Sytuacja na świecie Dyme

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23967

Guest
jak vladdracula przyszedł na wyspę to oddał drugie miasto bo miał 2 jak masz sklerozę więc nie mógł mieć 150k pkt w bobach jak twierdzisz, krecik jak przyszedł tez miał 3 miasta i co podbił oddawał ;) ale chyba zauważyli ze taka gra jest bez sensu i sobie później popodbijali wioski ;) ale skoro twierdzisz iż da się na grepo mieć 150k w budowniczych przy 1-3 wioskach ^^ to nie wnikam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Woda gdzie ten wielki wojownik gretsky? Zwiał jak z Teb jak go coś zaczęło atakować i nie mógł spokojnie festynów robić?
 

DeletedUser20551

Guest
Woda gdzie ten wielki wojownik gretsky? Zwiał jak z Teb jak go coś zaczęło atakować i nie mógł spokojnie festynów robić?
nie rozumiem po co się na forum pytasz wodę o to co zrobił gretsky, zamiast spytać się samego zainteresowanego:)
moze chciałeś komuś dopiec, dokopać, ale sytuacji na świecie dalej to nie zmieniło
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser27908

Guest
nie rozumiem po co się na forum pytasz wodę o to co zrobił gretsky, zamiast spytać się samego zainteresowanego:)
moze chciałeś komuś dopiec, dokopać, ale sytuacji na świecie dalej to nie zmieniło
smiley_emoticons_smilenew.gif
Nie gram tutaj.Jestem jedynie obserwatorem.Od tego chyba najlepiej zacząć tą wypowiedź.Nie jest to osoba z którą chciałbym rozmawiać,ze względu na wcześniejsze wyczyny,a także grubiański język.Byłem po prostu ciekawy czy przestraszył się walki,czy po prostu sojusz miał go dość.Ot tak,jakby to ująć takie deja vu.
 
Woda gdzie ten wielki wojownik gretsky? Zwiał jak z Teb jak go coś zaczęło atakować i nie mógł spokojnie festynów robić?
ten wielki ( wirtualny ) wojownik nigdy nie uważał siebie za takiego, bo ta gra nie jest grą wojenną, robił festyny bo się bardziej opłacały niż latanie na pałę pakami mitów kupionymi za kasę, której nigdy nie używał
pan woda2003 podał jedną z przyczyn
druga była taka, że znudziło mi się patrzeć na takich właśnie "wielkich wojowników" gdzie dzień w dzień 5-6 graczy opuszcza sojusz i rozbijają na sobie swoje wojsko, a następnie wracają do sojuszu
 

DeletedUser18813

Guest
Ell, myśleliśmy że skończyłeś grać bo tyle wioch zacząłeś tracić, a nikt nie chciał ich odbijać, już zapomnieliśmy o tobie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Czemu do mnie to pytanie ? Pytaj innych. A jak chcesz odpowiedzi to zapraszam, standardowo do pogadanki na ts'ie
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
A moze wpadniemy z karolem i kilu weźmiemy jeszcze ;) Musisz mi powiedzieć czemu z gradem lecisz na miasto,które chcecie przejać :D
Widać chcieliście mnie wczoraj zmusić do końca gry 4 klocki ;)
Pomysł ładny. Gratuluję w końcu jakaś "akcja" . Ale te nie wiem jak to nazwać, bo te fejki na inne miasta to bajeczne wsparcia na 2 atak na 6 :D
Kolony Moralowe i tak obstawiane jak to była by walka o cudaka ;)
Ty tam masz całkowity zakaz wchodzenia, a twoje gadanie jakiej to ty wiedzy na temat informatyki nie posiadasz, to aż kot zapłakał
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_hust.gif
widzisz karol mnie nie chce pijany a Ciebie śpioch :)
 

DeletedUser18813

Guest
Ja tam wchodzę jak do siebie, więc nie rozumiem pytania, chyba że to stwierdzenie
smiley_emoticons_verlegen.gif


Co do moralowego kolona, woda a ty nie pozwoliłeś wbić moralowcowi kolonem do siebie i go obstawiłeś byśmy się na nim rozbijali ? Aż tak boisz się tych kolonów ?
smiley_emoticons_winken4.gif
 
Ell, myśleliśmy że skończyłeś grać bo tyle wioch zacząłeś tracić, a nikt nie chciał ich odbijać, już zapomnieliśmy o tobie
smiley_emoticons_freu-dance.gif
Widzisz mordo, czulem sie niepotrzebny bo ja podbilem miasta, a ludzie je nie brali wiec braliscie wiochy po prostu bo ja nie gralem i nie bronilem oraz mieliscie latwo akcje zrobic bo miasta byly na waszym terenie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31188

Guest
czemu nie można się zalogować?? inne światy np Byllis działa poprawnie a tu nie mogę się zalogować od god 10:15
 
Do góry