Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4811

Guest
Nightiwish w kraku to obowiązkowo trzeba posłuchać :> Także bądź miły, może przy tej beczce Ci opowiem bajkę o Adri...annie... :p
 

DeletedUser23687

Guest
Teraz to mnie dopiero zachęciłaś, będę milutki
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser10255

Guest
Witam wszystkich
Nie gralem 3 lata moze troche dlurzej , ale tak cichego forum jeszcze nie widzialem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31057

Guest
Z roku na rok coraz więcej "dobrych zmian", to się ludziom nawet komentować nie chce za wiele. Ale może powoli się to wszystko rozkręci, w duchu na to liczę :] chociaż za dużo czasu spędzam w gierce, żeby chociaż względnie dogonić ludzi którzy wystartowali o wiele wcześniej :D ciężko więc znaleźć czas, na skuteczne wkurzanie ludzi na forum :[
 

DeletedUser15806

Guest
chyba lewandowski w ostatnich meczach :)

jak tam wam idzie?
Maniek, to jest prawda objawiona, z tym sie nie dyskutuje. Jestem najlepszy i kropka ;).
A idzie nam tak sobie. Widac, ze pogoda dopisuje wszedzie, bo grac sie nie chce ani w Polsce ani na emigracji.
 

DeletedUser18962

Guest
coś tu sie zacznie konstruktywnego dziać na tym forum?
czy podobny marazm jak na świecie?
brakuje mi PW na rolników bo sie w deff ustawiłem a śpiochy nie atakują, to i gdzie nabić? ostatnio najaktywniejszy sojusz to lastrayofsuncośtam... prowokują, atakują, coś sie dzieje, przesadzą to 10 postów dalej ich nie będzie
weźcie sobie prywatne gównoburze na PW na świecie przenieście spiochy - vs - reszta
BTW - cały czas czekam na analize top10 sojuszy arta
pozdrawiam manfreda - gdzie jest redka? nie mogę uwierzyć że olała grepo
 

DeletedUser29075

Guest
coś tu sie zacznie konstruktywnego dziać na tym forum?
czy podobny marazm jak na świecie?
brakuje mi PW na rolników bo sie w deff ustawiłem a śpiochy nie atakują, to i gdzie nabić? ostatnio najaktywniejszy sojusz to lastrayofsuncośtam... prowokują, atakują, coś sie dzieje, przesadzą to 10 postów dalej ich nie będzie
weźcie sobie prywatne gównoburze na PW na świecie przenieście spiochy - vs - reszta
BTW - cały czas czekam na analize top10 sojuszy arta
pozdrawiam manfreda - gdzie jest redka? nie mogę uwierzyć że olała grepo
Skoro nie atakują ani was, ani nas, to znaczy że się szykują na kolejną akcję, a to chyba dobra wiadomość? :)
Poza tym, skoro brak PW w deffie a masz chwilę czasu, to może nad offem pomyśl? Mi tam po ostatniej akcji śpiochów PW nie brakło :)
 

DeletedUser4811

Guest
Doszliśmy do wniosku, że koniecznie trzeba przetestować metody Sigmy.

Także siedzimy i czekamy aż świat się sam wygra :> Akcji się nie spodziewajcie bo gramy w farmeramę :>
 

DeletedUser29075

Guest
Doszliśmy do wniosku, że koniecznie trzeba przetestować metody Sigmy.

Także siedzimy i czekamy aż świat się sam wygra :> Akcji się nie spodziewajcie bo gramy w farmeramę :>
To zdecydowanie za mało palików macie i zdecydowanie za mało paktów, do tego dorzuciłbym więcej grepo-gwiazdek
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4811

Guest
czekaj, zaraz pogadam z gmartem i się załatwi :> Z nikim tak nie lubi gadać, jak ze mną :)
 
Skoro nie atakują ani was, ani nas, to znaczy że się szykują na kolejną akcję, a to chyba dobra wiadomość? :)
Poza tym, skoro brak PW w deffie a masz chwilę czasu, to może nad offem pomyśl? Mi tam po ostatniej akcji śpiochów PW nie brakło :)
Trzeba Cię pochwalić, wreszcie ruszyłeś tyłek i wziąłeś 3 miasta w 2 dni, a w niedługim czasie może uda Ci się brać je codziennie xd
 

DeletedUser15806

Guest
no... to chyba potwierdza, jak się znakomicie dogadujemy :D
Nie to mialem na mysli. Zadzialal mechanizm obronny. O powaznych sprawach nie mam ochoty teraz gadac , o innych jak najbardziej. Z Toba tez. Ja Cie bardzo cenie. Po prostu czasami nie rozumiem, ze ktos moze tak powaznie do tej gry podchodzic.
 

DeletedUser4811

Guest
Szkoda, że nadal ja o jednym, a Ty o drugim :D

nigdy nie podchodziłam poważnie do GRY :>
 

DeletedUser4811

Guest
Ty mi zawsze wode z mozgu robisz. Powinienem sie z Toba ozenic to mialabys raj, na szczescie dla mnie juz za pozno :)

u mnie też za późno :) Ale takie małżeństwa i tak się źle kończą... historia nie lubi łączyć zwaśnionych rodów :D
 
Do góry