny dla InnoGames, na pewno sie splaci, a chetni do gry na tak prestizowym swiecie na pewno sie znajda
I niech wygra lepszy!

P.S. Mozliwe, ze podane wartosci sa niedopracowane, prosze wiec o podanie bardziej adekwatnych wartosci w komentarzach, jesli uwazacie, ze powinny byc wyzsze. Mozliwe rowniez, ze powinny byc jeszcze dodatkowe warunki, prosze podzielcie sie nimi :)
 
tu by musiało być jeszcze coś takiego żeby złoto na ten świat mogło pochodzić tylko z bezpośrednich celowych zakupów na ten świat, żeby pozbyć się przy okazji tego badziewia, które zepsuło grę bardziej niż wszyscy bogaci ludzie ( niesłusznie zwani złotnikami ) i eventy razem wzięte
żeby nie było czegoś takiego jak dziś - tam zarabiać - tu wydawać - to największe zło jakie wymyślił producent, zło dla graczy i chyba dla siebie
 
Uwielbiam czytać krzyczące posty osób, które nie wysilą się umysłowo, aby zrozumieć znaczenie takiej propozycji. Jakby ktoś im szpilki wszędzie wbijał :D
 

DeletedUser26731

Guest
Uwielbiam czytać płaczące posty osób, które udają, że ich coś śmieszy a tak naprawdę tylko się pogrążają :D
 
No tak, bo jedynie tutaj płacz jest. O ja nieszczęśliwy płaczek xdddd
Cóż, mnie twój post rozbawił i udawać nie muszę. Poza tym nie piszę na siłę, aby cokolwiek napisać i myśleć, że jest się mądrym. No ale ktoś wie lepiej, co mnie śmieszy, dawno tak się nie uśmiałem xddddd
 

DeletedUser29986

Guest
Ty się dobrze czujesz?
W odpowiedzi najprościej jak potrafię wytłumaczę ci dlaczego to zły pomysł. W plusach i minusach:
+Inno zarobi
-Inno straci reputację i masa graczy się obrazi że tak wyzyskuje ludzi
-odejdą gracze
-unuwanie konta za przegranie eventu? Poyebało cię?

Podsumowując ten twój serwer to może powstać ewentualnie pierwszego kwietnia i zniknąć po tygodniu.
Chłopie z miasta...
Tosz to wiejski Sarkazm był,
a co do servera logowanie powinno byc na premce w wersji demo na 4 dni żeby się wczuć no i potem abonament na utrzymanie konta w grze, a gold jak Jack wspomniał - kupujemy, bo nie pogramy!
 

DeletedUser11944

Guest
Ty się dobrze czujesz?
Dzieki za troske, czuje sie swietnie, a po przeczytaniu Twojej odpowiedzi nawet jeszcze lepiej
smiley_emoticons_lol.gif

Poradzilbym Ci, zebys nauczyl sie czytac miedzy wierszami, ale nie zrobie tego, bo jeszcze zaczalbys szukac jakis niewidzialnych literek
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser26731

Guest
Chłopie z miasta...
Tosz to wiejski Sarkazm był,
a co do servera logowanie powinno byc na premce w wersji demo na 4 dni żeby się wczuć no i potem abonament na utrzymanie konta w grze, a gold jak Jack wspomniał - kupujemy, bo nie pogramy!
Po pierwsze to jestem ze wsi ;)
Po drugie moje komentarze nie były atakiem na ten post. Najwyraźniej musicie przemyśleć znaczenie słowa ironia.
Po trzecie (teraz do Weteran piszę)
No tak, bo jedynie tutaj płacz jest. O ja nieszczęśliwy płaczek xdddd
Cóż, mnie twój post rozbawił i udawać nie muszę. Poza tym nie piszę na siłę, aby cokolwiek napisać i myśleć, że jest się mądrym. No ale ktoś wie lepiej, co mnie śmieszy, dawno tak się nie uśmiałem xddddd

Sebzer, przemysl lepiej znaczenie slowa - sarkazm.
weź się człowieku już nie pogrążaj. Po stylu wypowiedzi i jej treści widać, że dojrzały to ty nie jesteś. Wiem, że musisz miec ostatnie słowo bo inaczej splamiło by to twój szlachetny honor więc odpisz cośtam sobie popłacz jeszcze ale nie oczekuj ode mnie odpowiedzi bo nie mam zamiaru dyskutować z dzieckiem.
Po czwarte: Doskonale wiem co to sarkzam. Sam go często używam zwłaszcza w rzeczywistości. W internecie go unikam bo słowo pisane nie ma głosu więc nie da się sarkazmu tutaj zaznaczyć tonacja głosu itp. Już lepiej uzyć ironi czy satyry którą mozna wyczuć bez tonacji głosu a po samej treści. Chociaz tez się zdażaja osoby, które tego nie łapią.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser11944

Guest
Czyli sarkazm wymaga uzycia glosu i niemozliwe jest uzycie go w slowie pisanym. Dzieki za cenna lekcje.
 
Przecież ty sam się pogrążasz. Ktoś pisze sobie, a ty myślisz, ze ta osoba wymaga Twojej odpowiedzi. Szkołę skończyłem dawno, ale widocznie musisz się dowartościować i wykazać mądrość, której nie masz :)
Sarkazm to większa ironia i nie wymaga mówienia
smiley_emoticons_hust.gif


PS.Nie kalecz ojczystego języka, skoro jesteś "dorosły", to raczej ortografię w szkole miałeś :)
"Zdarzają się " a nie "zdażają się"
Poczytaj o słowach zdarzać/zdarzenie i zdążyć/dążyć

Nie musisz odpisywać, bo tego nawet nie chcę. Adios myślicielu
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry