Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31082

Guest
Toz o nich mówiłam ;)
I warto nadmienić, ze nie tylko Izanami. Ale Izanami ramie w ramie z Kostuchami i Windsami :)
Pozdrowienia od Mrówki ;)

Dopiero wczoraj poznałem Cię po tej meduzie;p no i chyba na Centra grałaś na Retimno?
 

DeletedUser30644

Guest
Dopiero wczoraj poznałem Cię po tej meduzie;p no i chyba na Centra grałaś na Retimno?
Ona jakaś dobra musiała być na tym Retimno :/ Mnie nikt nie pyta czy to ja jestem tym niesamowitym zawodnikiem z Byllis :3
Pewnie dlatego, że wioski z rozbiórek a sloty z festynów :c
 

DeletedUser31082

Guest
Nosacze wypowiedzieli wojnę Quality i Pajonkam. Soul też już miało dość paktu z Pajonkami a ***Aggressive*** walczy z Quality. Zaczyna się robić ciekawie. brawo dla Soul za podjęcie walki. Nosacze mimo nieodpowiedniego początku też dobrze, że zakończyli te patologiczne pony.

Jakie przewidywania? strzelam, że Quality będzie słabnąć i odpadnie pierwsze. Pajonki póki nie weźmie się za nich jakiś inny poważny sojusz będą się trzymać bo z Nosaczami to mało tego frontu mają. No ale mogę się mylić bo w sumie nie mam pojęcia jak te wszystkie sojusze walczą.
 

DeletedUser27908

Guest
Brawo.Ja się zastanawiam już nad kolejnym przymusowym urlopem :oops::oops: tak mnie strach obleciał :eek:
 

DeletedUser31057

Guest
To jednak nudny świat :[ przestali mnie bić, już prawie ranking eko wyprzeda ranking pw. A złotko też wolno przybywa, średnio jedna/dwie operacje handlowe dziennie...
 

DeletedUser31082

Guest
Na was i sojusznika Quality. Teraz macie wyrównane walki w końcu patologia minęła;p Ja wam pomagam dziś atakowałem Nosacza a potem pomogłem Nosaczom i zaatakowałem Quality oraz waszego ale slabę morale i mur 25 mnie zniechęciły do dalszego ataku;p
 

DeletedUser22509

Guest
Tak myslalam, że to jakaś boska turecka ręka tam w zaciszu karty dla calego swiata rozdaje i nam pomaga, bo byśmy juz pewnie szarzy byli od tej zadymy.
 

DeletedUser27908

Guest
Mur 25 na morzu które nas nie interesuje jest idealny. Miasto i tak stracone na dłuższą metę a pw wpadnie.
 

DeletedUser27908

Guest
No Soul +Nosacze trochę więcej macie tych punkciorow pokażcie nam jak się odbija
 

DeletedUser31088

Guest
Powoli zaczyna się coś dziać, mnóstwo ponów sobie poleciało a na ich miejsce wstąpiły wojny, to że Ciebie nie biją to nie znaczy że świat jest nudny, może po prostu nie jesteś wart uwagi :p
 
Do góry