Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odnośnie wstawiania defa.
Napisałem, tylko, że ktoś mógł się pośpieszyć i wysłać defa, a nie, że go wstawiamy i to celowo, użyłem trybu przypuszczającego, że mogło coś takiego się wydarzyć bo chciałem być szczery i nie ukrywać, kantować, że nigdy nic takiego nie miało miejsca, bo mieliśmy już podgląd do zakładki def SPQR i nie byłem w stanie wszystkiego upilnować (podgląd służył nam do celów statystycznych).
Gdybyśmy wstawali defa, to nasz przyrost punktów walki w obronie byłby znacznie większy niż był faktycznie. Tak mieliśmy wczoraj przyrost punktów walki w obronie w wysokości wysokości 15 759 pkt walki i wynikał z tego, że kilku moich graczy atakował sojusz
Spectators na co mamy raporty. Dodatkowo dla porównania dzisiaj ja sam zdobyłem około 20k pw w obronie. Dlatego na zdrowy rozsądek, czy moglibyśmy zdobyć tak znikomą ilość pw w obronie stawiają pod Wasze ataki defa. Ocenę zostawiam Wam.
 
Odnośnie wstawiania defa.
Napisałem, tylko, że ktoś mógł się pośpieszyć i wysłać defa, a nie, że go wstawiamy i to celowo, użyłem trybu przypuszczającego, że mogło coś takiego się wydarzyć bo chciałem być szczery i nie ukrywać, kantować, że nigdy nic takiego nie miało miejsca, bo mieliśmy już podgląd do zakładki def SPQR i nie byłem w stanie wszystkiego upilnować (podgląd służył nam do celów statystycznych).
Gdybyśmy wstawali defa, to nasz przyrost punktów walki w obronie byłby znacznie większy niż był faktycznie. Tak mieliśmy wczoraj przyrost punktów walki w obronie w wysokości wysokości 15 759 pkt walki i wynikał z tego, że kilku moich graczy atakował sojusz
Spectators na co mamy raporty. Dodatkowo dla porównania dzisiaj ja sam zdobyłem około 20k pw w obronie. Dlatego na zdrowy rozsądek, czy moglibyśmy zdobyć tak znikomą ilość pw w obronie stawiają pod Wasze ataki defa. Ocenę zostawiam Wam.
W bardzo prosty sposób jakbyś znał zasady to byś wiedział że jak wstawiasz deffa pod ataki sojusznika -czy też atakujesz jego wojo- to masz znikomą ilość pkt dodawaną -powód prosty chodzi o zniwelowanie sztucznego nabijania pkt- tak wie m że Wasz deff stał bo właśnie atakowałem wroga a pkt mizerne -zaznaczam że nadal wtedy świeciliście się jako sojusznik.
Dziwi mnie jedno założyciel czy lider sojuszu nie mnie wnikać a nie zna zasad gry -jak to świadczy o Tobie????
 
Pisałem, że mogło się jakieś wsparcie pojawić i temu nie zaprzeczam i stąd mogło się pojawić, ale po raz kolejny mówię, że pw w obronie wyniku ataków graczy Spectators jak się przyjrzysz ich pw w ataku, zauważysz, że wczoraj mieli znaczący skok.
 
Czyli licząc nawet, że z tych 15k pw, 2k były z tego defa który poszedł do brothers, to realna wartość pw wynosiła 10k pw w obronie, czyli ilości nie odgrywające, większego znaczenia
 

DeletedUser31071

Guest
S.P.Q.R. pamiętam z Delty i to był sojusz na poziomie. Tu niestety to.jest jakaś słaba odsłona tego sojuszu ;D Gratuluję akcji Demonom mimo iż przeciwnik nie był tak wymagający ;) SŚ gratuluję za całkiem okej obronę, sojusz ten widzę na prawie na każdym świecie z nowym systemem podboju a nie może się przebić. A szkoda. choć pewną pozycje sobie wyrobili. S.P.Q.R.. No cóż, teraz dopiero widać waszą nikłą siłę mimo iż plany i kombinowanie macie dobre to graczy którzy chcą grać dla waszego sojuszu jest mniej niż graczy co chcą z owego klanu uciekać.
 

DeletedUser24708

Guest
każdy sojusz który tutaj upadł to wina debilnej dyplomacji..
brothersi chyba uniesieni dumą nawet nie napisali do Wariatów..
a Wariaci nawet z ich paktem się dogadali przeciw nim xD
Rozmowa lekiem na wszystko prosze Państwa :)
 

DeletedUser31057

Guest
każdy sojusz który tutaj upadł to wina debilnej dyplomacji..
brothersi chyba uniesieni dumą nawet nie napisali do Wariatów..
a Wariaci nawet z ich paktem się dogadali przeciw nim xD
Rozmowa lekiem na wszystko prosze Państwa :)
Z przysłowiowym nożem na gardle nie każdy potrafi być tak "wygadany", jak Wariaci na forum :D
 

DeletedUser31071

Guest
Czemu mają nie być wygadani. Dziś spqr przejęli miasta bez walki praktycznie, wiadomo bo demony zrobiły podstawę do tego ale wariaty są na etapie gdzie sami atakują i sami się bronią, nie mają żadnego odłamu i się rozwijają dość szybko.

Z tego co widzę też się nie patyczkują. Kto nie gra leci do wywalenia. I to szanuje.w spqr dawno temu miała być selekcja a robią ją teraz gdy im miasta lecąo_O
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Bo grepo to nie jest taka sobie zwykła zabawa :) to jest wojna i jak trzeba - nawet mordowanie!!!
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser24708

Guest
Czemu mają nie być wygadani. Dziś spqr przejęli miasta bez walki praktycznie, wiadomo bo demony zrobiły podstawę do tego ale wariaty są na etapie gdzie sami atakują i sami się bronią, nie mają żadnego odłamu i się rozwijają dość szybko.

Z tego co widzę też się nie patyczkują. Kto nie gra leci do wywalenia. I to szanuje.w spqr dawno temu miała być selekcja a robią ją teraz gdy im miasta lecąo_O
czasami ogladam sie za fotel i patrze czy Ciebie tam nie ma :D :D

Dobrą masz analize xD
 

DeletedUser31071

Guest
Coś się wie na temat tej gry. Wystarczy popatrzeć po pkt obrony i ataku o danej godzinie i porównać z innymi sojami ;D Analize zostawię sobie bo widać że mogę powiedzieć coś za dużo ale jak ktoś umie grać to dla niego analiza to nie problem:confused:
 

DeletedUser11447

Guest
Bez spiny Panowie, bez spiny bo za bardzo puszek Wam się zwichrzy i nie polecicie dalej :)
 

DeletedUser24708

Guest
Coś się wie na temat tej gry. Wystarczy popatrzeć po pkt obrony i ataku o danej godzinie i porównać z innymi sojami ;D Analize zostawię sobie bo widać że mogę powiedzieć coś za dużo ale jak ktoś umie grać to dla niego analiza to nie problem:confused:

Ale zaskoczyłeś mnie i Ellcome tymi postami tutaj xD szacun, widac ze nie ogórek :D
 

DeletedUser30784

Guest
W sumie nie obraźiłbym się jakby ktoś podjął się zrobienia oceny topki sojuszy z tego świata :)
 

DeletedUser31057

Guest
AraSkoczkeus proszę nie odpowiadaj na moje wiadomości, bo sam widok Twojego nick'a na forum już mnie przyprawia o mdłości :D zaprosiłem Cię na Eubeę. Zdradziłeś nas bez słowa, przeszedłeś do LastRay... dostałeś się jakimś cudem do ich rady, a potem, jeszcze zanim oni na dobre zaczęli się sypać, przeszedłeś do Infernala. Infernal miał pierwszy gorszy moment- przestałeś tam grać :D osoby Twojego pokroju nie powinny się wypowiadać o sytuacji na świecie.
Żeby nie było, że całkiem nie na temat: Wariaci to całkiem niezła ekipa, chociaż te 140 k pw w deff jest dzięki temu, że przyjęli gościa który uciekł przed nami do nich z Zakonu Zero - takiego malutkiego sojka. My stwierdziliśmy, że się pobawimy, więc w parę osób sobie polecieliśmy na deff całego Waszego sojka. Cudem reszta Waszego lądu który tam posłaliście uchroniała. Szacun za te 4k birem i jakieś 500 transów deff, ale weźcie pod uwagę, że mieliście dwa bunty do obstawy. Jakby poszłą akcja, mielibyście ich ze 20 i nie byłoby tyle w każdym mieście, a i my byśmy zaatakowali liczniej :]
wiem, pijany jestem i gadam głupio, ale coś sensu w tym można znaleźć, jak ktoś zna sytuację :D
 

DeletedUser11447

Guest
Nie znoszę mieszania różnych światów
rozumiem jakieś "bóle" odczuwane co do niektórych, bo sama też je czuję - czasami już tylko na szczęście, ale one są w sumie bez sensu
każdy świat to nowa rzeczywistość

a co do akcji - więc bez sensu zrobiliście, że mimo tego, iż wiedzieliście o tym, że jest tylko 2 bunty i wiedzieliście co nieco o sile obronnej sojuszu, polecieliście na te bunty

grepo to ponad wszystko gra strategiczna i myślę, ze doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że zachowaliście się mocno NIE strategicznie, Wasz błąd i w sumie tyle w temacie

po co wiec te żale?
 
Do góry