Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30770

Guest
No w skrócie wlasnie troche sie o to pruje, mozecie sobie miec beczke, nikt wam nie zabroni. Przecież o to chodzi, zeby miec ubaw w tej grze. Ja tez nie jestem jakims poważniakiem żeby miał o to mega pretensje ze sie fajnie bawicie. Ale to miejcie sobie tą beczke miedzy sobą, gdzies na forum sojuszu swoim, a nie trujecie tutaj innym, Bo dla niektóych to moze byc meczace
 

DeletedUser30770

Guest
Ktoś sobie na luzie gra dla funu, coś mu nie wyjdzie, zrobi jakiś błąd i od razu dostaje komentarz od przeciwnika typu:

"HAHAHA Topcie sie dalej, zapraszam do zabawy. jestescie słabi" itp.

No cmon
 
No w skrócie wlasnie troche sie o to pruje, mozecie sobie miec beczke, nikt wam nie zabroni. Przecież o to chodzi, zeby miec ubaw w tej grze. Ja tez nie jestem jakims poważniakiem żeby miał o to mega pretensje ze sie fajnie bawicie. Ale to miejcie sobie tą beczke miedzy sobą, gdzies na forum sojuszu swoim, a nie trujecie tutaj innym, Bo dla niektóych to moze byc meczace
Nie mój problem tylko twój, nie graj, wal szaraki
 

DeletedUser29576

Guest
Nie ma co, taki styl mają może i żenujący, no cóż najlepiej to zablokować wiadomości i grać dalej. :)
Mieliśmy podobną sytuacje na Cyterze z Panem Haszkiem teraz nam go brakuje, bo nie wiadomo czy wróci do gry. :(
 

DeletedUser30770

Guest
Nie ma co, taki styl mają może i żenujący, no cóż najlepiej to zablokować wiadomości i grać dalej. :)
Mieliśmy podobną sytuacje na Cyterze z Panem Haszkiem teraz nam go brakuje, bo nie wiadomo czy wróci do gry. :(

Racja. To nie tak że jestem przez nich zdenerwowany albo zły. Akurat musieliby sie niezle postarac zeby mnie wyprowadzić kieykolwiek z równowagi ;)
Tylko czułem taką wewnętrzną potrzebe aby mu odpisać na te "zaczepki" i przy okazji zobaczyć czy ktoś inny coś skomentuje na ten temat. Na szczescie nie jestem jedyny który dostrzega ich "styl" :D
 

DeletedUser29990

Guest
No wariaty zaczęli później od was. Wy już na początku świata byliście a oni nie :) Logiczne choć ta przewaga nie jest wielka :D
 

DeletedUser24199

Guest
No wariaty zaczęli później od was. Wy już na początku świata byliście a oni nie :) Logiczne choć ta przewaga nie jest wielka :D
Ty krecie zaczales rowno ze startem serwera a najwiecej masz do powiedzenia hehehe
Ja mysle ze zabawa jest przednia. To czy sie ktos topi czy nie to nie ma znaczenia :)) przeciez o to w tej grze chodzi. Po za tym nie zgrywac bohaterow bo deffa wam ubylo :) tak wiec grajmy a nie cwaniakujmy na FO jacy to wspaniali jestesmy, tymbardziej gnidus Eliass ktory wie jak sie gra w ta gre od znajomych :)
 

DeletedUser29990

Guest
Ach.
Nudny ten temat już. Deffa nam ubyło. Topienie też było offów. Gramy dalej
 

DeletedUser31432

Guest
Ty krecie zaczales rowno ze startem serwera a najwiecej masz do powiedzenia hehehe
Ja mysle ze zabawa jest przednia. To czy sie ktos topi czy nie to nie ma znaczenia :)) przeciez o to w tej grze chodzi. Po za tym nie zgrywac bohaterow bo deffa wam ubylo :) tak wiec grajmy a nie cwaniakujmy na FO jacy to wspaniali jestesmy, tymbardziej gnidus Eliass ktory wie jak sie gra w ta gre od znajomych :)
To ma znaczenie jak miasta nie zdobyliście to porażka.
 

DeletedUser24199

Guest
To ma znaczenie jak miasta nie zdobyliście to porażka.
A czemu porazka? To byl luzny temat w miedzyczasie jak zabieralismy miasta SPQR :) Chyba nie chcesz mi powiedziec ze zrobilismy akcje na jedno miasto... Zwykla zabawa na wybijanie :) kazdy PW przyrobil wiec jest dobrze, Ognie sie odrobi a przynajmiej sloty sa ;]
 
Kto normalny zloci 6 offów okolo by sobie polatac tylko po pw?
Ty człowieku zycia nie masz i jeszcze mowisz ze latales tylko po pw ahaha
Tak typie lataliscie po pw a my na tym zyskalismy jak sie topoliscie.

Latanie po pw to mozna uznac mnie dzis jak polecialem wam wbic bunt.
http://prntscr.com/kf10pd
Serio Vandalus patologia w twojej glowie.
 

DeletedUser29075

Guest
Nie potraficie po sobie jeździć za bardzo na FO, za mało w tym agresji
smiley_emoticons_lol.gif
Wyszła wam z tego taka "Plebania" czy inna "Moda na sukces"
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

weteran2 przyzywam cię, napraw to
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ja tam nikomu nie zaglądam do portfela.:) Zarabiam na siebie a te pieniądze wolę wydać na jakieś ciuchy czy tam na piwo z kolegami. Jak Cię stać to bardzo dobrze :) Tak trzymaj!


Ell nie komentujmy ich gry. Jak tak wolą to pkej. My gramy swoje oni swoje

W sumie niech robi co chce, ja mam beke z typa bo nie podbil miasta.

Nie potraficie po sobie jeździć za bardzo na FO, za mało w tym agresji
smiley_emoticons_lol.gif
Wyszła wam z tego taka "Plebania" czy inna "Moda na sukces"
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif

weteran2 przyzywam cię, napraw to
smiley_emoticons_lol.gif
A ty cos wgl potrafisz?
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24199

Guest
Kto normalny zloci 6 offów okolo by sobie polatac tylko po pw?
Ty człowieku zycia nie masz i jeszcze mowisz ze latales tylko po pw ahaha
Tak typie lataliscie po pw a my na tym zyskalismy jak sie topoliscie.

Latanie po pw to mozna uznac mnie dzis jak polecialem wam wbic bunt.
http://prntscr.com/kf10pd
Serio Vandalus patologia w twojej glowie.
Sluchaj ja wiem ze boli Cie to ze wam tam wybilem 20k ladu ale coz poradzic, nudzilo sie to i lad padal na murku 5 czy nawet 3 poziomie :)
A zlota tyle wydalem ze pewnie wyzywilbym pol Twojej rodziny skoro znasz tylko slowo patola. Aaaa no tak, zapomnialem ze przeciez jestes okolicznym blaznem i nic wiecej nie posiadasz w slowniku. Zapytaj Eliasa niech Ci tam wyszuka jakies slowa na google bo on juz taki dorosly jest,w koncu rocznik 2001 wiec chyba starszy od Ciebie o jakies 5 lat. A no i wali bronki z kolegami z tego co zarobi, moj bohater :))
 
Do góry