Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
4 strony dopiero zaspamowane a tu już mi posty kasują do smoczka....
smiley_emoticons_motz.gif
 

DeletedUser31057

Guest
jeszcze nikt nie spamuje, że jego sojek najlepszy, albo że przegrali przez "złą passę", "koalicję innych sojków", czy "pogodę w Ugandzie"? Co to się dzieje? Gracze znormalnieli, czy walki takie wyrównane? :D
 

DeletedUser31057

Guest
niby 18 stopni, ale na jutro zapowiadają desz... będzie trzeba siedzieć pod dachem z piwkiem i ataki z nudów wysyłać :D
 
piwko niestety wymaga kasy, żeby zarobić na piwko za 6 zeta trzeba tak na oko sprzedać 20 porcji golda po 50 szt, może niektórym opłaci się siedzieć kilka dni i nocy na grepo żeby tyle urobić bo nic więcej nie potrafią, cienko cenią swój czas
 

DeletedUser31057

Guest
cholera wie, pewnie jakieś utarczki osobiste między powyższymi forumowiczami. A żeby nie było, że całkowity offtop - 2k pw w deff za 70 marnych birek i kilka sztuk lądu, dziękuję panowie Żwniwarze :] do top 200 wojów mnie wreszcie wepchaliście, teraz mam motywację żeby grać i nie stracić tego :D a co tam u innych sojuszy?
 

DeletedUser31057

Guest
tak właśnie planowałem to zrobić :] heh, wiadomo że żadne osiągnięcie, piszę żeby jakąś dyskusję wywołać, bo świat wymarły o tego stopnia, że nie zawsze się chce te wiochy ogarniać nawet :D
 

DeletedUser3480

Guest
stosunkowo nowy swiat a taka nedza na forum. Nikt nie pręży bicepsy? hopciu gdzie jestes? zrob jakas zadyme :)

witam wszystkich, wpadłem poobserwowac jak moi koledzy w tylek dostana :)
 

DeletedUser11618

Guest
Maniek jesteś z nami jak dostaniemy to u ciebie też będzie widnieć w CV oklep :D
 

DeletedUser3480

Guest
dla tego napisałem usprawiedliwienie ze serio nie gram :)

zreszta po co mi to znowu. Rano wstaje o 5 ide do lasu z pieskiem a tu nagle najgłupszy dzwiek swiata nie liczac mojej tesc.. sygnal ataku :)
 

DeletedUser29075

Guest
O, elkomediante komuś wciska, że jego gra jest "lewa"
smiley_emoticons_lol.gif

A myślałem, że tak dużego paradoksu to nie zobaczę już.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Do góry