Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Oficjalnie oświadczam że jeżeli będziesz miała rację obym zniknął w tempie błyskawicy.

a tam tchórzu, pozwól sobie żyć :p kończę tę ciekawą dyskusje i idę się ogarnąć, trochę pograć i wychodzę, a wy sobie komentujcie dalej grający co chcecie...

Może zaraz ktoś wymyśli nową teorię, od kogo Demony mogłyby dostać łomot :p?
 

DeletedUser30831

Guest
Jak raczej siedze i sie nie odzywam tylko czytam to az musialem sie zalogowac :))
Gravi nie ma jak to nie wiedziec jak bylo ale wazne by sie wypowiedziec...dno i 3 metry mułu ;)
Juz nie wspomne o szacunku ktory nalezy sie kazdemu i wyskakiwanie o frajerstwie to jedynie chyba moga pisac ludzie Twojego pokroju ktorzy o frajerach to wiedza tyle co z filmu symetria ;]
Jeszcze zapomniales dodac ze namawialiscie nas czyli Rozbiorki przeciwko Braciom ale odmowilem Ci bo taki ze mnie frajer.
A jesli chodzi o zerwanie paktu to braciaki wiedza dlaczego tak sie stalo i to jest wazne a nie to co ty chcesz tu przygwiazdorzyc.
Bajo
Oczywiscie ze Braciaki wiedza o co chodzi - o wasze frajerstwo :D woleliscie trzymac z "lepszymi" To nas [CENZURA] mimo pomocy otrzymanej podczas walki z Discordem i Zniwiarzami :D Fajnie bylo jak nasz deff sie topil w 80% u was. Zerwaliscie pakt bo wzielismy zniwki ? A Wy swięci z Discorda i od nich nie braliscie nikogo ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24839

Guest
Ktoś mi opiszę w skrócie jak trzymają się sojusze z top10: Demony,Rozbiórki,Wariaty,Sojusz Śmierci,Bez Nazwy,SPQR,Poganiacze
Wielbłądów? Jestem bardzo ciekawy :)
 

DeletedUser24199

Guest
Oczywiscie ze Braciaki wiedza o co chodzi - o wasze frajerstwo :D woleliscie trzymac z "lepszymi" To nas wydymaliscie mimo pomocy otrzymanej podczas walki z Discordem i Zniwiarzami :D Fajnie bylo jak nasz deff sie topil w 80% u was. Zerwaliscie pakt bo wzielismy zniwki ? A Wy swięci z Discorda i od nich nie braliscie nikogo ?

Nastepny :))
Pamietaj ze po pierwszej naszej akcji na was jako pierwszy pisales czy Cie nie wezmiemy do nas :)
Jak Ci odpisalem ze mozesz sobie zapomniec to cos tam pobluzgales mi chyba tylko po to by podniesc swoje ego albo nie wiem.A no tak,chciales z frajerami pograc bo Cie wyzerowali...
Jesli chodzi o zerwanie paktu to bylo wiadome ze jak wszystkie czerwone kropki przyjmujecie w okolicy to nie bedziemy stac i patrzec,najpierw mieliscie miec koalicje ze Zniwkami i jakbysmy sie nie przylaczyli to mieliscie nas ubic.O koalicji sie dowiedzialem i po tym temat u was sie zmienil,nie zrobiliscie koalicji tylko fuzje z nimi.Przyjelismy chyb 4 graczy od nich ktorzy naprawde nadawali sie do gry.2 z Discord i 2 ze Zniwiarzy o ile dobrze pamietam.
Po klotniach temat ucichl,przegryzlismy to jakos i zrobilismy sobie mala wojenke z Zakonem Zero by cos bic...Co sie stalo? No Braciaki elegancko przyjely wszystkich kurczakow z zakonu zero.No i suma sumarum wszedzie bylo zielono.
Natomiast jesli chodzi o dyplomacje to nie ma lepszych czy gorszych.Demony maja mega pake i trzeba to przyznac ale za to ja Arcikowi i Mankowi ufam chyba jako jedyny ze wszystkich ktorzy nie siedza w Demonach :))
Jesli juz chodzi o wsparcie w tamtejszej koalicji to wszystko fajnie i pieknie,wiadoma sprawa jest ze trzeba sobie pomagac bo to chyba w koalicji chodzi.Ja nie wypominam wam ze tez tam tracilismy wojsko bo to rzecz normalna i nie bede blazna z siebie robil ze mi u kogos deff padl bo jakby nie bylo to za czasow koalicji mielismy 2x wiecej pkt w obronie i nikt nie marudzil ze ktos deffa traci bo PW kazdemu sie przydadza :)

Tak wiec skonczcie mi tu memlać i płakać.
Pozdrawiam Vandal
 

DeletedUser29990

Guest
Tak tylko dodam, że jak odchodziłem z rozbiórek i oddałem im miasta bo chciałem discord w deffie ogarnąć to na fo rozbiórek vandalus pisałeś, że sytuacja tego wymaga.. ( teraz i tak to nieważne ale cóż.) Bili was Żniwiarze, Discordy chyba wtedy też oraz BrotherHood już połączeni z Spqr.. Ustawiliście pakt z nimi by was nie lali na morzu bo na tyle frontów się nie da po prostu to aby mieć spokój ustawiliście z nimi. Oni się zgodzili i wszystko każdy wie jak to się skończyło ;) O problemach w koalicji się rozmawia na zamkniętym forum tylko dla rady obu sojuszy. Od tego jest ta koalicja .Wy natomiast widząc że przykładowo brothersi przyjęli żniwiarzy to nijak zareagowaliście. Dobrze wiem to bo miałem informacje od kolegi jak to wygląda. Nie chcieliście również do nich pisać na ten temat bo wiedzieliście że to jest tylko pretekst do tego iż możecie ich zaatakować. Kolejnym honorowym zagraniem jest samo zerwanie tego paktu. Pakty z koalicjantem powinno się zrywać z chociaż kilku dniowym wyprzedzeniem dla sojuszu który w takowej koalicji był. Poza tym wiele łączyło was bo deff szedł i to spory w każdą stronę, niezależnie od tego jakie błędy popełnił koalicjant należy mu się odrobina szacunku ze względu przykładowo na przeszłość i takowe zerwanie paktu nie powinno być w dzień akcji. Bo tak atakują tylko lamy ;)
 

DeletedUser18962

Guest
ja myślę że kłótnie są zbędne...pogodze Was może? wszystkich zjemy i nie będzie sie o co spierać... zaznaczam że nie wiem, kto tu z kim gra, zjadam co duet R&C wyznaczy
 

DeletedUser29990

Guest
Nikt tu się nie kłóci.
W końcu coś się dzieje i jest o czym pogadać. Nie ma ciszy grobowej.
A czytelnicy zainteresowani światem mogą coś innego przeczytać niż o kochankach Mazaka:confused:
 

DeletedUser24708

Guest
Nikt tu się nie kłóci.
W końcu coś się dzieje i jest o czym pogadać. Nie ma ciszy grobowej.
A czytelnicy zainteresowani światem mogą coś innego przeczytać niż o kochankach Mazaka:confused:
on zakochał sie w naszym graczu
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser24199

Guest
Tak tylko dodam, że jak odchodziłem z rozbiórek i oddałem im miasta bo chciałem discord w deffie ogarnąć to na fo rozbiórek vandalus pisałeś, że sytuacja tego wymaga.. ( teraz i tak to nieważne ale cóż.) Bili was Żniwiarze, Discordy chyba wtedy też oraz BrotherHood już połączeni z Spqr.. Ustawiliście pakt z nimi by was nie lali na morzu bo na tyle frontów się nie da po prostu to aby mieć spokój ustawiliście z nimi. Oni się zgodzili i wszystko każdy wie jak to się skończyło ;) O problemach w koalicji się rozmawia na zamkniętym forum tylko dla rady obu sojuszy. Od tego jest ta koalicja .Wy natomiast widząc że przykładowo brothersi przyjęli żniwiarzy to nijak zareagowaliście. Dobrze wiem to bo miałem informacje od kolegi jak to wygląda. Nie chcieliście również do nich pisać na ten temat bo wiedzieliście że to jest tylko pretekst do tego iż możecie ich zaatakować. Kolejnym honorowym zagraniem jest samo zerwanie tego paktu. Pakty z koalicjantem powinno się zrywać z chociaż kilku dniowym wyprzedzeniem dla sojuszu który w takowej koalicji był. Poza tym wiele łączyło was bo deff szedł i to spory w każdą stronę, niezależnie od tego jakie błędy popełnił koalicjant należy mu się odrobina szacunku ze względu przykładowo na przeszłość i takowe zerwanie paktu nie powinno być w dzień akcji. Bo tak atakują tylko lamy ;)
Nooo leze i kwicze heheheheh
Pakt byl wypowiedziany z kilkudniowym wyprzedzeniem to raz, dwa jak ten Twoj kolega tak mowi to niezle masz info. Pochwal sie sieroto jak grasz, jak byles u nas w radzie i przesylales cale forum do discordow. Pochwal sie jak zalatwiales pakt ze zniwiarzami po kryjomu ugadales sie z nimi ze bedziesz dawal wszystko co pisze Sparta w zamian za pakt ze zniwiarzami. Ty krecie zdechly cos chcesz tu pisac i robic jakas furore jacy to my zli jestesmy?
Odnosnie koalicji to SPQR samo do nas zagadalo i wtedy nie byli jeszcze po fuzji z bracmi wiec skoncz tu siac ferment krecie z powolania.
Aaa no i miasta oddales heheh no tak, musiales bo na takich jak Ty wlasnie jest nasza nazwa sojuszu
 

DeletedUser29075

Guest
I tak to wszystko to wina gmarta. Nikt na to nie wpadł jeszcze?
smiley_emoticons_lol.gif


A tak serio to niezłe cyrki się tu dzieją, może jeszcze będzie ciekawie na fo.

Tylko kogo by tu pociskać trochę.

Prawica zaglądasz tu jeszcze?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Kozła ofiarnego potrzebuje.
 

DeletedUser29990

Guest
Ostatni raz się wypowiem na ten temat. Po pierwsze to chodziło mi o zerwanie paktu a nie jego wypowiedzenie ( czytanie ze zrozumieniem ).
Po drugie o tym forum to aż szkoda mi gadać bo jak ktoś Ci siana do głowy wbił to wyjąć to ciężko. Jedyne co sprzedawać mogę to jaka była atmosfera w sojuszu. Po trzecie o jakiej sparcie mówisz ? Kto Ci takich takich bzdur nagadał. Z tego co wiem to starałem się utrzymywać dobre kontakty z dyplomatą Zieloonym który był we żniwiarzach ;) Na tamten okres czasu byli top 1 a więc jak dla mnie na NA TAMTEN OKRES czasu był to najlepszy sojusznik.
 

DeletedUser29990

Guest
A o pakcie. Ty no zagadali do was niby i co? Wy się zgodziliście grzecznie? I oddaliście połowę morza Spqr niby a brothersi byli skazani na straty?? A to nie tak było, że wy podpisaliście ten pakt z przymusu bo widzicie z nich zagrożenie po połączeniu a wcześniej gdy nie byli połączeni były gadki o ich załatwieniu bo jak sam na forum sojka określiłeś: to są miernoty damy rade. Potem doszło co do czego że ich siła urosła łącząc się do takiego stopnia gdzie stali się na równorzędnym sojuszem na morzu z wami i dopiero wtedy podpisaliście pakt widząc trzecie zagrożenie tym razem na własnym podwórku.
 
Ostatni raz się wypowiem na ten temat. Po pierwsze to chodziło mi o zerwanie paktu a nie jego wypowiedzenie ( czytanie ze zrozumieniem ).
Po drugie o tym forum to aż szkoda mi gadać bo jak ktoś Ci siana do głowy wbił to wyjąć to ciężko. Jedyne co sprzedawać mogę to jaka była atmosfera w sojuszu. Po trzecie o jakiej sparcie mówisz ? Kto Ci takich takich bzdur nagadał. Z tego co wiem to starałem się utrzymywać dobre kontakty z dyplomatą Zieloonym który był we żniwiarzach ;) Na tamten okres czasu byli top 1 a więc jak dla mnie na NA TAMTEN OKRES czasu był to najlepszy sojusznik.
Nie wiem o jakim okresie piszesz ale uświadomię Ciebie -odkąd DW na świecie się pojawili i nie zaatakowano nas póki byliśmy mali -a mieliście wszyscy przewagę nad nami 2 tyg. a nad niektórymi nawet 3 tyg. to już było wiadomo że żaden sojusz Top1 i inny Top nie ma szans przetrwać bo nieskromnie powiem zostaliśmy jedynym z dwóch sojuszy który ma do tego prawo drugim są Rozbiórki -Oni jako jedyni jak byliśmy jeszcze mali -zaczynaliśmy chcieli z nami konkretnie rozmawiać a reszta nas zlała między innymi dla tego Discord został naszym wrogiem a później Żniwiarze -chociaż u nich winny jest też ich szef Fleszar ale to inna bajka. Co do paktu Rozbiórek z SPQR wież mi że długo byli razem mimo że uważałem że to ogranicza Rozbiórki -mimo naszych nacisków nie zerwali z nimi kontaktów -dopiero po czasie jak już wszystko SPQR brało do siebie jak leci -tak wiem u nas też mamy 3 soje ale nie bierzemy jak leci graczy i nie zabieramy wrogów sojusznikowi -tak samo nas SPQR załatwiło zabierając nam czerwonych do siebie dla tego szybko stali się wrogiem -jak widać nie zbyt wysokich lotów bo już ich prawie nie ma ale tak jest jak się bierze słupy.
 

DeletedUser24199

Guest
A o pakcie. Ty no zagadali do was niby i co? Wy się zgodziliście grzecznie? I oddaliście połowę morza Spqr niby a brothersi byli skazani na straty?? A to nie tak było, że wy podpisaliście ten pakt z przymusu bo widzicie z nich zagrożenie po połączeniu a wcześniej gdy nie byli połączeni były gadki o ich załatwieniu bo jak sam na forum sojka określiłeś: to są miernoty damy rade. Potem doszło co do czego że ich siła urosła łącząc się do takiego stopnia gdzie stali się na równorzędnym sojuszem na morzu z wami i dopiero wtedy podpisaliście pakt widząc trzecie zagrożenie tym razem na własnym podwórku.
Nie moge :))
Gosc ktory nie gral wie wszystko lepiej ode mnie gdzie ja gram od poczatku i mam sie dobrze. Sluchaj kreciku, ja gdzies mam nawet rozmowe jak sam sie do tego przyznales ze jestes kretem i w zamian za info o sparcie mamy pakt ze Zniwiarzami.Ja wiem co pisze, Ty natomiast wymyslasz jakies bzdury nie podparte niczym i wymyslasz teorie jakbys myslal wtedy myslal za mnie.Zajmij sie lepiej dostarczaniem info (jak to w zwyczaju masz od paru swiatow) innym a nie marnuj czasu na FO.
 

DeletedUser29075

Guest
Ostatni raz się wypowiem na ten temat. Po pierwsze to chodziło mi o zerwanie paktu a nie jego wypowiedzenie ( czytanie ze zrozumieniem ).
Po drugie o tym forum to aż szkoda mi gadać bo jak ktoś Ci siana do głowy wbił to wyjąć to ciężko. Jedyne co sprzedawać mogę to [1] jaka była atmosfera w sojuszu. Po trzecie o jakiej sparcie mówisz ? Kto Ci takich takich bzdur nagadał. Z tego co wiem to starałem się utrzymywać dobre kontakty z dyplomatą Zieloonym który był we żniwiarzach ;) Na tamten okres czasu byli top 1 a więc jak dla mnie na NA TAMTEN OKRES czasu był to najlepszy sojusznik.[2]

Wtrącę się do tej zacnej dyskusji bo mnie coś rozbawiło trochę, zaznaczyłem pogrubioną czcionką :D

[1] Czyli najpierw totalnie wypierasz się kretowania a potem już w kolejnym zdaniu przyznajesz się, że coś wynosiłeś? :D Nawet jak to była informacja o atmosferze w sojuszu to już wystarczająco na nazwanie cię kretem. Dla niektórych takie informacje są mega cenne i potrafią dzięki temu określić na co stać dany sojusz, ale dlaczego to ci nawet tego streszczać nie będę bo teraz przechodzę do punktu drugiego:
[2] A to rozłożyło mnie już na łopatki :D Jest początek świata a ty twierdzisz, że dla ciebie najlepszym sojusznikiem będzie ktoś kto po prostu ma top1? Czym tyś się chłopie sugerował, RANKINGIEM EKO?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif


Nie no, teraz to padłem :D Możecie kontynuować. :D
 

DeletedUser25760

Guest
hm to by podchodziło pod to, że jesteś homoseksualny, jakbyś go ruszył... ale wiesz może to działa na odwrót, on by Cię nie tknął, a Ty przez zasłone dymną i skryte poczucie odrzucenia od razu piszesz, co piszesz?
Btw..jak tam Twoja randka z Nowym..odbędzie się czy nie?
 
Do góry