Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30093

Guest
Yup, logiczne jest to że kiedy wypowiadasz się o większości to najpierw mówisz o swojej osobie, tylko teraz trzeba się jakoś wykręcić chociaż wcześniej sam potwierdzałeś to innymi wypowiedziami, wyciągnij słomę z butów bo Ci wystaje
jezyk_oko.gif
 

DeletedUser29075

Guest
"logiczne jest to że kiedy wypowiadasz się o większości to najpierw mówisz o swojej osobie"

Możesz zdefiniować jak rozumiesz logikę? Mam pewne wątpliwości co do tego.
 

DeletedUser30093

Guest
Prosty przykład odwołujący się do mojej wypowiedzi :
Pójdziesz na marsz np wyzwolenia konopi i będziesz wykrzykiwał hasła, nosił transparenty itd jeżeli nie będziesz tego popierał? raczej nie, no chyba że jest z Ciebie jakiś adwokat ogółu czy coś w tym rodzaju
wysmiewacz.gif


Dlatego twierdze że wypowiadając się w imieniu większości stawiasz w niej też swoją osobę, jeżeli dalej tego nie rozumiesz to znaczy że naprawdę ciągnięcie tej konwersacji nie ma sensu bo nie będę zniżał się do poziomu intelektualnego niemowlaka na którym się znajdujesz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
A nie pomyślałeś że mogłem jedynie zwrócić uwage na fakt, że takie głosy się pojawiały?
Tak jak bym napisał "Istnieją ludzie popierający legalizację". Czy to oznacza że również to popieram?

Weź ty już skończ bo biletu do tego cyrku nie mam a ty się pogrążasz coraz bardziej
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30093

Guest
Twoja wypowiedź nie była jednoznaczna kiedy wcześniej wątpiłeś w naszą akcję ;)
Jeszcze dokładniej przyglądając się tej sytuacji : wcześniej twierdziłeś i wyśmiewałeś się z nas że nie jesteśmy w stanie przeprowadzić porządnej akcji, przeprowadziliśmy ją więc pogratulowałeś ale i tak napisałeś że wcześniej ludzie tak twierdzili, czy jak jest to tak wytłumaczone to dalej nie rozumiesz?
łopatologicznie :
1. twierdzisz że nie przeprowadzimy porządnej akcji
2. przeprowadzamy ją więc gratulujesz
3. mówisz że większość myślała że już jesteśmy na kolanach
4. Wyrzekasz się tego że Ty jesteś w tym gronie więc wróć do punktu 1
Widać ktoś tu lubi sobie zaprzeczać, zmienne zdanie jak kobieta

Jezu gdyby taka osoba była w moim towarzystwie to już dawno szukałbyś zębów gdziekolwiek zacząłbym z Tobą konwersację
W tym cyrku jesteś główną atrakcją
wysmiewacz.gif
 

DeletedUser18962

Guest
o Matko...i zaś gównoburze, to normalne że w topowych sojuszach graja ogarnięci gracze, ale nic nie znaczą bez sprawnie ogarniętego sojuszu, także dajcie sobie na wstrzymanie w osobistych przechwałkach, możecie spinać poślady a jak sojusz Wam nie pomoże to w 3 dni możecie skończyć bez miast. Także wstrzymajcie sie w osobistych przechwałkach bo słabe to jest.
Brak konkretnych dyskusji o sytuacji na świecie - a była wczoraj akcja śpiących na kolejowych i zamiast o tym pogadać, poskładać sobie wzajemne gratulacje obron/przejęcia syf na forum robicie
Taki czas że zaraz slotów na wewnętrzne rozbiory braknie bo wakacje i możliwe że w zupełnie innych realiach świata sie po wakacjach znajdziemy. pamiętajcie że dzisiaj walczycie a na kolejnym świecie w jednym sojuszu możecie grać to miejcie troche szacunku dla siebie.
I proszę nie róbcie bajzlu i jeśli sie na forum wypowiadacie to tak, by wszyscy wiedzieli na jakim nicku na świecie gracie
BTW - gdzie Art i jego zestawienie sojuszy?
 

DeletedUser29075

Guest
Twoja wypowiedź nie była jednoznaczna kiedy wcześniej wątpiłeś w naszą akcję ;)
Jeszcze dokładniej przyglądając się tej sytuacji : wcześniej twierdziłeś i wyśmiewałeś się z nas że nie jesteśmy w stanie przeprowadzić porządnej akcji, przeprowadziliśmy ją więc pogratulowałeś ale i tak napisałeś że wcześniej ludzie tak twierdzili, czy jak jest to tak wytłumaczone to dalej nie rozumiesz?
łopatologicznie :
1. twierdzisz że nie przeprowadzimy porządnej akcji
2. przeprowadzamy ją więc gratulujesz
3. mówisz że większość myślała że już jesteśmy na kolanach
4. Wyrzekasz się tego że Ty jesteś w tym gronie więc wróć do punktu 1
Widać ktoś tu lubi sobie zaprzeczać, zmienne zdanie jak kobieta

Jezu gdyby taka osoba była w moim towarzystwie to już dawno szukałbyś zębów gdziekolwiek zacząłbym z Tobą konwersację
W tym cyrku jesteś główną atrakcją
wysmiewacz.gif
Przecież tutaj młocie nie ma żadnej sprzeczności XD Niby jak sobie tutaj zaprzeczyłem, esu co za lama
smiley_emoticons_lol.gif
Na początku stwierdziłem, że nie przeprowadzicie akcji, potem wam jej pogratulowałem i stwierdziłem że byl osoby twierdzące że jesteście na kolanach. Ja nie twierdziłem, że jesteście na tych kolanach tylko jakbyś zrozumiał przekaz to wyszłoby z niego coś w stylu "Śpiochy coś długo akcji nie robią", ale że tobie uliczny fajterze trzeba rysować wszystko to już nie moja wina.

Imię i nazwisko tez masz w postaci szlaczków żeby łatwiej dotarło?
smiley_emoticons_auslachen2.gif


I nie musisz od razu mi na Jezu mówił, po nicku na początek a jak ładnie poprosisz wielbicielu to ci moje imię zdradzę :* I o to, że takiej osoby jak ja w towarzystwie swoim nie spotkasz to też możesz być spokojny - zwykle tacy jak ja nie obracają się tak blisko betonu
smiley_emoticons_hust.gif



Prowokatorka Ale chyba musisz przyznać że dawno nie było takiego zagęszczenie fanów złotej zaprawy na świecie, co?
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser29075

Guest
o Matko...i zaś gównoburze, to normalne że w topowych sojuszach graja ogarnięci gracze, ale nic nie znaczą bez sprawnie ogarniętego sojuszu, także dajcie sobie na wstrzymanie w osobistych przechwałkach, możecie spinać poślady a jak sojusz Wam nie pomoże to w 3 dni możecie skończyć bez miast. Także wstrzymajcie sie w osobistych przechwałkach bo słabe to jest.
Brak konkretnych dyskusji o sytuacji na świecie - a była wczoraj akcja śpiących na kolejowych i zamiast o tym pogadać, poskładać sobie wzajemne gratulacje obron/przejęcia syf na forum robicie
Taki czas że zaraz slotów na wewnętrzne rozbiory braknie bo wakacje i możliwe że w zupełnie innych realiach świata sie po wakacjach znajdziemy. pamiętajcie że dzisiaj walczycie a na kolejnym świecie w jednym sojuszu możecie grać to miejcie troche szacunku dla siebie.
I proszę nie róbcie bajzlu i jeśli sie na forum wypowiadacie to tak, by wszyscy wiedzieli na jakim nicku na świecie gracie
BTW - gdzie Art i jego zestawienie sojuszy?

Wątek gratulowania już był paręnaście postów wyżej, o akcji też już rozmawialiśmy, teraz sobie używam i czerpię trochę radochy, co w tym złego? :D
 

DeletedUser30093

Guest
Przecież tutaj młocie nie ma żadnej sprzeczności XD Niby jak sobie tutaj zaprzeczyłem, esu co za lama
smiley_emoticons_lol.gif
Na początku stwierdziłem, że nie przeprowadzicie akcji, potem wam jej pogratulowałem i stwierdziłem że byl osoby twierdzące że jesteście na kolanach. Ja nie twierdziłem, że jesteście na tych kolanach tylko jakbyś zrozumiał przekaz to wyszłoby z niego coś w stylu "Śpiochy coś długo akcji nie robią", ale że tobie uliczny fajterze trzeba rysować wszystko to już nie moja wina.

Imię i nazwisko tez masz w postaci szlaczków żeby łatwiej dotarło?
smiley_emoticons_auslachen2.gif


I nie musisz od razu mi na Jezu mówił, po nicku na początek a jak ładnie poprosisz wielbicielu to ci moje imię zdradzę :* I o to, że takiej osoby jak ja w towarzystwie swoim nie spotkasz to też możesz być spokojny - zwykle tacy jak ja nie obracają się tak blisko betonu
smiley_emoticons_hust.gif



Prowokatorka Ale chyba musisz przyznać że dawno nie było takiego zagęszczenie fanów złotej zaprawy na świecie, co?
smiley_emoticons_grin.gif


Chłopcze ( można to wywnioskować po Twoim "XD" jak i "esu" ) a nie wpadłeś na to że ktoś mógł to odebrać jako " śpiochy nie potrafią przeprowadzić akcji ponieważ już są na kolanach" zamiast Twojego "Śpiochy coś długo akcji nie robią"? Zamiast się wykręcać to jeszcze bardziej mieszasz się z błotem bo widać że myślisz szablonowo, twierdzisz że Twoja wypowiedz mogła mieć tylko jedno znaczenie, na przyszłość lepiej pomyśl czy nie jest ona dwuznaczna
kwadr.gif

Jak widać tępemu nie przegadasz i przypuszczam że nadal będziesz się upierać przy swoim rozumieniu tego stwierdzenia
usmiech.gif


A osoby takiej nie spotkam bo po co miałbym wprowadzać do swojego grona kogoś kto ma ograniczone myślenie ukierunkowane w jedną stronę?
buzki.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Chłopcze ( można to wywnioskować po Twoim "XD" jak i "esu" ) a nie wpadłeś na to że ktoś mógł to odebrać jako " śpiochy nie potrafią przeprowadzić akcji ponieważ już są na kolanach" zamiast Twojego "Śpiochy coś długo akcji nie robią"? Zamiast się wykręcać to jeszcze bardziej mieszasz się z błotem bo widać że myślisz szablonowo, twierdzisz że Twoja wypowiedz mogła mieć tylko jedno znaczenie, na przyszłość lepiej pomyśl czy nie jest ona dwuznaczna
kwadr.gif

Jak widać tępemu nie przegadasz i przypuszczam że nadal będziesz się upierać przy swoim rozumieniu tego stwierdzenia
usmiech.gif


A osoby takiej nie spotkam bo po co miałbym wprowadzać do swojego grona kogoś kto ma ograniczone myślenie ukierunkowane w jedną stronę?
buzki.gif
O ukierunkowaniu to ty nic lepiej się nie odzywaj bo panie specjalisto od szablonów próbujesz mi narzucić swoje "myślenie" - zrobię ci przyjemność i tak to nazwę - już od paru postów. To że nie rozumiesz co się do Ciebie pisze i interpretujesz to tak, żeby wyszło na twoje to już nie jest moja wina i winnego szukaj gdzie indziej. :) Mam gdzieś co zrozumiałem i mam gdzieś jak bardzo ograniczony jesteś, wiem tylko jedno - dawno tak grubej ryby nie złapałem :)

Przypominam jeszcze aroganciku że ja chociaż nie chowam głowy w piasek jak dostaję wpierdziel, za to ty zacząłeś puszyć się po miesiącu gry i pierwszej udanej akcji :) Wlazłeś na FO bo ambicja zabolała a teraz sobie ulżyć próbujesz, jednak prawda jest taka że za dużo wart nie jesteś i musisz to sobie uświadomić. :)

I nie mam zamiaru po raz kolejny tłumaczyć ci co napisałem bo jest to dość wyraźne i już korygowałem to wystarczająco dużo razy, więc bądź tak łaskaw i zjaw się tutaj jak już znajdziesz argument godny uwagi, a nie jak zachcesz z siebie pajaca zrobić. :)

A XD i inne esu to sobie będę pisał kiedy będę chciał, to jest Internet i tutaj obowiązują trochę inne zasady, a jak ty "staruszku" nie nadażasz za nimi to mi bardzo przykro, linki do poradników chcesz? :)
 

DeletedUser30093

Guest
Chłopcze drogi Twoją wypowiedz możesz też podpiąć pod siebie bo Ty również próbujesz narzucić mi swoje myślenie,czy nie jest tak? Ty próbujesz przekonać mnie że błędnie zrozumiałem Twoją wypowiedz a ja Ciebie że znaczyła to co zrozumiałem ja, czyli nawzajem obrzucamy się gównem ja Ciebie swoim, Ty mnie swoim
usmiech.gif
pajaca muszę z siebie zrobić kiedy rozmawiam z osobą Twojego pokroju, inaczej byś tego nie zrozumiał bo taki już jesteś
usmiech.gif

I pytanie, gdzie i kiedy schowałem głowę w piasek? proszę o jakieś konkrety a nie zwykłe gadanie i wcale się nie pusze, jedynie nie przepuszczam pocisków w naszym kierunku mimochodem
kwadr.gif
a po czym to poznałeś moją wartość internetowy zabijako?
wysmiewacz.gif

Wiadomo że internet rządzi się swoimi prawami ale pisząc coś na forach ogólnodostępnych dajesz świadectwo o Twojej elokwencji itd taka mała uwaga, weź sobie to do serca, a teraz łap kwiatek
kwiatek.gif
i zatkaj sobie nim "usta" bo zaraz pewnie włączyć Caps Locka i zaczniesz krzyczeć jak dziecko
wysmiewacz.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18962

Guest
racja Prowokatorka:)
gównoburze dwóch killerów trzeba czytać
BTW o której będziesz po paru głębszych to bym może z buntem zajrzał ;)
 

DeletedUser29075

Guest
smiley_emoticons_lol.gif

Próbuję to czytać... ale chyba odłożę to na piątek. Po paru głębszych łatwiej pójdzie :>

Koniecznie obaj mi musicie swoje maile podać. Za 10 lat Wam wyśle te rozmowę :D
Nie musisz wysyłać, ja sam takie kwiatki sobie przechowuję.
gównoburze dwóch killerów trzeba czytać
Nie wiem gdzie ty tu killerów widzisz, jeden to jakiś noobek łykający bait za baitem a ja po prostu sobie robię z gościa jaja i to niezłe :p
Jak sądziliście że na Fo internetowej gierki będą ludzie nowe Dziady pisać albo Rotę V2 to się mylicie trochę. To wszystko ma służyć zabawie, a że ja sobie lubię w "mordę" z kimś na FO dawać dla frajdy to już moja sprawa
smiley_emoticons_grin.gif
oboje widzieliście moje posty już od Nikai i oboje wiecie co ja na FO robię a mimo wszystko udajecie "kogoś ponad", to to jest dopiero dobre :D

Wiecie co mnie w tym wszystkim na FO bawi najbardziej? Naburmuszeni "pro playerzy" i te wszystkie gwiazdki nie wiadomo skąd, ludzie, którzy traktują to wszystko jak walkę o byt, paru internetowych ludków, którzy na podstawie paru postów potrafią wysnuć już całą ocenę osobowości drugiego kogoś.

A w tym wszystkim jestem ja, weteran i paru innych którzy po prostu robią sobie z tego wszystkiego jaja. Aż mam banana na twarzy jak widzę te wszystkie napiny, odpowiedzi, płacze i żale. Wystarczy napisać pierwszą lepszą bzdurę i zlatuje się całe grono niedowartościowanych. :D

Kontynuując.
Chłopcze drogi Twoją wypowiedz możesz też podpiąć pod siebie bo Ty również próbujesz narzucić mi swoje myślenie,czy nie jest tak? Ty próbujesz przekonać mnie że błędnie zrozumiałem Twoją wypowiedz a ja Ciebie że znaczyła to co zrozumiałem ja, czyli nawzajem obrzucamy się gównem ja Ciebie swoim, Ty mnie swoim
usmiech.gif
pajaca muszę z siebie zrobić kiedy rozmawiam z osobą Twojego pokroju, inaczej byś tego nie zrozumiał bo taki już jesteś
usmiech.gif

I pytanie, gdzie i kiedy schowałem głowę w piasek? proszę o jakieś konkrety a nie zwykłe pier... i wcale się nie pusze, jedynie nie przepuszczam pocisków w naszym kierunku mimochodem
kwadr.gif
a po czym to poznałeś moją wartość internetowy zabijako?
wysmiewacz.gif

Wiadomo że internet rządzi się swoimi prawami ale pisząc coś na forach ogólnodostępnych dajesz świadectwo o Twojej elokwencji itd taka mała uwaga, weź sobie to do serca, a teraz łap kwiatek
kwiatek.gif
i zatkaj sobie nim "usta" bo zaraz pewnie włączyć Caps Locka i zaczniesz krzyczeć jak dziecko
wysmiewacz.gif
Dziękuję za kwiatka. Co do krzyczenia - dawałem przed chwilą z siebie wszystko, ale nie wiem czy byłeś w stanie usłyszeć, trochę dziwnie to wyglądało jak do monitora krzyczałem.

Swoją drogą musiałem już nieźle rozwinąć swoją technikę skoro czujesz się zmuszony do pajacowania. :D Schodźmy dalej, robi się ciekawie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


inaczej byś tego nie zrozumiał bo taki już jesteś
O kurde, jakiś internetowy pajac bo paru troll-postach jest w stanie stwierdzić jaki jestem - wróżbita Maciej od siedmiu boleści
smiley_emoticons_lol.gif


gdzie i kiedy schowałem głowę w piasek? proszę o jakieś konkrety a nie zwykłe pier... i wcale się nie pusze, jedynie nie przepuszczam pocisków w naszym kierunku mimochodem
kwadr.gif
Cisnąć to ja dopiero zacząłem jak spokojnie przechadzalem się alejkami FO i potknąłem się o krawężnik w twojej postaci. Wcześniej tylko szukałem kompana-pajaca do zabawy :D

a po czym to poznałeś moją wartość internetowy zabijako?
A to już chyba powinieneś wiedzieć, sam mnie przecież oceniłeś - kryteria te same tylko u ciebie trochę zaniżone progi.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Wiadomo że internet rządzi się swoimi prawami ale pisząc coś na forach ogólnodostępnych dajesz świadectwo o Twojej elokwencji
https://en.wikipedia.org/wiki/Insult_comedy
 

DeletedUser29075

Guest
A teraz ucinając już to wszystko, bo czas wolny mi się kończy:
1) Do NZ nic nie mam, fajnie grają i niech grają jak najdłużej, jeszcze nie raz im kolony potopię - mam nadzieję
smiley_emoticons_biggrin.gif

2) DiverS - w gruncie rzeczy to równy z Ciebie gość, tylko nie łap się tak na baity, bo w Internecie tego pełno, sam spróbuj kiedyś, z tej perspektywy to dużo fajniejsze. :D
3) Wszelkie posty mojego autorstwa posiadające jakiekolwiek insynuacje mające na celu wywrzeć w was agresję i poczucie niższości to nic innego jak zwykłe troll-posty.
4) Kiedyś tu jeszcze wrócę.
smiley_emoticons_lol.gif


weteran2 A na takiego posta cię stać? :D Jak trollować to już z kulturką
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry