Dyskusja na temat Puszki Pandory.

yakamoz

Zespół Grepolis
Zapraszamy do podzielenia się z nami opinią na temat wydarzenia Puszka Pandory.
Jesteśmy ciekawi, jak bardzo podobają się Wam wprowadzone zmiany.
 

DeletedUser19924

Guest
Rozumiem, że poziom trudności został obniżony i będzie można wykonać trochę więcej zadań?
 
Rozumiem, że poziom trudności został obniżony i będzie można wykonać trochę więcej zadań?

został obniżony do ciężaru mieszka ze złotem ;) ...
nie pamiętam już ale chyba w poprzedniej puszce wojsko szło z miasta do schwytania duchów ... ??? czy również jak teraz z virtualnych zasobów eventu ?
sprawdziłem w wiki wcześniej (2017) z miasta jednostki szły

buuu i ranking dzienny zniknął ...
 
Ostatnia edycja:
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
a w którym to komunikacie szanowne
smiley_emoticons_grepolove.gif
jest informacja że poprawiliście "misję trop Trassusa" ?? w 2017 i jeszcze dzień/dwa temu na misję aby osiągnąć maksymalny wynik wysyłało się kawalerię i procki ... po ostatniej nie zapowiedzianej aktualizacji "serwery zostaną zrestartowane ...." ;) wysyła się teraz procki i rydwany ... (zgodnie z obrazkiem z misji)
 

DeletedUser16291

Guest
większość bonusów jest do bani spowalnia gracz wymuszane jest kupno złota -proste to biznes
 

DeletedUser10255

Guest
mi sie podoba , troche trudne sie robi po 10 lvl , ale moze byc
 

DeletedUser30855

Guest
a kiedy ogarniecie to na apke ???? minął już prawie tydzień i dalej dupa, z telefonu nie da się zrobić NIC w kierunku przyspieszenia z łapaniem duchów
 

DeletedUser23053

Guest
powinny się pojawić nowe zadania. na początku dość szybko i łatwo można wydedukowac optymalne zestawy wojsk. W dalszych etapach to już tylko kwesrtia cierpliwości i prawdopodobieństwa
 

DeletedUser23982

Guest
Najgorszy event jaki był. Jak można zrobić event w którym trzeba robić misje co 10-15 minut bez możliwości wejścia i zrobienia na telefonie. Zaraz od naszego supportu usłyszę, że nie dało się tego zrobić, bo coś się działo z aplikacją. To po co w ogóle wypuszczacie? Lepiej go ulepszyć i następnym razem wydać. Jeżeli ludzie myślą, że będę siedział w domu przed komputerem bądź szedł z komputerem gdzieś, bo nie jest kompatybilne na aplikacji. Nawet telefon, który używam nie wywalał mi z przeglądarki i to nie wina telefonu. Event nie przemyślany i zrobiony na pośpiechu. 1/10
 

DeletedUser9630

Guest
Średnio podoba mi się ten ewent, jeden z gorszych, nie lubię liniowo iść no i bonusy po kolei zamiast sobie wybierać w sklepie, liczę że następne ewenty będą po staremu
 

DeletedUser28441

Guest
Najgorszy event z jakim miałem do czynienia
Nagrody są lipne, a poziom trudności który staje się coraz większy jest denerwujący
nie jeden raz miałem gdy bonus jednostkowy i szansa całkowita były na maksa i misja była nieudana, a jest to naprawdę duże utrudnienie w późniejszym etapie gdy trzeba więcej jednostek wysyłać a dostaje się niewystarczającą ilość codziennych jednostek.
Jednakże rozumiem że zastosowano taki chwyt by ludzie wydawali złoto na to ale dla zwykłych graczy jest to frustrujące
 

DeletedUser29075

Guest
Ten event średnio mi się podoba, plus taki, że nie zużywa już normalnego woja, tylko to specjalne, eventowe, ale nagrody na początku są do kitu, even strasznie oporowy, brak go na apce, trzeba męczyć się z wersją przeglądarkową... Jak dla mnie fajnie byłoby gdyby za te punkty honoru dodać normalny sklep :)
 

DeletedUser31421

Guest
Ewen w miarę w porządku za dużo złota marne efekty ale to biznes więc bez komentarza .....
ALE NIECH MI KTOŚ WYTŁUMACZY CZEMU MA SŁUŻYĆ CORAZ DŁUŻY CZAS MISJI
 

DeletedUser31023

Guest
Powyzej 10 lv sa trudnosći jak kolega napisał, szkoda że tylko misje są na komputer/laptop a nie na telefon z tego powodu łapka w dół
 

DeletedUser31423

Guest
Rzeczywiście statystyka nawet przy odpowiednim doborze jednostek działa na niekorzyść gracza...
 

DeletedUser31424

Guest
Ciekawy. Szkoda że bez możliwości wykonywania zadań na telefonie.
 
Do góry