Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31411

Guest
Taki że trzymał te zgraje jakoś.
Zniknął On to zniknęli i Prości.

Prawda jest taka, że Prości zakończyli swój żywot przede wszystkim dlatego, że poczuli się za mocni. Najpierw po cichu ugadywali się z wrogiem, a potem postawili idiotyczne ultimatum swojemu czołowemu sojusznikowi, który dosłownie trzymał ich przy życiu na tym świecie. Niestety (chyba tylko dla nich), jak tylko skończyła się ich współpraca z SH, gwałtownie zmalały ich pozycja i znaczenie. Oczywiście brak Arivo też negatywnie wpłynął na ich sytuacje, szczególnie dlatego, że on raczej nie pozwoliłby na zakończenie tego paktu, a już na pewno nie na wojnę (przynajmniej nie w takiej sytuacji, jaka panowała na świecie).
 

DeletedUser31082

Guest
Ktoś wie co tam się dzieje u epsów? tracą masowo miasta nawet nie próbują odbijać odkąd SH przestało za nich większość ataków słać i im odbijać miasta. Kolony do nich wchodzą jak do szaraków nawet za dnia. Co prawda nadal są groźni i skutecznie podbijają szaraki i brązowe nieaktywne miasta po tych co spadli z urlopów ale coś przestali walczyć. Ja już przestaje mieć przyjemność z zabierania im miast bo nie stawiają oporu. tzn straż umieją stawiać ale potem już nic.
 

DeletedUser31182

Guest
Zabierz komus kto jest na grze. Pozdrawiam ;)
Szkoda że fobia nawet brązowych miast nie potrafi upilnowac na swoich terenach. Też mi się nudzi wam wbijanie co chwilę na całe czerwone wyspy,jak w masło wchodzę ehhh jak żyć a ich próby odbicia uhuhu jednego zbiją a 3 nowe już siedzą :D
 

DeletedUser31082

Guest
Zabierz komus kto jest na grze. Pozdrawiam ;)
Szkoda że fobia nawet brązowych miast nie potrafi upilnowac na swoich terenach. Też mi się nudzi wam wbijanie co chwilę na całe czerwone wyspy,jak w masło wchodzę ehhh jak żyć a ich próby odbicia uhuhu jednego zbiją a 3 nowe już siedzą :D

Ja to robię od początku w przeciwieństwie do ciebie:) Czyli jak wasz gracz stawia straż to go nie ma? no w sumie racja zapomniałem, ze u was obowiązkiem nie jest apka tylko bocik z linku laxi.
 

DeletedUser31182

Guest
Nie robisz tego,tylko tak opowiadasz kolego tak jak resztę swoich bajek :D
Oczywiście że bocik chodził bo przecież jesteś za głupi by pomyśleć że jak jest straż to nie znaczy że ktoś jest na grze ;) spoko spoko samico już sie przyzwyczaiłem ze ty do tych bystrych nie należysz :3
 

DeletedUser31182

Guest
Nie chce mi sie w sumie pisac z toba :D mam ciekawsze rzeczy 3maj się udanych podbojów [CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
A jak ktoś stawia straż przed kolonem to jest na grze czy jego bot jest na grze? czy straż się stawia sama? dziwne mi się straż nie stawia jak mnie nie ma na grze ale może komuś jeszcze straż się stawia gdy was nie ma? hello?

Laxia stracił 2 miasta broniąc się nie tylko strażą ale i cofkami. Zusbonk stracił jedno miasto będąc na grze robiąc cały czas uniki i atakując ze swoich miast kolona, który wszedł a następnie była wtedy największa wojna o odbijanie tego miasta przez was i waszego tatusia gdzie padło 15k ogni wam i nie udało się odbić. oczywiście kolon wstawiony popołudniu a nie noca jak ty to tylko robisz u tych co spia;p był jeszcze jeden gracz co stracił miasto borniąc się ale oddał juz miasta i zakonczyl gre u was. No i jeszcze astralous ale akurat gdy wstawiałem kolona chwile go nie było choć zaraz potem próbowaliście odbijać łącznie z nim ale po kilku nieudanych atakach i braku szans na odbicie zrobił się szary w czasie podbijania mu miasta aczkolwiek mówił, że zaplanował szaraka juz wcześniej ponoć dlatego, że na Byllis byłeś mądrzejszy ode mnie i wyrzuciłeś gracza co jest na cudach hahaha no ale ponoć piwo muszą kupować ci starsi koledzy bo jestes nieletni wiec nie oczekuje bys ogarnial wszystko.

Za to u nas wszyscy są swiadkami, ze jeszcze nigdy nie powstal temat lub nie bylo masowki o pomoc bo gejron leci kolonem. Zawsze z rana ktoś się budzil wstawial raport jak juz byl bunkier i na tym koncza sie twoje nocne podboje bo nic innego nie potrafisz.
 

DeletedUser29153

Guest
Po co Michał w ogóle z tym pajacem bez życia wchodzisz w dyskusje xd
 

DeletedUser31182

Guest
Ciekawa bajka :) opowiesz mi na dobranoc ?
Dorośnij wkońcu,zachowujesz sie jak dziecko wjeżdżasz komuś na życie prywatne,wiem że ta gra dla Ciebie to wszystko Ale ja rozdzielamrozdzielam grę od życia. Nigdy ci nie wjechalem na twoje życie prywatne,nie będę się zniżał do Twojego poziomu kultury osobistej. Tym bardziej jak jedyne co wiesz o mnie to co sobie uronisz w swojej głowie. Nikt mi piwa nie musi kupować,jestem pełnoletnia osoba tak dla informacji. Nigdy więcej nie napisze do kogoś kto nie ma za grosz granic i nie wie kiedy przestać,przemyśl to sobie i nie życzę sobie wiecej wiadomości do mnie i o mnie. W Polskim prawie jest artykuł mówiący o znieslawianiu osoby prywatnej,użyj swojego rozumu i to zrozum wkoncu ,ze to tylko gra. Nie mówię tylko o sobie ale i o innych,zastanów się zanim cos napiszesz. Żegnam
 

DeletedUser31182

Guest
P.S. Skoro nic nie potrafię dalej czekam na zabranie mi miasta przez cb,ty swoje straciłeś wiem ,że musiało zaboleć i dalej boli. Przechwalki to jedyne co potrafisz,na grepo nic nie robisz :D
 

DeletedUser31082

Guest
P.S. Skoro nic nie potrafię dalej czekam na zabranie mi miasta przez cb,ty swoje straciłeś wiem ,że musiało zaboleć i dalej boli. Przechwalki to jedyne co potrafisz,na grepo nic nie robisz :D

tobie wstawic kolona jest prosto i juz to zrobilem dwa razy ale potem ci sojusz uratowal tylek bo nie zdazyly dojsc wsparcia. takie jest polozenie miast, ze szybciej ataki dochodza niz wsparcia od nas. Ale powaznie leszczem jestes i nawet cofek nie potrafisz:) no coz wiekszosc topki na wielu swiatach nie potrafi sie bronic ani walczyc i jedynie potrafia przejmowac miasta pod nieobecnosc lub w duzych akcjach sojuszowych a jak tylko zrobi sie goraco to koncza gre. Ty jestes kolejnym dmuchanym z topki, ktory nie ma umiejetnosci i jedyne co potrafi to dmuchac rankingi klikajac wyslij 10 pak ogni na odbijanie okupacji wyslij kilka pak mitykow na odbijanie i pkt wchodza ladnie. Ale ty nie potrafisz walczyc:) dlatego wstawias zkolony noca tym co sie nie bronia bo ich nie ma.
 

DeletedUser31183

Guest
Przecież nigdzie zakazu nie ma że nie można wsadzać kolonow w nocy,niektórzy lubią grać w nocy a niektórzy wola w dzien,a to że macie tylu nie aktywnych w nocy to chyba źle o was świadczy nie sądzisz?,apka to podstawa w nocy też.
 

DeletedUser31182

Guest
tobie wstawic kolona jest prosto i juz to zrobilem dwa razy ale potem ci sojusz uratowal tylek bo nie zdazyly dojsc wsparcia. takie jest polozenie miast, ze szybciej ataki dochodza niz wsparcia od nas. Ale powaznie leszczem jestes i nawet cofek nie potrafisz:) no coz wiekszosc topki na wielu swiatach nie potrafi sie bronic ani walczyc i jedynie potrafia przejmowac miasta pod nieobecnosc lub w duzych akcjach sojuszowych a jak tylko zrobi sie goraco to koncza gre. Ty jestes kolejnym dmuchanym z topki, ktory nie ma umiejetnosci i jedyne co potrafi to dmuchac rankingi klikajac wyslij 10 pak ogni na odbijanie okupacji wyslij kilka pak mitykow na odbijanie i pkt wchodza ladnie. Ale ty nie potrafisz walczyc:) dlatego wstawias zkolony noca tym co sie nie bronia bo ich nie ma.
Przestać gadać wbijaj :) polecam pod bonus skoro twierdzisz ,że mi sojusz odrazu odbija.
 

DeletedUser31182

Guest
tobie wstawic kolona jest prosto i juz to zrobilem dwa razy ale potem ci sojusz uratowal tylek bo nie zdazyly dojsc wsparcia. takie jest polozenie miast, ze szybciej ataki dochodza niz wsparcia od nas. Ale powaznie leszczem jestes i nawet cofek nie potrafisz:) no coz wiekszosc topki na wielu swiatach nie potrafi sie bronic ani walczyc i jedynie potrafia przejmowac miasta pod nieobecnosc lub w duzych akcjach sojuszowych a jak tylko zrobi sie goraco to koncza gre. Ty jestes kolejnym dmuchanym z topki, ktory nie ma umiejetnosci i jedyne co potrafi to dmuchac rankingi klikajac wyslij 10 pak ogni na odbijanie okupacji wyslij kilka pak mitykow na odbijanie i pkt wchodza ladnie. Ale ty nie potrafisz walczyc:) dlatego wstawias zkolony noca tym co sie nie bronia bo ich nie ma.
Lecąc w wasz bunkier biremowy zarabiasz więcej pw odemnie,kłamco. Jak ktoś oprócz samca zainteresowany to chętnie podzielę się rapkami z czyszczenia meneli jak i fobii. Zaraz wrzucę dwa najnowsze w sumie :)
 

DeletedUser31182

Guest
Z wczoraj taki ładny bonusik paki ogni (400)
[report]e2530342b8e3538da8e2805122eaa888[/report]
[report]546019923b935d7f70e35a215e7c1b77[/report]
Od meneli z dzisiaj 200 harpii,przed kolejnym atakiem kolega wrócił ale później mu dobiłem harpie
[report]a7003cc06e492bd7b91922c48cc731f7[/report]
[report]f3e2cb1b1cece85acdc3ec599d975aec[/report]
Tutaj jakiś kolonik z biremkami
[report]0b2388668b56871b3d9917c9053dad04[/report]
Dla odmiany jak synchro robi fobia na swoim terenie,oczywiście miasto już nasze :D
[report]1473d28ac35a852c6779002ba581735b[/report]
A tu co się stało,bot odpalił chłopów ale woja nie cofnął ?
[report]7c5b66f4aa126a1b52d4a45ca52c36a3[/report]
Zainteresowanych zapraszam na priv na grepolis :))) Prawda jest taka ,że za okupki gdzie stoi 10k birem nie dostaje nawet połowy pw co dostaje samiec za ataki na tą okupkę ,więc nie wymyślaj czemu lecisz w rankingu na dół słupie. Mnie to się zazwyczaj budzi w nocy a nie leci na synchro z kolonem :p Wszyscy widzą jak go to boli ,że znika podemną coraz bardziej.
 

DeletedUser23807

Guest
To jest tylko gra, a czytając te komentarze to idzie się zastanowić czy Wam [CENZURA] woda sodowa zbytnio do głowy nie uderzyła :D każdy ma mocne i słabsze strony i przede wszystkim własne życie w realu:p

PS. U Was też takich sytuacji jak przedstawione na w/w raportach nie brakuje i nikt z tego szumu nie robi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31182

Guest
To jest tylko gra, a czytając te komentarze to idzie się zastanowić czy Wam [CENZURA] woda sodowa zbytnio do głowy nie uderzyła :D każdy ma mocne i słabsze strony i przede wszystkim własne życie w realu:p

PS. U Was też takich sytuacji jak przedstawione na w/w raportach nie brakuje i nikt z tego szumu nie robi :)
Wkońcu ktoś rozsądny :) nie wyciągam rapków na forum ale samiec twierdzi ,że tylko bije w okupacje moimi ogniami :D oczywiście że naszych też nie jeden trafia ;p
 

DeletedUser26351

Guest
W koncu jakas kultura zaczyna wychodzic na tym forum bo od poczatku to bylo dno i az szkoda bylo czytac

wracaja do watku kazdego da sie trafic prawda nawet graczy z botami da sie trafic tylko trzeba miec na to sposob
 
Do góry