Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
już tyle razy pisałeś o starcie z 2-tygodniowym opóźnieniem, że chyba sam w to uwierzyłeś, a faktycznie było tak:
- 12.06 - start serwera
- 18.06 - utworzenie sojuszu
wpierw wyzywasz od wieśniaków jakby to jeszcze była jakaś ujma być ze wsi -jakiś kompleks ??? =teraz liczysz że sojusz w którym byłem ja i guzik to już 3 sojusze które liczą 111 osób z tego 21 graczy ma mniej niż 10 wiosek część ma 1 do 4 wiosek i są z nami dla pogaduch a jeszcze do tego około 15 graczy na urlopach -powiedz mi czemu tak płaczesz?? czyżbym odrzucił Twoje podanie?? co do grepo i jego śmierci tak umiera bo kiedyś aktywnie grało 2k graczy teraz może 400
 

DeletedUser3480

Guest
tak naprawde nie ma znaczenia wiekszego czy i kiedy i z kim ktos wystartowal
nie ma tez znaczenia kto z kim ma pakty i po co bo to nie daje gwarancji sukcesu bo jesli by to dawalo to kazdy by nic innego nie robil tylko pakty podpisywal i startowal w dniu startu.

przeciez nikt nie zmuszal podpisania z demonami paktu.
a grepo umiera bo sie liczy tylko kasa.

ps. ja jestem ze wsi :) czyli wieśniak :)
 
tak naprawde nie ma znaczenia wiekszego czy i kiedy i z kim ktos wystartowal
nie ma tez znaczenia kto z kim ma pakty i po co bo to nie daje gwarancji sukcesu bo jesli by to dawalo to kazdy by nic innego nie robil tylko pakty podpisywal i startowal w dniu startu.

przeciez nikt nie zmuszal podpisania z demonami paktu.
a grepo umiera bo sie liczy tylko kasa.

ps. ja jestem ze wsi :) czyli wieśniak :)
maniek jestem z dużej wsi miło mi hehe jesteśmy wieśniaki
 

DeletedUser29075

Guest
Ja to nawet krowę swoją prowadzałem! Ze mnie to wieśniak dopiero, pff, co tam wy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
nie wiem po co dyskutujecie i tłumaczycie się jakiemuś trollowi anarchiście grepolisowemu, któremu nic wiecznie nie pasujeo_Oo_O no Art nie tłumacz się więcej:D
A co do gradu to zaraz tam wejdę i Was wszystkich pogodzę - gradem:p
 

DeletedUser4218

Guest
tak naprawde nie ma znaczenia wiekszego czy i kiedy i z kim ktos wystartowal
nie ma tez znaczenia kto z kim ma pakty i po co bo to nie daje gwarancji sukcesu bo jesli by to dawalo to kazdy by nic innego nie robil tylko pakty podpisywal i startowal w dniu startu.

przeciez nikt nie zmuszal podpisania z demonami paktu.
a grepo umiera bo sie liczy tylko kasa.

ps. ja jestem ze wsi :) czyli wieśniak :)

To co się liczy Manfredzie według Ciebie?
Dla mnie ważni są ludzie z którymi gram.
Złoto i owszem, zepsuło nam - starym graczom grę,
ale nowi nie znają starej wersji i grają tak, bo tak oferuje grepo.
Wielu starych wyjadaczy też się dopasowuje i jednak to złoto kupuje.

Ja to nawet krowę swoją prowadzałem! Ze mnie to wieśniak dopiero, pff, co tam wy
smiley_emoticons_biggrin.gif
Zawsze chciałam dotknąć krowę, ale się bałam.
Podziwiam ludzi wychowanych na wsi, to dzięki nim mamy co jeść.
Kto tego nie widzi, będzie tak jak te nowe, straszne pokolenie...
"Mamusiu skąd się bierze mleko? No jak to skąd synusiu, z kartonika" ;)
 

DeletedUser23379

Guest
nie wiem po co dyskutujecie i tłumaczycie się jakiemuś trollowi anarchiście grepolisowemu, któremu nic wiecznie nie pasujeo_Oo_O no Art nie tłumacz się więcej:D
A co do gradu to zaraz tam wejdę i Was wszystkich pogodzę - gradem:p

Zapraszamy
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Sisi tak naprawdę wiele czynników ma znaczenie ale żaden z nich nie da nam 100% sukcesu wygrania.
I pisanie że ktoś tam wystartował później czy wcześniej czy podpisał pakt czy nie to nie ma znaczenia.
Na Fo zawsze się oskarża że Tobie idzie dobrze bo: pakt, bo coś tam bo złoto itp

ale tak naprawdę każdy to może robić a jednak wygrywa tylko jeden

nawet ma znaczenie kto gra jakie sojusze na danym świecie. bo można wylądować na świecie słabym i sobie na spokojnie wygrać a można na świecie silnym i wtedy będzie bardzo trudno wygrać.

A ludzie oczywiście że są ważni - ale czy to gwarantuje sukces sojuszu?
Przecież kiedyś jak się grało to nikogo się nie znało. A te znajomości są nabierane przez lata. I kiedyś też dało radę wygrać świat bez znajomych.
Mało tego znam przypadki kiedy ktoś wbija z super ekipą sami twardziele złotniki itp i co - padają jak kawka :)
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi tak naprawdę wiele czynników ma znaczenie ale żaden z nich nie da nam 100% sukcesu wygrania.
I pisanie że ktoś tam wystartował później czy wcześniej czy podpisał pakt czy nie to nie ma znaczenia.
Na Fo zawsze się oskarża że Tobie idzie dobrze bo: pakt, bo coś tam bo złoto itp

ale tak naprawdę każdy to może robić a jednak wygrywa tylko jeden

nawet ma znaczenie kto gra jakie sojusze na danym świecie. bo można wylądować na świecie słabym i sobie na spokojnie wygrać a można na świecie silnym i wtedy będzie bardzo trudno wygrać.

A ludzie oczywiście że są ważni - ale czy to gwarantuje sukces sojuszu?
Przecież kiedyś jak się grało to nikogo się nie znało. A te znajomości są nabierane przez lata. I kiedyś też dało radę wygrać świat bez znajomych.
Mało tego znam przypadki kiedy ktoś wbija z super ekipą sami twardziele złotniki itp i co - padają jak kawka :)

Manfredzie pięknie to podsumowałeś :)

Ja tak po latach obserwuję, że pojedyncze czynniki nie mają znaczenia, a wszystko razem wzięte, by wygrać.
Grałam już z super ekipami, wygrywałam nie jeden świat, ale widziałam też porażki fajnych i dobrych sojuszy.

Największą bolączką było zawsze brak zgrania w sojuszu - jak tego nie ma, to się nie wygra nigdy.
Musi być zawsze ktoś (lub grupa graczy), kto poprowadzi zdecydowanie w odpowiednim kierunku,
eliminując ze swojego grona osoby, które chcą iść w inną stronę, bo uważają, że tak lepiej i tym psują wszystko.
Zawsze miałam ochotę powiedzieć takim osobom "Jak Ci się nie podoba, to do widzenia" (bardziej dosadnie).
Ale nie, bo to znajomy, bo to znajomy znajomego i koniec, porażka gwarantowana :)

Olać te narzekania, kiedy idziemy na globala mój Mamutku kochany? :)
 

DeletedUser3480

Guest
M mój Mamutku kochany? :)

lol usuń szybko bo strace szacunek u redki :)

a tak na prawdę nie wiem sam. pograł bym coś solidnego ale czy mi starczy weny na taki zryw?

ten świat co jutro wychodzi ciekawy :) fajny system podboju, szybko. Zagrał bym na nim ale aż boje się o lagi jakie będą
 

DeletedUser4218

Guest
Heh teraz to mi poprawiłeś humor z tym tekstem :D

Chodzi Ci o ten testowy z Dominacją?
Też mnie kusi zobaczyć co to.
 

DeletedUser24708

Guest
lol usuń szybko bo strace szacunek u redki :)

a tak na prawdę nie wiem sam. pograł bym coś solidnego ale czy mi starczy weny na taki zryw?

ten świat co jutro wychodzi ciekawy :) fajny system podboju, szybko. Zagrał bym na nim ale aż boje się o lagi jakie będą


Pl serwer czy Beta grepolis ?
 

DeletedUser12136

Guest
lol usuń szybko bo strace szacunek u redki :)

a tak na prawdę nie wiem sam. pograł bym coś solidnego ale czy mi starczy weny na taki zryw?

ten świat co jutro wychodzi ciekawy :) fajny system podboju, szybko. Zagrał bym na nim ale aż boje się o lagi jakie będą

Za późno.. już dawno straciłeś
smiley_emoticons_lol.gif
 
Do góry