Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
coś tu sie zacznie konstruktywnego dziać na tym forum?
czy podobny marazm jak na świecie?
brakuje mi PW na rolników bo sie w deff ustawiłem a śpiochy nie atakują, to i gdzie nabić? ostatnio najaktywniejszy sojusz to lastrayofsuncośtam... prowokują, atakują, coś sie dzieje, przesadzą to 10 postów dalej ich nie będzie
weźcie sobie prywatne gównoburze na PW na świecie przenieście spiochy - vs - reszta
BTW - cały czas czekam na analize top10 sojuszy arta
pozdrawiam manfreda - gdzie jest redka? nie mogę uwierzyć że olała grepo
redka gdzieś gra jak słyszałam
dajcie Artowi wrócić z urlopu :)
manfred - również Ciebie pozdrawiam - bo widzę, że zaglądasz ( przykro mi, iż wyszło jak wyszło )
 
oczywiście, ze masz rację drogi Tunderslie - ja jestem trzecioligowy

ale to w żaden sposób nie zmienia zasadności mojego pytania
zaglądam tu za rzadko ^^
muszę częściej
ps. odpowiedź co do tego - znam MG - i głównie graliśmy przeciw sobie ( chwilkę razem ) - i szanuję go jako wroga - więc nie ta bajka
ps2. jestem na tym świecie od niedawna ( nie pod tym nickiem - bo nie miałam grać - tylko luknąć z ciekawości )
ale ciekawość to pierwszy stopień do piekła
 
zaglądam tu za rzadko ^^
muszę częściej
ps. odpowiedź co do tego - znam MG - i głównie graliśmy przeciw sobie ( chwilkę razem ) - i szanuję go jako wroga - więc nie ta bajka
ps2. jestem na tym świecie od niedawna ( nie pod tym nickiem - bo nie miałam grać - tylko luknąć z ciekawości )
ale ciekawość to pierwszy stopień do piekła

i tak Cię znajdą :p
 
nie zacząłem :p
no masz racje- nie masz tam ochronki :)
ale masz konto - szukaj i kombinuj - dałam podpowiedź - wagony - z nimi i przeciwko głównie grałam + inne sojusze- ale ta mniej - z wagonami nie walczymy i z moimi na szczęście te nie - nasz sojusz to mizerny ( nie łapie się w topce prezentowanej na forum ) - ale nie wszystkie walki dzieja się w centrum
 
no masz racje- nie masz tam ochronki :)
ale masz konto - szukaj i kombinuj - dałam podpowiedź - wagony - z nimi i przeciwko głównie grałam + inne sojusze- ale ta mniej - z wagonami nie walczymy i z moimi na szczęście te nie - nasz sojusz to mizerny ( nie łapie się w topce prezentowanej na forum ) - ale nie wszystkie walki dzieja się w centrum

konto mam bo kupowałem złoto na tamtym nicku, teraz czekam żeby je przelać na inne :p a szukać póki co nie będę, zawsze moge napisać poza grą i forum do Ciebie
 
konto mam bo kupowałem złoto na tamtym nicku, teraz czekam żeby je przelać na inne :p a szukać póki co nie będę, zawsze moge napisać poza grą i forum do Ciebie
to tak jak ja - wbiłam kiedyś na tym koncie na chwilkę i miałam tam full złotka - nie opłacało się się wbijać na mój nick bo tam były pustki hihihi+ dodatkowo nie sądziłam , ze pogram - ale wkręciłam się :)
jak coś pisz na pw ^^
z jednym doskokiem do nie nie wbijesz - ale na 2 razy dasz radę :)
miłej nocki dla Wszystkich :)
 

DeletedUser4218

Guest
Ale miła atmosfera się zrobiła :)

Ja tu też konto obserwacyjne mam, nie ma co szukać :)
 
Jak tam słupy ? :p
xDDDDDDD klulu jak to brzmi . Gracze roku sobie pisze. I nagle jakas hiena sie pyta jak tam słupy
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Królu, proszę o audiencję w pilnej sprawie... LastRay zbiera nawet szaraki po 2k na naszych wyspach, farm mnie pozbawiają :[ co król na to? :D
 
to tak jak ja - wbiłam kiedyś na tym koncie na chwilkę i miałam tam full złotka - nie opłacało się się wbijać na mój nick bo tam były pustki hihihi+ dodatkowo nie sądziłam , ze pogram - ale wkręciłam się :)
jak coś pisz na pw ^^
z jednym doskokiem do nie nie wbijesz - ale na 2 razy dasz radę :)
miłej nocki dla Wszystkich :)

a nie lepiej pisać tam gdzie zawsze ?

Jak tam słupy ? :p

ktoś mi farmi konto :) jak żyć ? uprzedzam że powiadomień nie włączę bo po co :D wracam dopiero na jesień :p

Ale miła atmosfera się zrobiła :)

Ja tu też konto obserwacyjne mam, nie ma co szukać :)

nie widziałem że jest
 

DeletedUser4218

Guest
Inny nick, łatwiej się obserwuje.
Ciekawa jestem jak ten twór pociągowy sobie poradzi na dłuższą metę :)
Jest tam mnóstwo doborowych graczy, ale czy jest super dobry szef, by ich poprowadzić,
to nie wiem za bardzo. Zbyt dużo sprzecznych informacji mam, więc obserwuję.

No lato nie jest sprzyjającą porą do super aktywnej gry :)
Wielu graczy wróci na sezon jesienno - zimowy.
 
Inny nick, łatwiej się obserwuje.
Ciekawa jestem jak ten twór pociągowy sobie poradzi na dłuższą metę :)
Jest tam mnóstwo doborowych graczy, ale czy jest super dobry szef, by ich poprowadzić,
to nie wiem za bardzo. Zbyt dużo sprzecznych informacji mam, więc obserwuję.

No lato nie jest sprzyjającą porą do super aktywnej gry :)
Wielu graczy wróci na sezon jesienno - zimowy.

to trzeba było pisać :p
 
Też tak możesz hopciu, wystarczy sprowokować ekipę sprzątającą. Tam kilku ma wybujałą fantazję i szybko osiągniesz swój cel w prowokowaniu :)
 

DeletedUser15806

Guest
Inny nick, łatwiej się obserwuje.
Ciekawa jestem jak ten twór pociągowy sobie poradzi na dłuższą metę :)
Jest tam mnóstwo doborowych graczy, ale czy jest super dobry szef, by ich poprowadzić,
to nie wiem za bardzo. Zbyt dużo sprzecznych informacji mam, więc obserwuję.

No lato nie jest sprzyjającą porą do super aktywnej gry :)
Wielu graczy wróci na sezon jesienno - zimowy.
Pociagi nie maja szefa. Troche sam sie dziwnie z tym czuje, ale pomalu sie przyzwyczajam.
 
Do góry