Sytuacja na świecie Hermonassa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
kup pomysła jak głowa pusta
np za tysiaka golda ja coś napiszę dla ciebie, to raptem równowartość wyzłocenia kilku poziomów murka
Za tysiaka to wybudujesz ponad polowe muru, no chyba, ze ktos nie umie to wtedy drozej
 
to zależy którą połowę, nie sprecyzowałem czy chodziło mi o kilka pierwszych poziomów, które ty i każdy umie szybciej, czy może o kilka ostatnich poziomów, które tylko ty umiesz szybciej i taniej
zależy też na jakiej prędkości świata, zależy od tego czy surkę będziesz miał bezpłatnie i płacisz tylko za skróty, czy musisz jeszcze surkę kupić bo wszyscy swoi i ty sam mają niedobory w każdym mieście
 

DeletedUser15806

Guest
to zależy którą połowę, nie sprecyzowałem czy chodziło mi o kilka pierwszych poziomów, które ty i każdy umie szybciej, czy może o kilka ostatnich poziomów, które tylko ty umiesz szybciej i taniej
zależy też na jakiej prędkości świata, zależy od tego czy surkę będziesz miał bezpłatnie i płacisz tylko za skróty, czy musisz jeszcze surkę kupić bo wszyscy swoi i ty sam mają niedobory w każdym mieście
Sorry, ale ktos kto kupuje sure to naprawde nie ma co z pieniedzmi robic. Ja zawsze trzymam bonusy do budowy , a o sure zebrze w sojuszu :)
 
Żadnego mocnego sojuszu w okolicy, sami przebierańcy budzący się raz na ruski rok. Można sobie zaparzyć spokojnie kawę i poobserwować jak rosną rośliny
 
czyli co świat ta sama historia i nawet Ci sami ludzie :D
wbiłem zobaczyć , fajna prędkość , ale nowy system , wiec jedyne co mogę to sobie pogadać :D
czekamy na październik żeby przetestować dominacje , może sam sposób zakończenia nie będzie dobry , ale pewnie sporo osób się skusi zagrać i przez to może będzie lepiej niż na ostatnich serwerach :)
 
Ta znowu Ci sami ludzie wbiją. + Ci co po kończyli i ekipy sie zbiorą i serwery nie wytrzymają. I wieczorami, żadnego synchro z teb nie zrobisz.
 
Hm ja wczoraj dość ładnie potopiłam pewnego Pana. Jemu wpadło 25 K PW właściwie na własnym utopionym wojsku... Mi i ludziom 40 K PW bez jakiś poważnych strat :p tak sobie można zdobywać PW... ^^
 
Sladox tak się bawić jak piszesz to można na starym systemie a nie na nowym gdzie w 3 osoby lub 6 jak piszesz można bić najlepszych i mieć z tego frajdę. Chyba że lubisz odbijać się zbierając pw i przejmować słabszych to inna bajka

No tak ,dlatego tak jak pisalem ,wpadliśmy na chwile a ciągle tu jestesmy. Jakby nie było to nasz sukces, bo w końcu bijemy sie z topką w każdych kategoriach i juz osiagnelismy duzo więcej niż zakładaliśmy. Pamietam jak na początku komuś z siewców obiecałem ze do 2-3 tygodni oddamy im wioski jak skończymy. O ironio ,ich juz nie ma, a my nadal jesteśmy.
 
Do góry