Sytuacja na świecie

  • Rozpoczynający wątek Cygan0123
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4737

Guest
to będzie ciekawie u ciebie też tak miałem na thecie jak weszła ale i tak inny gracz mnie przejął bo zaatakowałem gracza top1 całe moje wysiłki poszły na marnie w pojedynkę niema co atakować
 

DeletedUser

Guest
sam Ciebie atakowalem ^^
jezeli chodzi o ten swiat,ja wtedy bylem w wichrach wojny,a Ty w War Devils,a przejął Cię..hymm..Konko:p ale On juz zrezygnowal z gry:)

P.S.Ciekawe jaka jest optymalna ilość szermierzy na lambda:rolleyes:


już się nie chce czekać do piątku,juz teraz by się zaatakowało:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No co ty, ten świat ruszą się jak muchy w smole dopiero stawiam akademię i jaskinię ;P
 

DeletedUser

Guest
Ludzii to poznajesz glownie na czacie sojuszowym, a ja nie widze sensu siedzenia na wiecej, niz jednym na raz ;p
 

DeletedUser5716

Guest
Ja dopiero postawiłem akademię ;S

Dobrze że chociaż te parę dni więcej ochrony. Może zdążę coś procarzy narobić ;p na koniki raczej nie mogę liczyć :D
 

DeletedUser

Guest
Koniki to ja dopiero chyba za rok zbadam :D

Witaj zielony pod jakim nickiem teraz wystepujesz :confused:
 

DeletedUser

Guest
Lubię takie powolne światy. Można wejść na grepolis tylko na 15 minut i wystarczy :D
 

DeletedUser

Guest
Tryd a tak sobie ; p by załagodzic dyskusje ; p ten czas x 1 jest by nas znudzic ; p ja juz mam dosc tego swiata ;D
wiec zostaje nadal na becie ;d
 

DeletedUser

Guest
Nom...mnie też trochę wkurza ta "zawrotna" prędkość ;P ... Ale z drugiej strony pasi mi to, że muszę wchodzić tylko 2-3 razy dziennie i nadal mam czas na Deltę :) Jest dobrze! ;]
 

DeletedUser

Guest
ech predkosc jak predkosc :d
trzeba sie przyzwyczaic pewnie połowa graczy z powodu predkosci juz nie gra :)
 

DeletedUser6708

Guest
grałem na gammie gdzie jest taka prędkość i tam na przejęcie polis czekało się nawet 26 godzin ( z badaniem ) w sumie jestem przyzwyczajony tylko systm podboju nowy, ale dobrze coś dla odmiany. szkodaże jest limit do 100 członków w sojuszu, uważam że niepotrzebie i to zupełnie, sojusze powiny sie rozwnijać swobodnie bez ograniczeń. bardzo mało graczy gra na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
grałem na gammie gdzie jest taka prędkość i tam na przejęcie polis czekało się nawet 26 godzin ( z badaniem ) w sumie jestem przyzwyczajony tylko systm podboju nowy, ale dobrze coś dla odmiany. szkodaże jest limit do 100 członków w sojuszu, uważam że niepotrzebie i to zupełnie, sojusze powiny sie rozwnijać swobodnie bez ograniczeń. bardzo mało graczy gra na tym świecie.


Dziwisz się ?;P

Otworzone 3 światy w przeciągu 2 miesięcy..
Grepolis się rozszalało trochę trzeba dać stopa :)

Dokładnie predkość fajna, raz dwa zaglądniesz i dziękuje :)
 

DeletedUser4784

Guest
Ciekawi mnie ten świat :) od taki dla rozrywki :) dobry dla tych co grają na innych i tutaj chcą troszkę się odprężyć :)
 

DeletedUser5716

Guest
łohoho już jutro koniec ochrony dla większości graczy, a jeszcze nikt 1k pk nie osiągnął :D

Ja dopiero wczoraj łuczników i procarzy zbadałem -.-...
 

DeletedUser

Guest
łohoho już jutro koniec ochrony dla większości graczy, a jeszcze nikt 1k pk nie osiągnął :D

Ja dopiero wczoraj łuczników i procarzy zbadałem -.-...

ludzie się starają, ale... do najbliższej wojny sojuszy czasu jeszcze jest sporo... ;)
ja wczoraj też się "dobadałem" :cool:
 

DeletedUser4784

Guest
święta prawda :) Szczególnie że wielu świeżaków na świecie bez doświadczenia :) A prędkość zawrotna niestety nie sprzyja szybkiemu rozwojowi :) ja dopiero 3 dzień na serwerze i dopiero dziś zbadam łuczników :(:( Więc patrząc realistycznie na tępo wojny zaczną się pewnie dopiero za miesiąc :p kiedy ktoś wreszcie zbada bunt :p a do tego daaaaleeeekooooooo :D
 

DeletedUser4387

Guest
Dla Mnie to idealna prędkosc.Tak jak ktoś wcześniej napisał można tu się ...zrelaksowac:D
 

DeletedUser

Guest
nie wiem czy widzieliście ale nasi koledzy z valhali maja juz akdemie czyba od piątego dnia świata hehehehe:D:D:D:D:D:D:D
 
Do góry