Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31273

Guest
A co wy się tu tak modrzycie jak nawet nie gracie panowie ;)))
 

DeletedUser31273

Guest
No to niech wam będzie obserwatorzy ;)
A z tymi szarakami to nie powinno mieć miejsca!!!
Ale czasem psycha siada każdemu ;D
 

DeletedUser27766

Guest
AHAHAHAHA mowiłem ze tak bedzie nic nei warty gracz niszczy wszystko wewnatrz , rozbija sojusz a potem robi najwiekszy problem jak strzela szaraki i ma wyrąbane w caly sojusz gracz numero UNO nie pozdrawiam walecznego wojownika.

Jak widac historia lubi sie powtarzac
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27766

Guest
"Obiecałem sobie wracając do Grepolis wiele rzeczy, ale złamałem największą obietnicę - przywiązałem się do ludzi."

Zakochał sie w kumpeli z soja , dała mu kosza i dymy na poł servera
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_grepolove.gif
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27766

Guest
GO drama ludzie bo forum umarło trzeba narobic
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31197

Guest
Śmieszą mnie komentarze ludzi z zewnątrz co nie maja pojęcia o zaistaniałem sytuacji gdzie Shejmuskowi nie pozwolilo życie prywatne na kontynuacje dalszej gry a co do przywiazana Shejmiego do nas ;) chodzi o fakt ze sie zrzylismy w ekipie i zaczelismy sie spotykac w prywatnym zyciu a wy piszecie o jakis wymyslonych koszach ;) zajmijcie sie swoimi sojuszami bo na razie jasno widac kto prowadzi w rankingu ;)
 

DeletedUser31273

Guest
mów co chcesz ale szaraków się nie strzela z dnia na dzień!!!!! trzeba umieć skończyć gre jak się z kimś gra!
nie wiedział że skończy gre? a jakby wam taki nr zrobił na kiblach to też by było oki?
 

DeletedUser27766

Guest
Ta a BTW jedno pw z kilku :
TheGame3 napisał:
Dobry, o co chodzi z Sheamuskiem na Twoim profilu jeśli można spytać :) bo się dowiedziałem, że jesteś głównym powodem zakończenia gry Sheamuska i [player]Breena[/player] xD
 

DeletedUser26351

Guest
Śmieszą mnie komentarze ludzi z zewnątrz co nie maja pojęcia o zaistaniałem sytuacji gdzie Shejmuskowi nie pozwolilo życie prywatne na kontynuacje dalszej gry a co do przywiazana Shejmiego do nas ;) chodzi o fakt ze sie zrzylismy w ekipie i zaczelismy sie spotykac w prywatnym zyciu a wy piszecie o jakis wymyslonych koszach ;) zajmijcie sie swoimi sojuszami bo na razie jasno widac kto prowadzi w rankingu ;)


kolejny slup ktory patrzy tylko w rankingi
 

DeletedUser7962

Guest
Smiesza mnie takie lebki jak wy siedzicie 24h na forum grepolis Cosiek strzeliles szaraki w 3 tygodniu gry jestes slaba pizda i komentujesz
Ell tylko szczekasz Masteres shejmusek cie zjada umiejetnosciami gdyby nie to ze walnal szaraki to bys sral po katach do tej pory.
Sheamusek skonczyl gre poniewaz jego praca i real life nie moglo mu pozwolic na gre na pelnej bo jechal z wami jak z gownem.

chyba złotem zjada, a nie umiejętnościami. Jak mu po 4 klocki dziennie topiliśmy, to nic dziwnego, że szaraki strzelił, a kolona potrafił tylko w nocy wstawić, gdy ktoś spał ;)
 

DeletedUser7962

Guest
1 Soul Hunters 3783709
2 Epsilum 2707699
3 Prości Ludzie 2693263
4 Fobia 1919530
Jest to ranking punktów walki (atakujacych)
Pozdrawiam Noctis Słup :)
a co to ma do rzeczy? duży sojusz, wielu graczy, więcej pw do rankingu, chyba prosta i logiczna matematyka
 

DeletedUser27766

Guest
Nasciagajcie sb jeszcze wiecej moralowców bo inaczej nie idzie
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_panik4.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Do góry