[Omawiane] Grepo umiera??

Status
Zamknięty.
Czemu co świat jest mniej graczy co Wy robicie z grepo?? Na innych serwerach jest taki sam spadek uczestników tej gry czy tylko na serwerze PL tak się dzieje? Nie daje Wam to do myślenia???
 
Ludzie którzy tu wchodzą szukają gry strategicznej , a czy ją zastają ? :)
Sam samouczek zniechęca na pewno
Po za tym ogromny wpływ ma złoto na tą grę.
Powoli starzy wyjadacze odchodzą , a Ci co zostają to jedynie z sentymentu. Dojdzie do tego ,że puszczą jeden świat na rok (tak jak na innych serwerach słabo zaludnionych) . Ostatnie lata tej gry , nic nie trwa wiecznie
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 

DeletedUser23967

Guest
pewnie jest to też wina mentalności i braku myślenia niektórych,co utknęli myślami że serwer ma 16 mórz a nie ledwo 4, ostatnie serwery to parodia grepo jak to zacofani w epokę kamienia łupanego stratedzy opolitykują cały serwer na zielono i się dziwią że nic kompletnie się nie dzieje bo pierwsze 10 sojuszy ma pakt :) do tego branie graczy od czerwonego żeby jeszcze mniej się działo dlategoż, że tamtym się grac nie chce więc lepiej klepać festyny u tych bardziej opolitykowanych i można umierać z nudy bo i ci opaktowi po uszy się nudzą, na grę 3/4 sojuszu nie zagląda i ci w mniejszości też bo na zielonych łąkach ludzie zbijają bąki i nie muszą grac wcale tylko czekać 6 miesięcy na EC więc walk tak jak kilka lat temu już się nie uświadczy od jakiegoś roku gdzie już świetnie widać ze na 2k graczy wchodzących a kiedyś te minimum 10k i na ec zostawało 2k to teraz jakieś 400szt podlewających ogródki zostaje modlących się żeby ataku nie było ( bo jak 1 atak w ciągu 6 miesięcy zobaczy to jest pisk i szarak jak się wojsko popsuje bo nie wie co ma w ogóle robić ) + dobicie gry morale gdzie nowego gracza bardziej to zniechęcają po pierwszym rozlaniu się wojskiem już na starcie gry gdzie mając 5 miast na 1 miastowym graczu są morale 30-50%.
Jak wprowadzą dominację to już cały serwer na zielono można robić, nakaz palikowania, rozbijanie wojsk na sobie wychodząc z sojuszu żeby było na nowe paliki i gra będzie na równe 0, złoto już potrzebne nie będzie no bo po co złocić skoro i tak na kumplu obok się rozbije żeby miał na nowe wypasione domki :) i jeszcze to tłumaczenie że skoro gra daje takie możliwości to się korzysta więc efekty widać gołym okiem
o zepsuciu gry handlem za złoto nawet nie ma co wspominać bo kiedyś nawet handlarzyna żeby sprzedać surowce musiał tą wioskę rozbudować i były kursy 15k za 10 golda legalnie ale wioski były budowane do tych 9-10k zeby mieli czym handlować i musieli bronić targowisk to pozmieniali że można handlować na lewo i teraz wystarczy postawić wioskę 1,5k pkt i surowce z nagród dziennych przesyłać albo wstawiać na targu dlatego wyspy są puste jak się handlarze zawijają bo jest 1 gracz grający i 19 miast wielkości 1,5k handlarzyn na 1 wyspie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31226

Guest
Rutyna to słowo doskonale ukazuje rzeczywistość tej gry.
 

DeletedUser23967

Guest
Już nawet Bogusiowi skończyły się pomysły na szarzenie z przytupem :) a on to robił zawsze z taką klasą xD nikt nie znał dnia ani godziny :p
 

DeletedUser27908

Guest
Już nawet Bogusiowi skończyły się pomysły na szarzenie z przytupem :) a on to robił zawsze z taką klasą xD nikt nie znał dnia ani godziny :p
Ciii przeniknąłem w struktury sojuszu samca alfa i cieszę się że mogę grać u boku tak dostojnego i męskiego gracza.
 

DeletedUser23967

Guest
a na nowym systemie juz pokazałeś co potrafisz? może tam cię jeszcze nie znają ? :p i chcieliby trochę zaskakującej rozrywki przy opolitykowaniu kolejnego serwera :p i narzekaniu że nudy bo wszystko to krewni i znajomi królika + same krety o czym nie raz się czytało to się tam nie atakuje bo polityka ważniejsza niż gra na grze przeglądarkowej :p przemyśl bo mogłoby to dać im nowe wrażenia :D
 

DeletedUser31079

Guest
Ja bym miał kilka ciekawych pomysłów żeby grepolis urotowac, zaproponowałem dwa z nich ale spotkało się to niestety z odrzuceniem już na etapie rozmowy z naszym działem polskim :/ Może jak będzie już naprawdę mało graczy to zareagują w jakiś sposób, ale to może być za późno :/
 
ja mam wrażenie, że autor pytania zadał je sam sobie, a odpowiedzi mógłby poszukać na forum świata Hermonassa, na którym to jakiś pan wieśniak z mazowieckiej wsi przemalował świat na zielono, przyjął wszystkich kolegów z topki wszech sojuszy do siebie ( w czasie oficjalnie zamkniętej rekrutacji ) i sobie walczą z wiatrakami
 
ja mam wrażenie, że autor pytania zadał je sam sobie, a odpowiedzi mógłby poszukać na forum świata Hermonassa, na którym to jakiś pan wieśniak z mazowieckiej wsi przemalował świat na zielono, przyjął wszystkich kolegów z topki wszech sojuszy do siebie ( w czasie oficjalnie zamkniętej rekrutacji ) i sobie walczą z wiatrakami
Ja ciołku Ciebie nie rozumiem masz coś przeciwko ludziom ze wsi??? według Ciebie to jakaś obraza?? bo nie bardzo rozumiem określenia pan wieśniak z mazowieckiej wsi
Co do dalszych Twoich wypocin niskich lotów to ustosunkowałem się na Hermonassa acha jeszcze jedno jak znajdziesz świat gdzie do soja przyjmuje się 100 lub więcej graczy to nie wchodź lepiej bo tam tylu graczy co w DW to norma a dla Ciebie widać problem hehe gościu wychodzi na to że jak 111 graczy to już cały świat jak tak to serio grepo umiera bo kiedyś na świat wchodziło 4-5k ludu grało zazwyczaj 2-3k a tutaj wychodzi że 111 graczy to cały świat z tego połowa to dla towarzystwa z nami jest nawet nie rozwijają się
 

DeletedUser12612

Guest
Czemu co świat jest mniej graczy co Wy robicie z grepo?? Na innych serwerach jest taki sam spadek uczestników tej gry czy tylko na serwerze PL tak się dzieje? Nie daje Wam to do myślenia???
Siemka! Wlasnie wrocilem z bardzo długiej przerwy od gry, i powiem Ci tak samo zaskoczyło mnie ci tu się dzieje, nie wiem tak samo światy z buntem są częściej tworzone jak te że starym?? Dziwne [CENZURA]... akurat gram na tym samym świecie co ty i powiem ci tam to sama patologia, nikt nie reaguje Patologia mam na myśli że światem:) nie z ludźmi... A co na to nasz kochany Polski Team?? Coś za bardzo tu cicho... ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
od ilu lat według ciebie gra nie istnieje, gdzie była ta granica [CENZURA] :p?
narzekania na zbyt wygórowane funkcje premium były od samego jej początku
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/przywileje-premium.100/
- czy może zdecydowało wprowadzenie funkcji skrótu szkolenia jednostek w wersji 2.0 ( wtedy o połowę za 20-25 golda już nie pamiętam ), według mnie to właśnie było wtedy
- czy może w wersji 2.0 wprowadzenie farmienia rolniczych jednym kliknięciem pod warunkiem aktywnego kapitana ( nie było to od samego początku wersji 2.0, weszło to jako zaakceptowana propozycja gracza, polskiego gracza )
- czy może po zamianie wiosek rolniczych rozbudowywanych za surowce na wioski rozbudowywane za pw, bo INNO słusznie doszło do wniosku, ze aktywny gracz na początku gry ma nadmiar surowców i w związku z tym jego zadaniem nie powinno być pakowanie surki w rolnicze, ale skracanie za złoto budowy lub rekrutacji żeby mu się surka nie marnowała
- czy może po pojawieniu się eventów, zwłaszcza tych wypasionych gdzie za 300 złota można kupić 3 składniki na pakę mant
- czy może po zalegalizowaniu przez polski suport niezgodnego z regulaminem gry handlu złotem z dopłatami
- czy może po niedawnym pojawieniu się superpakietów np 30 szt zmysłów itp ( chyba z rok temu nawet te złote były dostępne za kasę )
- czy może wprowadzenie tych skrótów natychmiastowyc, zarówno szkolenia jak i budowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Natychmiastowe szkolenie było początkiem końca, do tego momentu było 3x więcej zapełnionych mórz niż obecnie. Później pomieszanie ze zmianą handlu złotem, bo zauważyli, że było to błędem, mniej zarabiali niż obecnie, a później seria eventów. Niecały rok mieszania i grepo zdechło, a teraz mamy niekończący się pogrzeb i reanimowanie trupa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry